• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 skarede kacatko :grinning: asi si si nevsimla ze si krasna ako ta labut :P
mne v puberte vravel spoluziak ze som larva (ze mozno raz budem motyl ale zatial som larva :grinning: ).
2. nov 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer bambulky :wink:
2. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka na prvej foto mamina bratia a ja :unamused: a na tych dvoch no len z boku je vidno...jeden brat bude knaz a druhy je jeho opak :grinning: ale inač su super obaja :slight_smile:
2. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ehm ehhm...pozri foto som ako sumo :angry:
že larva :grinning: trubka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už si motylik :wink:
2. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka si bez slov??? :grinning:
2. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 co ty si sumo? si skadial prisla? si kocenka jak hrom ja tak vyzerat
2. nov 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posilem milacka
2. nov 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aj tebe pekný večer :slight_smile:
@akika722 teda, to máš extrémy, jeden kňaz a ten opak je ako sukničkár, alebo ... ? Či vaši kňazi majú ženy ? Fakt neviem :pensive:
@jankasramka no vidíš a už si motýlik a ani to ten spolužiak nevidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 sa mu to hodi podla mna...vyzera to dobre s tou bradou, vyzera jak taky tramp :wink: keby som ho za mladi poznala, sla by som s nim na cunder :grinning:
2. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 zlatíčko nespalo ?
2. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ježiššš baby ja vas nechapem...kde mate oči???dnes mm zapotil že som tučna :pensive:
to zavidi suchar jeden :grinning:
@liba78 no on bude za dva roky greckokatolicky knaz a ty maju aj manželky aj 120deti :grinning: :grinning: :grinning: no druhy brat je...hm...ma svoj život,trošku uletenejši ale inač je super aj napriek tym dredom....vždy mi obaja pomohli a stali pri mne ked bolo treba :dizzy_face: inač ten dredaty ma havina-vlčiaka uť cca 7 rokov a ten pes je ako človek...by ste neverili on na psa pozrie a pes vie čo od neho chce...maju preukaz može robiť pri postihnutych detičkach terapie/ten pes / :grinning:
2. nov 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka raz si tu bradu oholil presne na Silvestra,každy sa z neho smial asi pol roka..tak už neskuša :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jej, aka spokojnucka tvaricka:slight_smile:

@liba78 no ked sme sa videli po dvadsiatke tak povedal ze uz nie som larva :grinning: ale ani motyl, vraj vyzeram jak snehulienka- modre oci, cervene pery a tmave vlasy- no ten mal teda predstavivost :grinning: no dodnes si papetam jeho poznamky co furt hadzal....a hlavne v skole...ach jaj, kde su tie casy...
inak sa vola matus a ja som mu vravievala ze ked budem mat syna tak mu dam meno matus no a uz je to tu-aj ked v mexickej obmene ale predsa :slight_smile:
2. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no Matuš by sa potešil že maly sa vola skoro po nom ale čo nato mm?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 malička je krasna,verera akoby nikdy neplakala :grinning: :grinning: :grinning: taka je na každej foto spokojna :grinning:
2. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jej, canisterapia je super, tak urcite neni moc uleteny ked robi take veci pre postihnute deticky :wink:
ja poznam take dvojicky zdenka a lenka sa volaju, chodila som s nimi na veterinu...medzi inym tiez robia canisterapiu, su zname po celom slovensku http://www.andydog.szm.com/Fotky/media10.jpg
a tu su v skole http://www.andydog.szm.com/Fotky/media13.jpg :wink:
2. nov 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neni to po nom, mne sa to meno vzdy pacilo :sweat_smile: a keby aj, tak co, nebol to moj frajer, boli sme kamarati na zivot a na smrt ale nie viac (viac sa uz asi neda, co? :grinning: )
este ze si to tu mm neprecita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka akože uleteny je dosť ale je aj za to ,aj v slobode zvierat a je za životne prostredie,...
no cvičil si havina sam a ten pes /Pegy sa vola a piše sa Päggy :grinning: :grinning: :grinning: / no užasny psik,vie toho 100x viac ako niektory ludia...
2. nov 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no tak to slovo canisterapia vidím prvý krát. :sweat_smile: A čo liečia také psy ? Myslela som, že hlavne sa používajú ako špeciálne vycvičené pre postihnutých, ale že liečia... No asi, keď som to nikdy nepotrebovala a hlavne som nikdy nemala žiadneho psa. :unamused:
2. nov 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 nespalo jupi :grinning:
2. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 aj terapie mackami dokonca existuju :grinning: to sa pouziva nielen koli fyzickym postihnutiam ale najme psychickym. velmi velmi to pomaha. ale najviac pomaha hipoterapia - o tom si hadam pocula, vsak? to ja som videla na vlastne oci. o tom su studia ze deti robia az neprekonatelne pokroky. bomba, ja som to robila v spanielsku v jednom zabehnutom centre,skvele vazne.ale mas pravdu, je lepsie ak to nepotrebujes :wink:

@akika722 myslim ze s tvojim "uletenym " bratom by som si rozumela...hmmm...pacia sa mi jeho zaluby :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenahovara ta na latkove plienky ked je taky ekologicky?
2. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 už len tie dotyky pomahaju...detičky aj ležia na psikoch akože hlavku na nich maju a aj to pomaha...musia to byť velmi kludne psiky aj ked sa stane že dieta psa potiahne pes nereaguje agresivne...pes sa hodnoti či je vhodny do rodiny k detom aj takto...ked žerie a dotkneš sa misky pes musi ustupiť a ostať kludny...ked nie je určite nie je k deťom

akože bavim mudru :grinning: :grinning: :grinning: popijam vinko,včera mm odkvecol skor ako som ho stihla otvoriť tak ostalo zatvorene :grinning: :grinning: :grinning: dnes pijem sama on nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 moj spi- jupi :grinning:
2. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ty prosim ta prestan stym ved co tvoj muz nevidi aka si ?
2. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka on mmožo ani netuši že maly nejaké plienky ma :grinning: :grinning: :grinning:
akože boli krstiny a on odbehol s Patim kupiť džus a pati mu hovori:chcem pišať/treba mu pomocť povyzliekať pančušky a tak/a brat nato...a vieš aj saaam?a Pati hej a tak stali 2-3 minuty a čumeli na seba a potom mu došlo :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka dakujem ano je spokojna prdelinka moja
2. nov 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no nasa spinka uz od 18,30 a to sa zobudi o 6-7 rano
2. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mateo, alebo mm spí. Len tak sa pýtam zo zvedavosti, ked to jupi :grinning:
@akika722 robíš mi chute, idem si tusim tiez naliat pohar sampusu. Aby si nepila sama. :sweat_smile:
@danulienka35 prave že vidi :rolling_eyes:
on zaaavidi...prežiera sa a nevie pribrať a ja sa navoniam ked varim a mam o kilo viac :grinning: :grinning: :grinning:
@liba78 ak by si nam neverila, tu je to odbornejsie http://sk.wikipedia.org/wiki/Canisterapia
2. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok