♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
29. okt 2010

@lji ja nerobim nic ine len periem, susim a zehlim 😠 to posledne robim vacsinou az vtedy,ked uz znova pustam pracku, takze na druhy den znova zehlim... ja mam pocit akoby nas doma bolo aspon desat, ved to nie je mozne, ze je stale plny kos 😕 a to, aby som toho nemala malo, tak mi Karinka pokrsti periny, takze teraz ma caka uz len postelne, co som prezliekala 😅

vladka84
29. okt 2010

baby, pijete kavu? ja som prestala, lebo som sa bala, ze mi mala nebude spat ani tolko co teraz, ale uz mam na nu taku chut... pila som velvetku s mliekom - vzdy sa zo mna smiali, ze to je kakao co pijem, tak hadam by som mohla, ci? 😒

jankasramka
29. okt 2010

@tatulienka no vitaj, tak konecne si sa ukazala 😉

@vladka84 ja si kavicku obcas dam 😅 ale nevsimla som si ze by to malo daky suvis s mateom. ledatak opacny minule som si dala kaficko a on prespal vkuse cely den a celu noc 😀
sak co jeden krat sa nic nestane tak skus aj ty- mozno si tiez pospi 😀 😀 😀
a daj vediet ak budete z toho spat tak potom by to mohla vyskusat aj kvietok 😀

vladka84
29. okt 2010

@jankasramka tak teda vyskusam, ale radsej az zajtra doobeda... ak by to nahodou malo opacny efekt ako u Matea, nech nebuntosime v noci, predsa len cez den sa skor pomotkame 😉

jankasramka
29. okt 2010

@vladka84 ja som tiez skusila najprv rano 😉

alure
29. okt 2010

@vladka84
ja pijem dve kávy denne,síce s mliečkom ale bez nejakých nežiaducich účinkov na Denisa,takže určite si v pohode daj 🙂 Ja som sa pýtala ešte v nemocnici pediatričky či je to v pohode a povedala mi ak som bez problémov pila kávu v tehu aj pred tým a telo si ju žiada nevidí v tom problém.....

21
29. okt 2010

Dievcatka zlate, dakujem, no ja mavam migreny uplne hocikedy, mozem byt vyspata do ruzova, som v psychickej pohode a predsa... Kupila som si nurofen rapid. Tu mi ho nechceli predat, no moze sa. Ale uz mam. Najhorsie je to vracanie...

memory97
29. okt 2010

@vladka84 2 kavy denne neskodia, ale mozes kludne aj jednu. Ja si davam caro a do toho prihodim slabsiu nescu🙂 ma to dobru chut a nie som az tak ospala🙂

liba78
29. okt 2010

Ahojte, dnes je deň blbec ☹ Maťko mi spadol z koňa, teraz ho vezú na úrazovku do Trenčína ☹ ☹ komunikuje a hýbe sa, ale je celý doudieraný a pooškieraný. Tak mm s ním pre istotu ide ☹ ☹

akika722
29. okt 2010

@katulkaaaaaa tu som baby...mala som tu svokrušu celyyyy deň a krpec mi spal cca 3hodky za cely deň-to je len ked sme boli vonku...doma vobec...ak nevadi odmeram sa rano,robili sme natierku s cotagge chesse a neodolala som 😅

akika722
29. okt 2010

@liba78 uf..to mi je luto ☹ len nech je ok ☹

evanns
29. okt 2010

no baby tak som sa dospala trosku a idem na teambuilding z prace...ked uz som vcera zacala koncertom, ukoncim tento tyzden s mojimi kolegovcami...mala okupana, napapana spi jak drevo 😉 krasny vecer prajem!!!

vladka84
29. okt 2010

@liba78 boze, snad je vsetko v poriadku, chuda 😖

ste ma ukecali, zajtra si dam kaaaavu, najskor som myslela, ze bez nej vydrzim, ale posledne dni sa mi tak ziada, mnam 😝

zasa sme vysypane... tentokrat na nozkach, ruckach a tvaricke - ja to nechapem, nic nove som nejedla, periem v tom istom prasku, kupem v cistej vode, natieram s excipialom - tak z coho to do kelu ma?

jankasramka
29. okt 2010

@liba78 neboj, bude ok. deti vedia super padat.aj to sa treba naucit 😉
castokrat sa stava ze decko padne 10krat z kona a nic mu neni a raz spadne z bicykla a zlomena ruka....

vecsinou najhorsie na pade je ten ulak. treba nechat dieta lezat a nehybat s nim, lebo kludne ti z toho laku odpadne ale inak moze byt v poriadku...
ako spadol?na chrbat? si to videla?

akika722
29. okt 2010

baby dam vam recept 😀 😀 😀 akože som neverila ale je to vynikajuuuuce...2x biely chotagge chesse,cibulka nadrobno nakrajať,trošičku sol,može aj korenie,3 stredne velke mrkvy/surové/najemno nastruhať...všetko zmiešať...neznašam struhanu mrkvu ale toto je fantasticke a DIETNE 😀 😀 😀

akika722
29. okt 2010

ja pridem a vy odidete ☹ ☹ ☹ no baby... 😝 😝 😝

liba78
29. okt 2010

@jankasramka ja som s ním nebola. Bol s Maťou. Ani neviem ako padol. Janka (druhá švagriná) prišla pre len doklady a čistú bundu. Že má riadne oškretú tvár, ale mal prilbu. Fakt neviem a opica malá nechcel aby s ním išiel tatino a hneď sa pýtal či môže spať potom u babky. Sa asi bojí, že keď ho zbadám zakážem kone.
@vladka84
@akika722 dúfam, že bude ok.

liba78
29. okt 2010

...tak už volali, ct negatívne aj rentgen krčnej chrbtice ok. Ale musí ostať tam na pozorovaní..

akika722
29. okt 2010

@liba78 tak to je super moja 😉

memory97
29. okt 2010

@liba78 to mi je luto, dufam, ze bude maly v poriadku 😖 je to s nim vazne?

memory97
29. okt 2010

@liba78 drzim vsetky prsty, aby bol maly v poriadku.

Babulky idem do hajan, dnes budeme spat o hodinu dlhsie, len ci to nase milaciky vydrzia o hodinku spat dlhsie 😀 😀 😀

jankasramka
30. okt 2010

@liba78 ja sa ho zastavam 😝 😝 😝 😝
NEZAKAZUJ!!! 😀
niektore deti spadnu z kona a uz nikdy nechcu vysadnut, ale ked chce on tak mu nebran, normalne mi je sympaticky svojim postojom- takeho ziaka by som brala 😀

jankasramka
30. okt 2010

@akika722 presne som ti chcela napisat ze napis recept tak si ma predbehla, super, diky.
ja inac tiez nemam rada surovu mrkvu tak skusim ci zvladnem 😉

jankasramka
30. okt 2010

dobre ranko, idem spinkat 😀

memory97
30. okt 2010

dobre ranko🙂

memory97
30. okt 2010

co budete dnes robit? My pozerame prave kacerovcov a gumkacov a maly sa nevie odlepit od TV🙂 ani hracia deka ho nebavi☹

vladka84
30. okt 2010

@memory97 dnes sa menil cas, ci az zajtra? 😨

vladka84
30. okt 2010

aaa zabudla som, dobre ranko... my uz mame ranajky za sebou, mala este drieme, tak som si rychlo umyla vlasy a sup na konika 😀
dnes sme pozvani na oslavu - obed, huraaaa, nemusim varit 😝

memory97
30. okt 2010

@vladka84 az zajtra,ja mam tento tyzden popletene dni 😀 😀 😀

kvietok121
30. okt 2010

dobre ranko, prajem pekny den
@alure takze davam kratke info, kapusta pomaha, vcera v noci som mala polku prsa ako paradajka, bola som nevladna, horucka, dnes rqano horucka klesla a parqadajkove prso, je uz len na stvrtke, takze aj dnes rano som si dala 1 salatik 😀 , davam na to aj burrow alkohol, tak dufam ze to ustupi, uz aby boli znova bordove, stazovala som sa ze ich mam stale bordove, ale tie bordove nebolia, narozdiel od cervenych 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre