♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
29. okt 2010

@katulkaaaaaa presne to robí aj Jurko. Dvíha sa ostošesť. Aj hlavičku drží krásne, má už celkom dobrú výdrž. Ale nohami len kopká, zatial ich nedvíha. Ale napr. ten kámoškin Adamko dvíha nožičky až k pusinke. Som zírala normálne. 😅 To sa Jurkovi nechce, zatiaľ. 😝

alure
29. okt 2010

Dobré ránko mamniny
waw tak čo to tu čítam vy už také pokroky s detičkami? My síce hlavičku držíme relatívne dobre ale že do sedu??? No ale tuším sme my najmladší (aspoň sa tým utešujem 🙂 )tak nestresujem. Pomaly vás dočítavám,včera som nič nestíhala a dosť času sme trávili vonku slniečko nás vytiahlo a večer som bola cvičiť...domov som prišla zbitá nakojila Denisa a ani neviem ako ale o pol desiatej som už vari bola tuhá...Manžel rozmýšľal že by sme na predlžený víkend išli na východ k rodičom...tak uvidíme ...

alure
29. okt 2010

@kvietok121
a skúšala si si dať do podprsenky kapustný list? Vraj to veľmi dobre sťahuje ak je nejaký zápal a takisto by sa ti malo ulaviť.Skús vybrať z chladničky kapustu nechaj trošku nech nie je úplne ľadová ...

kvietok121
29. okt 2010

@alure ked ja som pocula ze znizuje aj mlieko

alure
29. okt 2010

@katulkaaaaaa
nádherné fokty moja a veru niektoré Dr. to vôbec ani neriešia ani nič a samo sa to vstrebe..takže treba veriť že to bude ok...a tak nejak ako píše memory augustové miláčiky sú bábätká ktorým sa problémy síce nevyhýbajú ale všetko krásne prekonajú...zober si napríklad bojovníčku Tatianku ...neboj všetko bude fajn

alure
29. okt 2010

@katulkaaaaaa
nádherné fokty moja a veru niektoré Dr. to vôbec ani neriešia ani nič a samo sa to vstrebe..takže treba veriť že to bude ok...a tak nejak ako píše memory augustové miláčiky sú bábätká ktorým sa problémy síce nevyhýbajú ale všetko krásne prekonajú...zober si napríklad bojovníčku Tatianku ...neboj všetko bude fajn

alure
29. okt 2010

@kvietok121
@kvietok121
neviem čo je na tom pravdy ale tak radila laktačná poradkyňa babám v pôrodnici...

kvietok121
29. okt 2010

@alure tak pojdem asi dnes na kapustu

alure
29. okt 2010

@kvietok121
bolo by presne zhodnotiť či to máš zápal,či je to len mocné nalievanie prsníkov ktoré to spôsobuje,lebo je to dosť zložité takto radiť. A čo ti povedal Dr.? Alebo si to na gynke po 600nedelí nespomenula?

memory97
29. okt 2010

@kvietok121 z toho si nic nerob, davidko pravidelne pri lekaroch nedviha hlavicku a vsetko robi naopak, lekarka sa len potom cuduje🙂 a chodime po vysetreniach🙂

memory97
29. okt 2010

@kvietok121 praveze naopak, kapusta nalieva prsniky🙂
http://anielik.scot.sk/e107_plugins/content/con...

kvietok121
29. okt 2010

@memory97 tak tosi ma potesilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dnes kupujem kapustu

kvietok121
29. okt 2010

@alure spomenula odsavat, masirovat prikladat vsetko co robim 😖

21
29. okt 2010

Dievcatka, mam silne migreny kazdy druhy, treti den aj s vracanim, neviete nieco poradit??? Takto sa neda fungovat!!!! S malymi detmi... Pojdem na vysetrenia, no ked si predstavim tolko casu straveneho u dr....

tatulienka
29. okt 2010

ahojteee

evanns
29. okt 2010

@katulkaaaaaa prepac ze nie skor, ale brat bol mimo svk...tak iba som sa ho opytala na jeho nazor a on jednoznacne odporuca vysetrenie v Podunajskych Biskupiciach, kde su na tieto uzlinky spickovi odbornici a podla ich odporucania bud pocakt na vstrebanie, alebo brat lieky co predpisu, ak inak nepojde tak vybrat ale to vraj len vtedy ked je to uz velke a nevedia to uz liecit...tazko ale radit ked to nevidel...bude vsetko ok drzim palce silno silno

alure
29. okt 2010

@tatulienka
jéj tatu teak teba som tu strááášne dlho nevidela ani na rodinke,ako sa máte???

vladka84
29. okt 2010

Ahojte baby, tak ja mam blby den...mala je od vcera nervozna, asi zo soplikov, ani spinkat poriadne nevie a to sme boli skoro tri hodiny von, no pospala si dokopy hodinu... a este mam doma Timku, ktoru som spacifikovala tym, ze som jej dovolila cumiet na telku... prihorela mi zemlovka, tak mame bez spodnej vrstvy, caka ma este jeden kos zehlenia a potrebujem aspon povysavat 😕

tatulienka
29. okt 2010

@alure ahojky, dobre sa mame, akurat som bola teraz nejaka prechladnuta, tak sa kurirujem...mala je pokladik, naozaj musim povedat ze je velmi dobrucka...a vy ako?

evanns
29. okt 2010

baby ja sa od rana neviem prebrat k zivotu...sme boli na koncerte FAITHLESS do pol jednej rana, bolo spickovo 😀 a mala jak na truc od 5:20 bola hore... 😝 som bola s nou vonku ja aby pospal mm, teraz isiel on tak idem oddychnut ...no hotova som 😒

katulkaaaaaa
29. okt 2010

@evanns dakujem 🙂 dakujem sme objednany do podunajskych biskupic 18.11,ja tam pojdem aj keby sa to vstrebalo uz ked sme objednany nech ho pozru pre moj klud...ten koncert ti zavidim,ja by som tak niekam isla 😵

katulkaaaaaa
29. okt 2010

@vladka84 ahoj z toho si nic nerob ja som mala taky utorok,povedala mi dr o malom,kupila som pokazene kuracie meso - nemali sme co jest,tri plne kose pradla cakaju na zehlenie,akoze niekedy je fakt den debil...zajtra bude dobre 😉

katulkaaaaaa
29. okt 2010

@21 ☹ moja asi neporadim...mne na migreny zabera ibalgin,a keduz nezabera nic vtedy idem na masaz krcnej chrbtice- ja mam migrenu vecne z pricviknutych nervov,mi to vystreluje do hlavy a po masazi a vzdy ulavi....neskusis?

memory97
29. okt 2010

@21 ibalgin ti zabera? alebo ci ti neprislo z oci od niekoho 😉 dufam, ze bude vsetko v poriadku a rychlo to prejde.

@vladka84 ufff, ale koniec dna bude isto vyborny 😉

@evanns aj moj bracho tam bol a este sa neozval, tak este asi dospava🙂

vladka84
29. okt 2010

@katulkaaaaaa no to dufam, este je len pol stvrtej a ja si uz prajem, nech je devät, ze budu obe v posteli...a ja tiez 😅
nastastie je uz zajtra doma mm a mame predlzeny vikend, tak hadam potom uz bude lepsie..no fakt som dnes nejaka nedorobena 😕

@evanns ten koncert zavidim aj ja... mne by stacilo vypadnut hoc aj na kavu bez deti... ale ked ja kavu nepijem 😀

lji
29. okt 2010

@vladka84 počuj ty nejak moc žehlíš nie? 😅 ja som myslela že u nás je to ako v profi práčovni ale mámpocit že ty si na tom horšie 😝

jankasramka
29. okt 2010

@21 mne nikdy nezaberal ani paralen ani ibalgin a migreny som mavala takmer pravidelne. potom som bola na neurologii a tam mi poradili cosi ako migea rapid- tusim tak sa to volalo. a to zaberalo super ale neviem ci sa moze v laktacii....
tiez je dobre to co pise katulka- masaz krcnej chbtice alebo krutenie hlavou (ako v skolke sa robi) take dopredu dozadu nabok a potom kruzenie. niekedy mi to pomahalo na 100% a niekedy vobec 😒 zavisi od povodu migreny, mne vecsinou dava ked nepravidelne a malo spavam

jankasramka
29. okt 2010

@21 http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/spc/migea-...
pozri bod 4.6 tam je o laktacii. povedala by som ze ok 😉

jankasramka
29. okt 2010

@katulkaaaaaa mateo sa nedviha vobec...aspon som si nevsimla...len ked je na telocvicnej hradzicke tak uz chyta hracky aj zacal robit viac menej cielene pohyby tak celkovo🙂
joj, aj ja by som sla rada do podunajskych (tam som stravila celu pubertu 😝 ) je tam taky konsky rancik, ah jaj cnie sa mi 😢

a inak...hmmm... 😅 ....mmmmm....vcera som ti pisala a neodpisala si mi 😝 no asi ti to tento krat prepacim 😀 😀 😀 😀 mas vyhovorku ze si ustarostena o Simonka 😝

alure
29. okt 2010

@tatulienka
no my sme boli chorý všetci štyria ale našťastie nie moc,len klasika jesenná nádcha.Denis je zlatíčko a Oliverko ešte väčšie,pomáha ako sa dá,ale von na prechádzky s kočíkom nechce ísť :( a to by mi niekedy bodlo,nech si môžem v kľude popratať.Ale stresovať sa pre "bordel" nebudem.Priebežne sa púšťam do domácich prác veď nič mi neutečie 😝

@jankasramka
@katulkaaaaaa
@21
vidím že migréničky sme tu viaceré 😢 😢 😢 čo je dosť mrzuté,ale čo narobíme.
@kvietok121
dúfam že dáš potom vedieť ako dopadla kapustná kúra 😉
@evanns
ten koncert v dobrom závidím aj ja..dúfam že dnes večer prehovorím drahého a vybehneme do BA na kávu,Oliver pôjde do detského kútika no a Denis pobudne s nami,pravdepodobne cestou zaspí a potom ho len šupnem s autosedačkou do kočíka 😀 😀

jankasramka
29. okt 2010

@memory97 ja uz tiez davam strasny pozor, a vobec ho nenechavam sameho na niecom, sedacku ani gauc nemame takze odtial nam spadnutie nastastie nehrozi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre