♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. nov 2010

ahojte 😀 aky bol deň???

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@akika722 ahoj vsetky augustovky stratenééé neni ani co citat 😝

akika722
1. nov 2010

@katulkaaaaaa no ja som sa tešila že kolko ste toho popisali za cely deň a vy nič 😒
boli sme na cintorine teraz podvečer a krpec mi ešte spi v kočiku,čakam nech sa už zobudi a napapa chladi sa nam červene vinko 😀 snad pohar neuškodi 😅 ved sa zobudi potom až po polnoci 😕

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@akika722 neuskodi kludne si daj,ja si davam uplne bez vycitiek,ale biele vino,,,viem ze po kupkany 6 hodin maly nepyta a tie 2 decky sa dovtedy vstrebu 😀 aj mi sme dnes chodili po cintorinoch

akika722
1. nov 2010

@katulkaaaaaa ja mam chut na červene...ved na krvinky nie 😀 😀 😀 ?Simonko už spinka?

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@akika722 simon spi,ale este sme nekupali,kojila som o 6tej,tak cakam co sa zobudi cca o pol 9 okupem nakojim a zase spat 😀 😀 😀 jasne na krvinky treba 😝 ja by som zase jedla,tento vikend som sa zase totalne rozozralaaaa 🙄

akika722
1. nov 2010

@katulkaaaaaa 😅 ja mm nahovaram nech hodi do mikrovlnky popcorn 😅

liba78
1. nov 2010

Ahoj babenky. Tak som tiež dočítavala spätne. @jankasramka chúďa Mateo, to je strašné taký hnusný pavúk. Som rada, že je najhoršie už za vami. Dúfam, že také potvory sa vám všetkým budú už vyhýbať. 😉 A ty si taká zlatá, pri tvojich starostiach myslíš ešte na nášho koníčkára. Ja som rada, že už je doma a začína už vystrkovať rožky.
@katulkaaaaaa chúďa moje, takto ťa trápia prsníky. Mne najviac pomohol ten Canesten. Dovtedy to bola brutalita ☹ teraz už zasa kojím bez problémov. @alure a teba moja aká smutná udalosť postretla ? Či to len deň venovaný našim zosnulým na teba tak smutno pôsobí ? Ja som si tiež poplakala pri maminom hrobe.
pripájam potajme foto môjho kaskadéra...

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@akika722 ja som si dnes spravila hubovo-zemiakov polievku taku nakyslo,uz som zjedla 4taniere 😅 a mame zakusky z vikendu,,,,sladke slane vsetkoooo nakopu

liba78
1. nov 2010

@akika722
@katulkaaaaaa a tiež rozmýšľam nad panákom niečoho. Keď dokojím pôjdem pozrieť "čo dúm dal" 😅

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@liba78 moja ten teda vyzera ☹ chudako esteze uz je doma...no veru tie prsia ma trapia...myslis ze si mam dat canesten?mam cervenu bradavku na jednej strane na nej hrcku a tiahne sa mi akoby zila cervena cez cele prso....maly ma biely povlak na jazyku ale to ma uz dva mesiace a problem az teraz...

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@liba78 treba zapit tento otrasny tyzden...plny chorob,urazov....ci sak uz je pondelok 😀 😀 😀 jaka som dopletenaaaa

akika722
1. nov 2010

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak na tebe kila navyše žiadne nieje vidno 😠 😠 😠 ty možeš 😎
@liba78 juuuj chudačik aky je dobity ☹

akika722
1. nov 2010

@katulkaaaaaa skus canesten nepokaziš tym nič možno pomože,ale pred kojenim umyť 😉

katulkaaaaaa
1. nov 2010

@akika722 a to aj na bradavku?komplet cele prso?okupem maleho nakojim a natriem,len este napis co mam natret 😵

akika722
1. nov 2010

@katulkaaaaaa ja som mala problem len s bradavkovu a kusok okolo tak som to tam natrela...ale ak ťa bolo cele kludne natri,ubližiť ti to nemože..len v noci nezabudni umyť pred papanim...

akika722
1. nov 2010

štvtok 16 stupňov piatok 17 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

liba78
1. nov 2010

@katulkaaaaaa skús, ja som natierala bradavky a celé dvorce. Pred kojením umyla. Tiež mal malý ten povlak dlhšie a ja som až potom mala problém s bolesťou. Tá Kandida je sviňa 😠
@akika722
@katulkaaaaaa no, už aspoň odpuchol 😉 však do školy ho ešte v stredu nedám. Uvidím, čo povie doktorka. Horšie je, že už chce znova na koňa 😠

akika722
1. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 takže asi moc nebolelo...ja by som od strachu na kona už nesadla,vellmi sa mi pačia ale hrooozne sa ich bojim/lebo maju velku hlavu 😔 /

liba78
1. nov 2010

@akika722 aj ja mám pred nimi rešpekt, a myslím že bolelo dosť, lebo on moc plakať nezvykne a teraz plakal. Ale hneď mi vysvetloval, že to bola jeho chyba a nie tej kobyly.

akika722
1. nov 2010

@liba78 ☹ chudačik

memory97
1. nov 2010

@liba78 chudatko, aky je doudierany, ale hlavne, ze uz je v poriadku. Modrinky sa zahoja🙂 Ma chut este vyliezt na konika a jazdit?

vladka84
1. nov 2010

ahojte baby, len vas pozdravim a padam do postele, docitam vas zajtra, ked sa dostanem k pc, lebo ved Timka ma este prazdniny 😅
presun na novy cas sme zatial nezvladli, mala uz pred siedmou mrnka, ze chce spinkat, rano skoro vstava, dnes cez den spinkala na styrikrat a aj tak nebola vyspinkana, dufam, ze jej to uz dlho nepotrva a zvykne si, lebo som grogy 😕

dufam, ze vasi milacikovia su v poriadku 😉

jankasramka
1. nov 2010

@liba78 to je chlap!ja tak fandim tomu tvojmu synovi, z neho nieco bude 😀
uplne mi vylepsil naladu hrdina. sak este aj na tej fotke ma taky sibalsky pohlad ze by som ho hned brala za syna 😝 a uplne najviac sa mi rata ze neobvinuje kobylu.(inak ma pravdu, kon ta nezhodi pre nic za nic). juuuj, skvely je 😀 😀 😀
no ja ked taz dojdem do trencina tak si s nim pojdem zajazdit hned 😉

inak ten mega skrabanec cez tvar vyzera stylovo (vsetci sa ho budu pytat ze co sa mu stalo a ono to znie skvelo odpoved:"spadol som z kona." wooooooooooow), podla mna bude nielen hrdy na to odretie ale este mu aj smutno bude ked mu to zmizne 😀

jankasramka
1. nov 2010

@katulkaaaaaa no jasne ze sa ti po vinovom obklade ulavilo ked si popritom z neho pochlipkavas 😀 😀 😀
ja by som si tiez dala cerveneho no tu je strasne moc drahe, vino sa ani nepije moc.

oni volaju kazdy tvrdy chlast vino. to kym som na to dosla tak ma skoro porazilo ze nevedia pochopit ze spisska hruska neni vino 😀

mirmaj
2. nov 2010

dobre ranko, no neviem či si niekedy Tamka zvykne na časový posun, včera zaspala v kočíku o 19 ked sme išli z navštevy, doma som len vyzliekla teplaky a dala do postielky, že ved sa zachvíľu preberie a buvala až do 5 😀 ale to mala už aj rano 😝
@jankasramka super, že už je Mateovi lepšie 😉
@liba78 maš poriadneho hrdinu doma 😉

vladka84
2. nov 2010

@mirmaj dobre ranko, aj my s tym mame zatial problem, vecer o siedmej je uz mala hotova, vcera mi aj plakala po kupani (kym sme vo vode, tak je ticho ako myska) ked som ju obliekala a to sa kupala uz pred pol siedmou 😕
ale v noci spinka dobre, tak na tom nie sme az tak zle...

@liba78 no teda, maly je chlapina, nech sa skoro uzdravi 😉

@jankasramka preboha, to ja by som sa asi zblaznila, kebyze viem, ze ho (a aj mna) moze hocikedy ustipnut nejaky skorpion, alebo pavuk 😲 to ta teda obdivujem, ze to takto zvladas... 😕 chvalabohu, ze je Mateo v poriadku 😉

mirmaj
2. nov 2010

@vladka84 to aj my sme vo vodičke uplne tichučko a ked sa vyberieme a začneme obliekať tak už začína pomrnkávať a pokiaľ sa doobliekame tak vychádzame z kupelne s úúúúplnym krikom 😖

akika722
2. nov 2010

no čaute kočky
😲 😲 😲 čo tu tak prazdno???maly papa tak mam kusok času robim zemiakové placky s polievkou a nechce sa mi pri tom stať 😖

liba78
2. nov 2010

ahojte, no vidím, že všetky kočíkujete po slniečku 😉 Aj u nás je pekne, ale mne sa nechce ani vystrčiť päty z domu. Tak pozerám s deťmi DVD. Náš škriatoček celkom dobre znáša posun hodín, on sa totiž nikdy žiadnymi hodinami neriadil. Takže teraz to beriem ako výhodu. Papá stále kedy chce a v noci tiež. Dnes sme spali normálne do siedmej, a išiel spať o 21:30. Takže pohoda. Samozrejme medzi tým papá, to by bola moc veľká pohoda, keby toľko prespal. 😝 Dnes som chcela robiť vyprážaný syr na obed, ale vytiahla som ho z chladničky a už má zelený nádych. Takže letel do koša. Tak vyrobím z polotovaru z mrazničky a mám to takmer bez roboty 😀
@jankasramka Maťko ide teraz na kone, ale dávam mu len foťák a statív. Dúfam, že sa bude držať na zemi. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre