♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
30. okt 2010

@kvietok121
som veľmi rada že ti to pomáha 🙂 Ja som len na skok na PC,takže vás dočítam až po weekende....Prajem príjemný víkendík a nech nám na dušičky výjde počasie ...Ahojte

kvietok121
30. okt 2010

@alure aj ja som rada dufam ze to prejde, aspon ze som tu teplotu stiahla a klby ma nebolia aj to uz je pokrok, dnes tu maju prist bratove deti (5), tak som nechcela lezat na posteli nevladna

dakujem za radu, modry konik a kocky na nom su skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeee, s nimi vsetko vyriesim

alure
30. okt 2010

@kvietok121 😀 😀 😀

memory97
30. okt 2010

@kvietok121 aj ja pijem toto caro🙂 som rada, ze ti to ustupilo a je lepsie, urcite si este davaj obklady, aby ti uplne stiahlo zapaly a bude dobre uvidis🙂
😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
30. okt 2010

@memory97 dakujem za povzbudenie a poctivo davam

memory97
30. okt 2010

Ahojte, kde ste vsetci???
Berie z vas niekto ricinus communis 5 pravidelne?

jankasramka
30. okt 2010

dnes tu vazne nikto neni....

@kvietok121 super ze ti pomohla kapusta... 🙂
no a neviem ci chces skusit ale tu je taka domaca rada tiez pre babetka na spanie.
ze do vanicky na kupel das babetku kapustne listy, len ich treba predtym v rukach pogniavit trosku nech su akoby pokrcene a ono to uvolnuje ukludnujuce a uvolnujuce latky (tak ako na prsia).
vraj babetka sa uvolnia a super spinkaju.
ja som to ale teraz uz neskusala lebo mateo spi v noci viac nez dost a mne prsia praskaju mliekom v noci takze nechcem aby viac spal...
ale ked sa odhodlas a skusis daj vediet ci funguje

kvietok121
30. okt 2010

@jankasramka dik joj to ja nemozem skusat som rada ze vstane o tretej a rano lebo by mi tiez prsia pukli 😀

rano sa mi zdalo ze to cervene sa straca a eraz mam pocit ze mi to znova nabieha tak neviem 😠

vladka84
30. okt 2010

@memory97 no lebo mne zblbol mobil a sam sa mi v noci prestavil na zimny cas, tak som rano bola taka domotana a pozriem na konika a ty pises, ze spime o hodinu dlhsie 😀
dnes asi chodia vsetci po navstevach, alebo po cintorinoch, alebo si uzivaju predlzeny vikend niekde mimo pc 😉
ja som si tie homeo kupila, ale este som nevzala, cakam na krizu, ktora sa dufam ani nedostavi 😅

@jankasramka dala som si kavu, ucinok zatial nevidim ziadny... teda jeden vidim, mala mi uz okupana spinka, ale to si myslim, ze je unavena z navstevy a nie z mojej kavy 😝

vladka84
30. okt 2010

@kvietok121 to caro pijem aj ja, ale nemam z toho pocit, ze je to kava, akurat farbu to ma kavovu 😕

kvietok121
30. okt 2010

@vladka84 to ano ale aspon sa tvarim ze pijem kavu

jankasramka
30. okt 2010

@vladka84 no ktovie, ktovie 😀 ved ti vravim ze ked si dam ja kavu tak tiez krpec pekne spinka...hmmmm....kto ma najnespavejsie babo? mal by to skusit niektop taky....este objavime zazracny liek na nespavost- mozme to predavat pod nazvom- kavus communis 😀

jankasramka
30. okt 2010

@kvietok121 super ze tak pekne spinka...to ja uz tiez niekedy cakam v posteli od siestej ze kedy sa zobudi a pienky premocene vymienam z podprdy....
predym bol problem nespavost a teraz spavost 😀

kvietok121
30. okt 2010

@jankasramka ja si na matea ani nespominam ze ste m,mali nejaky problem on bol vzdy zlate augustovca 😀

akika722
30. okt 2010

@jankasramka ahojte...moja neviem či som pisala ide tam aj polievkova lyžica masla...inač ja tiež neznašam surovu struhanu mrkvu ale toto je super

teraz som došla domov s deťmi...v meste sa vypušťali lampiony 😀 naťaham a hodím foto 😉

akika722
30. okt 2010

v tej čiapke je Paťkova krstna no mna si nevšimajte vyzeram ako krava mala som vlasy v cope a to vyzeram vtedy hroooooooozne 😅 tie bodky to su tie lampiony nesfotilo mi to všetko pekne 😠

kvietok121
30. okt 2010

@akika722 super vecer

akika722
30. okt 2010

@kvietok121 konečne sa tu niečo konalo...čitam že ti je lepšie že listy zabrali...suuuuuper tešiiiiim sa s tebou 😀

memory97
30. okt 2010

@akika722 to muselo byt super, tie lampiony🙂 tusim to spominali aj v TV🙂

akika722
30. okt 2010

@memory97 ano myslim že vo viacerých mestach sa to kona...no som prekvapena že niečo take bolo aj tu

jankasramka
30. okt 2010

@kvietok121 no to iste,som prve dva mesiace myslela ze sa zblaznim. on prereval cele dni, vobec nespal...sak ja som bola uplne zdepkovana....uz na to nechcem ani pomysliet 😒

@akika722 joj, co zas! jaky cop! vyzeras skvele aj s copom (podla mna dokonca lepsie- vyzeras taka svieza)...ale chapem, to ja som si tiez vzdy namyslala ze vyzeram hrozne a hlavne tlsta s copom az kym mi spoluziaci verejne povedali ze s rozpustenymi vlasmi vyzeram tucnejsia v tvari 😀 😀 😀 😀 hned som si kupila sadu gumiciek.... 😀
to z coho su tie lampiony?z papiera?

akika722
30. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 ufffff....no neviem či to bol len papier 😒 ale bolo to krasne 😀

memory97
31. okt 2010

a dnes spime dlhsie o hodinu.-) len ci aj ti nasi drobci 😀

evanns
31. okt 2010

dobre ranko...nasa mala nepochopila ze dnes spime o hodku dlhsie 😀 😀 😀
@akika722 jjeeeeeej aj my ideme dnes vypustat lampiony...kraaasa 😉

jankasramka
31. okt 2010

no prave sme sa vratili z pohotovosti....
sme boli na navsteve a mateo bol na rukach jednej tety ked vtom zvaznel a zrazu brutal vreskot ako nikdy. najprv som myslela ze teta jedla chilli a neumyla si ruky lenze vtom som si vsimla ze na prste ma cerveny nepravidelny flak a hned mu to zacinalo puchnut a on vrieskal. no hned som myslela ze skorpion (ale vtedy sa vraj miesto nezacervenie len je vidno vpich a spuchnutie).tak sme ho hned vyzliekli donaha a rychlo na pohotovost. kym sme tam dorazili zacal mat flaky aj na predlakti na krku a chrbte...dali mu injekciu a zostali sme hodinku na pozorovanie. vraveli ze takto vyzera uhryznutie pavukom:S
strasne.... a este nam dali poucenie: ked pichne skorpion tak dieta sa neda nicim utisit, miesto brutal puchne. a ked uhryzne cierna vdova v momente zacinaju pena z ust, krce, nervove priznaky......tak dufam ze stymto sa nestretnem lebo zosaliem.
cestou naspet sme este zbehli pod kostol podakovat ze vsetko dobre dopadlo, no ale ja mam na dnes dost.uf.

beruska.zuzanka
31. okt 2010

prepáčte, že vám sem vtrhnem kočky
@jankasramka Janiiiiii, len som si všimla Tvoj príspevok, reku ako sa máte a hneď toto 😲 držte sa a malému nech sa tie potvory už vyhýbajú 🤐 😔 😉

jankasramka
31. okt 2010

@beruska.zuzanka no ved som vravela v nemocnici ze to mohlo radsej mna hryznut ako jeho chudatenko.... no nic mohlo byt aj horsie.nastastie vsetko dobre dopadlo 😉
vy mate sice zimu ale aspon vam nehrozia taketo prihody 😒

beruska.zuzanka
31. okt 2010

@jankasramka hej, to je pravda a som tomu rada 😉

jankasramka
31. okt 2010

mateo praje vsetkym milacikom krasnu nedelu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre