♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
28. okt 2010

@danulienka35 urcite sa neboj, kazde babo je ine a mala asi spinkala malo v brusku, tak to teraz dohana🙂 nas bol velky spachtos, ledva sa v tom brusku hybal🙂 Kamoska mala taku malu do 6 mesiacov len jedla a spala a od 6 mesiacov sa kamoska nezastavi 😀

alure
28. okt 2010

@memory97
@katulkaaaaaa
ok,tak dáme teda aj my zaočkovať. To je vakcína ktorá sa kam pichá? Tiež do nožičiek ako DiTePerka?

mirmaj
28. okt 2010

@memory97 a koľko spapa na 1x?
@evanns jeej tak mate krásny program na večer, užite si to 😉
@alure aj ja zbožnujem všetky ročne obdobia, presne preto, že každe ma svoje čaro 😀

alure
28. okt 2010

@mirmaj
🙂

vladka84
28. okt 2010

dobre ranko... u nas bolo rano miiiiinus sedem!!! 😲
ale tiez vykuka slniecko, tak sa tesim...

memory97
28. okt 2010

@kvietok121 Matejko sa zmenil na nepoznanie, ale hlavne, nech si aj maminka oddychne 😉

memory97
28. okt 2010

@alure ona sa nepicha, davaju ju naraz, ked sa ockuje ta druha davka, proti zltacke, .... tato vakcina sa pije. No neviem ako ju Davidko vypije, vam to potom opisem🙂

memory97
28. okt 2010

@mirmaj ako kedy, od 120 - 150 v noci. To podla toho, kolko sa mi podari zarobit mliecka🙂 taha dovtedy, kym neciti vo flaske vzduch 😀 😀 😀 Dnes spapal iba 120, ale on si dopriava cez den, ked papa skoro kazde dve hodiny, tak spapa 60 - 80 ml.

uz mame slniecko aj my. Pustili sme na noc zvlhcovac vzduchu a normalne mali sme opar v byte🙂 akoby sme boli niekde pri vode 😀

mirmaj
28. okt 2010

@memory97 tak v noci spapka poriadne 🙂 aj my bud z 90 alebo 120ml vody 😉

liba78
28. okt 2010

Dobré ránko, nechcem sa chváliť, ale keď vidím ako spali vaše zlatíčka, musím sa začať sťažovať. 😠 Aj ja chcem aspoň 1 noc do týždňa 😝 ... aj u nás bolo mínus 5. MM hneď ráno zakúril v krbe, zlatúšik. 😅 Slniečko určite bude, vlastne už je.
@alure aj nám včera blbol internet. Iné stránky išli ok, ale MK ani za svet.
@mirmaj aj ja sa pridávam k fanúšikom všetkých období. Aj keď túto zimu asi moc nezalyžujem. Vynahradím nabudúce 😉

kvietok121
28. okt 2010

@memory97 ano je to moj anjelik

mirmaj
28. okt 2010

@liba78 no ja dufam, že možno aspoň raz by som zalyžovala ak by mm bavil 😀 už minulu zimu som sa vôbec, lebo už som vedela že som tehotna 😉 😉

alure
28. okt 2010

@memory97
fúha tak to je nie najlepšie riešenie že pije...a ty to možno budeš môcť zarobiť do fľašky,či nie? No veď dáš potom vedieť 🙂 Uvidím ako ja pri kojení,ani fľašku doma nemám 😀
@liba78
mne inak K veľmi často blbne a iné stránky fungujú,naposledy písalo že je nejaký upgrade stránky 😲

memory97
28. okt 2010

@mirmaj my sme hrozny hladosi🙂

danulka3
28. okt 2010

ahojte dievčatá,idem sa vám to trocha votrieť,občas vás prečítam,lebo môj Jakubko je skoro tak isto "starý"ako vaše detičky.Niektoré ste používali Gastrotuss na reflux.Zabral vám?

mirmaj
28. okt 2010

Dnes v noci bol originál spln, tak možno preto drobci horšie spali 😖
@danulka3 vitaj medzi nami, ja som ho chcela používať, ale nikdy sa mi ho do malej nepodarilo dostať tak som to vzdala, ale Akkika používala a im zabral

memory97
28. okt 2010

@liba78 neboj, aj Jurko sa polepsi, ja som tisko zavidela zo zaciatku, ako dobre spinkali babatka a my ani za svet☹
Nesiel ani rano MK som vas chcela docitat, lebo vecer sa mi to nepodarilo...

@alure podla mna to budu davat cez striekacku, ved napisem buduci tyzden🙂 Dr. iba hovorila, ze sa to dava pocas ockovania do noziciek, tak uvidime. Chudatko bude mat sebe tolko virov☹

danulka3
28. okt 2010

@mirmaj Veď mi tiež bojujeme,musím mu to 3x zoškrabať z brady,ako to vypľuje a potom mu to dám opäť do pusy,takže aspoň niečo do neho dostanem. A vy už negrckáte?

liba78
28. okt 2010

@alure no teda aj mne to často MK napíše 😲
@mirmaj ja som lyžovala aj tehotná. Síce len opatrne, ale lyžovala. Nebavilo ma stáť pod svahom a pozerať na chlapov. Ale už teraz som zvedavá kedy postavím na lyže malého 😅 😅 , chlapci lyžujú od 3-4 rokov 🙂 A ten starší v 8-smich rokoch povedal, že už ho to nebaví a presedlal na snowboard.

mirmaj
28. okt 2010

@danulka3 my sme ani nejako veľa negrckali, ja som sa skôr bala či nemáme skryty reflux, teraz grckame len vtedy ked sa moc naprace a hrozne sa potom meta cela, tak jej vybehne ale inak nie
@liba78 ja som sa už potom bala, ani nie že by som ja spadla, ale aby niekto do mňa nevrazil 😒 Ajja sa teším ked Tamarku postavíme na lyže, snowboardy su teraz "in" ja zostanem verna radšej lyžiam, dve nohy vedľa seba su len dve nohy 😀 😀

mirmaj
28. okt 2010

pozerali ste včera spravy? na margo toho čo sa tu minule prebrali učitelia? Jedna mamička strelila učiteľke facku, že zobrala jej dcere mobil, tak to je už fakt vrchol, nielen že sa decka nevedia vpratať do kože, ale ich ešte aj rodičia v tom podporujú, fakt katastrofa, ešteže som vyrastla z toho detského sna "stať sa učiteľkou" No a k tomu čo ta mamička vyhodila svoje 2ročne dieťa z okna sa ani nevyjadrujem 🙄

evanns
28. okt 2010

@memory97
@mirmaj baby moja pije cez den 120 ml kazde 3 hod a vecer 160ml, ale potom prespi celu noc...dnes od 21:00 do 05:30...ale aj tak sa mi zda ze vela papa no ale co uz 🙂
@danulka3 my sme davali gastrotuss baby...2 flase sme dali, nie po kazdom krmeni a uz v pohodke negrca, davali sme jej to striekackou a bez problemov, praveze sa mi zdalo ze jej az moc chuti 😀
@liba78 ja som lyzovala minulu zimu aj tehu a teraz sme si uz kupili zajazd v marci do Dolomitov...berieme aj malu, budeme sa striedat pri nej, ideme s mojim bratom a jej zenou, ja uz sa neviem dockat

mirmaj
28. okt 2010

@evanns ale ona pije MM nie? a naša nutrilon ten je sytejší 😉 Naša by podľa tabuľky na nutrilo mohla už v pohode vypiť 150 a to nevypila ešte nikdy. Jeeej aj ja chcem zimnu dovolenku, ale to si fakt netrufam s malou 😀

danulka3
28. okt 2010

@evanns A koľko krát denne si dávala? my sme dali len občas,budem musieť častejšie,nech to aj nám prejde,lebo nič nerobíme,len prezliekame,a hlavne sa bojím v noci,keď vygrcne,až sa nezadusí.

evanns
28. okt 2010

@danulka3 zo zaciatku po kazdom jednom krmeni...to mu neuskodi, sa to nevstrebava takze sa nemusis bat davat castejsie 😉

evanns
28. okt 2010

@mirmaj uz prikrmujem nutrilonom, to vecerne krmenie ma stale uz nutrilon a vypije 160 ml 😒

mirmaj
28. okt 2010

@evanns tak to teda pekne spapka 😉

kvietok121
28. okt 2010

@danulka3 aj my davame sirup, matejko sa az hneva ked uz nedavam, takze mu chuti, my davame po kazdom kojeni, len niekedy zabudnem, alebo hned zaspinka tak nedam, je to omnoho lepsie so sirupom ako bez neho

kvietok121
28. okt 2010

@evanns tak to uz pekne papate a spinkate my sa na vas nechytame 😀 😀 😀 😀

liba78
28. okt 2010

@evanns aj ja chcem lyžovačku v Dolomitoch ☹ , ale netrúfam si s malým. Budem rada, ak sa na pár krát dostanem na svah niekde blízko. A možno mm zoberie chlapcov niekam na pár dní. 😅 Sa im spolu celkom darilo v lete, tak nech sa snaží 😀
@mirmaj neboj bála som sa aj ja, hlavne keď niektorí nevedia lyžovať, len sa spúšťajú 😠 ale klop klop, nič sa nestalo a ani som nespadla. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre