• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 

dobré ráno prajem...my sme vstávali dnes dosť skoro mm išiel na 3 dni na služobku :( a ja som musela ísť s Oliverom na kontrolu k Dr. Od zajtra mám službu s vozením do školy čo sa mi vôbec ale vôbec nechce...no čo narobím.

@liba78
Ja som dnes obed tiež riešila s polotovaru,urobila som babičkine jahodovo tvarohové knedlíčky :slight_smile: Aj u nás je relatívne pekné počasie a vcelku teplučko. Dúfam že sa modriny rýchlo zahoja....

@jankasramka
som rada že je Mateo už ok. Ale poviem ti že to je riadna odvaha žiť s myšlienkou čo všetko vás tam ohrozuje...nech sa vám už kadejaké hmyzy vyhýbajú

Ako píšte s posunom času,my sme nejak extra problém nemali ale dnes je Denis riadne urevaný...plače tak úzkostlivo že neviem čo s ním môže byť :frowning2:

@akika722
mňam placky to je dobrý nápad,možno zajtra sa do nich pustím aj ja :slight_smile:

musím utekať malý zase spustil ach jo...
2. nov 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,¨
my sme dnes boli skoro hore, cakala nas neurologia:slight_smile: Cakaju nas cvicenia, ale inac sme dnes celkom dobre spali:slight_smile: aj teraz si maly vegeti v kociku a buva:slight_smile:
Ja dnes idem robit palacinky, uz sme ich dlho nemali:slight_smile:
2. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte @liba78 @akika722 baby dakujem canesten mi pohol natrela som dva krat a problem skoro vyrieseny,uz aj ten cerveny nadych nieje taky silny,sice to boli ked z neho kojim ale to je uz nic :slight_smile: esteze vas mam
@jankasramka jani mozem za to ze to biele vino je take dobre? :grinning: nepijem ho kazdy den neboj,ale maly to podla mna v mlieku ani nema tie dve deci ci? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by sm vypila aj liter aleked nemooozem :grinning: a kd som mohla mi to nechutilo :confused: co nas mali drobcek Maeo dnes?dufam ze uz ho to ustipnutie neboli...mi mame dnes s viki len cestoviny a syr,nechce sa mi varit nic,boli sme na prechadzke a maly este spi v kociku
2. nov 2010 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, vam poporode nevypadavaju vlasy? Mnwe zacali ked moja mala, mala 2 mesiace a je to cim dalej tak horsie a horsie, uz aj so zopnutymi vlasmi spiii :frowning2: . Ak mate s niecim dobre skusenosti, tak mi prosim vas napiste, DAKUJEM
2. nov 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka uf, keď som to čítala, úplne som zamrzla. Som rada že všetko dobre dopadlo. Držte sa :wink:
2. nov 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zopár fotiek z krstu :wink:

1. S krstnou mamou :wink:
2. :slight_smile:
3. S Donaldom od krstných
4. S veľkou sestrou :wink:
5. Ja a moje zlatíčko :wink: už v reštike

6. najnovšia fotka :slight_smile: zo včera.
2. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa prehádzalo poradie do kelu :-/
2. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 nezopínaj si vlasy, lebo to sa ti ešte viac napínajú a vypad´ávajú.... Inak viac neviem poradiť :confounded:
2. nov 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 nezopinaj vlasy,maj stale rozpustene,zacni brat vitaminy napr.calibrum,neviem ci kojis...proste vela vela vitaminov,ovocia,zeleniny...mne tak dr poradila a zabralo
2. nov 2010 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka krasny ste vsetci :slight_smile:
2. nov 2010 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 ja beriem maternu, ostalo mi este od tehu, ale hlavne vela vitaminov:slight_smile:
2. nov 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Ďakujeme :slight_smile: Ako pozerám Tvoje fotky, Simonko je velikýýýýýý už :wink: Len tak ďalej :slight_smile:
2. nov 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka veru rychlo rastie,ma nejako 60cm a 5300gr odhadujem :grinning:
2. nov 2010 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jéééééj to som rada že pomaha :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 ahoj aj mne vypaduju mm nadava že všade kde pozrie su moje vlasy...lae zatial mi to vyhovuje lebo aj tak som ich davala cca 4x do roka riediť :grinning:
2. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka užasne fotky nadherneeee
2. nov 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som vcera asi do polnoci stala pri supani kreviet, uz som myslela ze sa mi bude o tych okatych a fuzatych hlavach aj snivat :grinning:
nasla som medzi nimi aj uboheho krabika, co ho zrejme nechtiac vylovili a tak som mm pripravila pomstu :sunglasses: nechala som ho na slole vedla normalnych veci (vyzeral jak zivy) :grinning: to ste mali vidiet ten ulak :grinning: este teraz sa bavim :grinning: :grinning: :grinning:

@fialka5959 mne vzdy strasne moc padali, bola som na nervy a v tehu prestali.a vsetci mi vraveli ze po porode vsetko opada tak som sa dopovala vitaminmi a pokracujem v tom stale a zatial mi nepadol ziaden vlas :stuck_out_tongue_closed_eyes: a urcite si ich nezopinaj v noci, tak ako ti uz pisali- budu ti padat este viac...
2. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka jej,aky ste pekni :slight_smile:
dufame ze sa nam ozves castejsie :wink:
2. nov 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Ano este kojim a rada by som este.Takze calibrumtie v ruzovej tube?
2. nov 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Tak ty si na tom lepsie :slight_smile:
2. nov 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka OK, DAKUJEM
2. nov 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 ano mozes ja beriem tie,ale celkovo hocijake vitaminy ktore si brala v tehu mozes aj pri kojeny :slight_smile:
2. nov 2010 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dam sa na vitaniny asi aj ja,v tehu som brala a potom som prestala brať :confused:
2. nov 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to si budes potom musiet vlasy preriedovat 10krat do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach no chcela by som mat tento tvoj problem....
tu tiez mexicanky maju brutal uzasne vlasy, huste krasne a ja ten ten maly tucny z rozpravky lolek a bolek co mal tri vlasy na hlave :cry:
2. nov 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka :grinning: :grinning: :grinning: my mame všetci v rodine hrozne huste vlasy,Patiho musim davať strihať kaťde 3 tyždne,aj dnes sme boli,
moj brat mal vlasy po plecia a vyriešil to,dal si dredy,neviem či vieš čo to je :grinning: teraz ma dredy po pas už myslim 11rokov...daval ich ked mal 20 r,teraz ma 31rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no krásny je Kubenko a aj vy všetci :slight_smile:
@jankasramka no moja, nemôžeme mať všetko úžasné ako akika. :grinning: ja síce nie som vlasmi ako Lolek, ale momentálne mám postavu ako Bolek :grinning: :grinning:
@akika722 ty brďo, ja teda tých s dredmi nemusím. Vždy ma napadne, ako si to umývajú a potom ešte že by bol brutal keby do tých dredov dostali vši :sweat_smile: :sweat_smile:
2. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 toto inak aj mna vzdy napadne, ked vidim dredovy uces :grinning: a este ze ako si to potom rozcese, to sa len dohola potom ostriha asi, ci? :confused:

@tiffanka krasny je a ta fotka s prstekom v puse je super :wink:
2. nov 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja nemam nič dokonale :unamused:
no ked som ešte byvala doma tak si na hlavu vytrepal polku mojich drahych šamponov :angry: teraz spolu nebyvame tak sa nestaram :grinning:
2. nov 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 a to si predstav ze mas dredy a sadne ti na hlavu lietajuca kobyla a zapletu sa jej tam nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@akika722 sak to uz musi aj vela vazit tolko vlasov :grinning: daj sem jeho foto ze jak to vyzera, ja som zatial videla len nastrocnych a urcite nie s takymi dlhymi jak pises. ja si neviem predstvit 11 rokov bez strihania....
foto, foto!
2. nov 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok