♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
2. nov 2010

dobré ráno prajem...my sme vstávali dnes dosť skoro mm išiel na 3 dni na služobku :( a ja som musela ísť s Oliverom na kontrolu k Dr. Od zajtra mám službu s vozením do školy čo sa mi vôbec ale vôbec nechce...no čo narobím.

@liba78
Ja som dnes obed tiež riešila s polotovaru,urobila som babičkine jahodovo tvarohové knedlíčky 🙂 Aj u nás je relatívne pekné počasie a vcelku teplučko. Dúfam že sa modriny rýchlo zahoja....

@jankasramka
som rada že je Mateo už ok. Ale poviem ti že to je riadna odvaha žiť s myšlienkou čo všetko vás tam ohrozuje...nech sa vám už kadejaké hmyzy vyhýbajú

Ako píšte s posunom času,my sme nejak extra problém nemali ale dnes je Denis riadne urevaný...plače tak úzkostlivo že neviem čo s ním môže byť ☹

@akika722
mňam placky to je dobrý nápad,možno zajtra sa do nich pustím aj ja 🙂

musím utekať malý zase spustil ach jo...

memory97
2. nov 2010

ahojte,¨
my sme dnes boli skoro hore, cakala nas neurologia🙂 Cakaju nas cvicenia, ale inac sme dnes celkom dobre spali🙂 aj teraz si maly vegeti v kociku a buva🙂
Ja dnes idem robit palacinky, uz sme ich dlho nemali🙂

katulkaaaaaa
2. nov 2010

ahojte @liba78 @akika722 baby dakujem canesten mi pohol natrela som dva krat a problem skoro vyrieseny,uz aj ten cerveny nadych nieje taky silny,sice to boli ked z neho kojim ale to je uz nic 🙂 esteze vas mam
@jankasramka jani mozem za to ze to biele vino je take dobre? 😀 nepijem ho kazdy den neboj,ale maly to podla mna v mlieku ani nema tie dve deci ci? 😝 ja by sm vypila aj liter aleked nemooozem 😀 a kd som mohla mi to nechutilo 😕 co nas mali drobcek Maeo dnes?dufam ze uz ho to ustipnutie neboli...mi mame dnes s viki len cestoviny a syr,nechce sa mi varit nic,boli sme na prechadzke a maly este spi v kociku

fialka5959
2. nov 2010

Caute baby, vam poporode nevypadavaju vlasy? Mnwe zacali ked moja mala, mala 2 mesiace a je to cim dalej tak horsie a horsie, uz aj so zopnutymi vlasmi spiii ☹ . Ak mate s niecim dobre skusenosti, tak mi prosim vas napiste, DAKUJEM

tiffanka
2. nov 2010

@jankasramka uf, keď som to čítala, úplne som zamrzla. Som rada že všetko dobre dopadlo. Držte sa 😉

tiffanka
2. nov 2010

Zopár fotiek z krstu 😉

1. S krstnou mamou 😉
2. 🙂
3. S Donaldom od krstných
4. S veľkou sestrou 😉
5. Ja a moje zlatíčko 😉 už v reštike

6. najnovšia fotka 🙂 zo včera.

tiffanka
2. nov 2010

nejako sa prehádzalo poradie do kelu :-/

tiffanka
2. nov 2010

@fialka5959 nezopínaj si vlasy, lebo to sa ti ešte viac napínajú a vypad´ávajú.... Inak viac neviem poradiť 😖

katulkaaaaaa
2. nov 2010

@fialka5959 nezopinaj vlasy,maj stale rozpustene,zacni brat vitaminy napr.calibrum,neviem ci kojis...proste vela vela vitaminov,ovocia,zeleniny...mne tak dr poradila a zabralo

katulkaaaaaa
2. nov 2010

@tiffanka krasny ste vsetci 🙂

memory97
2. nov 2010

@fialka5959 ja beriem maternu, ostalo mi este od tehu, ale hlavne vela vitaminov🙂

tiffanka
2. nov 2010

@katulkaaaaaa Ďakujeme 🙂 Ako pozerám Tvoje fotky, Simonko je velikýýýýýý už 😉 Len tak ďalej 🙂

katulkaaaaaa
2. nov 2010

@tiffanka veru rychlo rastie,ma nejako 60cm a 5300gr odhadujem 😀

akika722
2. nov 2010

@katulkaaaaaa jéééééj to som rada že pomaha 😀 😀 😀

akika722
2. nov 2010

@fialka5959 ahoj aj mne vypaduju mm nadava že všade kde pozrie su moje vlasy...lae zatial mi to vyhovuje lebo aj tak som ich davala cca 4x do roka riediť 😀

akika722
2. nov 2010

@tiffanka užasne fotky nadherneeee

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 ja som vcera asi do polnoci stala pri supani kreviet, uz som myslela ze sa mi bude o tych okatych a fuzatych hlavach aj snivat 😀
nasla som medzi nimi aj uboheho krabika, co ho zrejme nechtiac vylovili a tak som mm pripravila pomstu 😎 nechala som ho na slole vedla normalnych veci (vyzeral jak zivy) 😀 to ste mali vidiet ten ulak 😀 este teraz sa bavim 😀 😀 😀

@fialka5959 mne vzdy strasne moc padali, bola som na nervy a v tehu prestali.a vsetci mi vraveli ze po porode vsetko opada tak som sa dopovala vitaminmi a pokracujem v tom stale a zatial mi nepadol ziaden vlas 😝 a urcite si ich nezopinaj v noci, tak ako ti uz pisali- budu ti padat este viac...

jankasramka
2. nov 2010

@tiffanka jej,aky ste pekni 🙂
dufame ze sa nam ozves castejsie 😉

fialka5959
2. nov 2010

@tiffanka DAKUJJEM

fialka5959
2. nov 2010

@katulkaaaaaa Ano este kojim a rada by som este.Takze calibrumtie v ruzovej tube?

fialka5959
2. nov 2010

@akika722 Tak ty si na tom lepsie 🙂

fialka5959
2. nov 2010

@jankasramka OK, DAKUJEM

katulkaaaaaa
2. nov 2010

@fialka5959 ano mozes ja beriem tie,ale celkovo hocijake vitaminy ktore si brala v tehu mozes aj pri kojeny 🙂

akika722
2. nov 2010

@katulkaaaaaa dam sa na vitaniny asi aj ja,v tehu som brala a potom som prestala brať 😕

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 to si budes potom musiet vlasy preriedovat 10krat do roka 😝 ach no chcela by som mat tento tvoj problem....
tu tiez mexicanky maju brutal uzasne vlasy, huste krasne a ja ten ten maly tucny z rozpravky lolek a bolek co mal tri vlasy na hlave 😢

akika722
2. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 my mame všetci v rodine hrozne huste vlasy,Patiho musim davať strihať kaťde 3 tyždne,aj dnes sme boli,
moj brat mal vlasy po plecia a vyriešil to,dal si dredy,neviem či vieš čo to je 😀 teraz ma dredy po pas už myslim 11rokov...daval ich ked mal 20 r,teraz ma 31rokov 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
2. nov 2010

@tiffanka no krásny je Kubenko a aj vy všetci 🙂
@jankasramka no moja, nemôžeme mať všetko úžasné ako akika. 😀 ja síce nie som vlasmi ako Lolek, ale momentálne mám postavu ako Bolek 😀 😀
@akika722 ty brďo, ja teda tých s dredmi nemusím. Vždy ma napadne, ako si to umývajú a potom ešte že by bol brutal keby do tých dredov dostali vši 😅 😅

vladka84
2. nov 2010

@liba78 toto inak aj mna vzdy napadne, ked vidim dredovy uces 😀 a este ze ako si to potom rozcese, to sa len dohola potom ostriha asi, ci? 😕

@tiffanka krasny je a ta fotka s prstekom v puse je super 😉

akika722
2. nov 2010

@liba78 ja nemam nič dokonale 😒
no ked som ešte byvala doma tak si na hlavu vytrepal polku mojich drahych šamponov 😠 teraz spolu nebyvame tak sa nestaram 😀

jankasramka
2. nov 2010

@liba78 a to si predstav ze mas dredy a sadne ti na hlavu lietajuca kobyla a zapletu sa jej tam nohy 😀 😀 😀 😀
@akika722 sak to uz musi aj vela vazit tolko vlasov 😀 daj sem jeho foto ze jak to vyzera, ja som zatial videla len nastrocnych a urcite nie s takymi dlhymi jak pises. ja si neviem predstvit 11 rokov bez strihania....
foto, foto!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre