♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 skarede kacatko 😀 asi si si nevsimla ze si krasna ako ta labut :P
mne v puberte vravel spoluziak ze som larva (ze mozno raz budem motyl ale zatial som larva 😀 ).

danulienka35
2. nov 2010

pekny vecer bambulky 😉

akika722
2. nov 2010

@jankasramka na prvej foto mamina bratia a ja 😒 a na tych dvoch no len z boku je vidno...jeden brat bude knaz a druhy je jeho opak 😀 ale inač su super obaja 🙂

akika722
2. nov 2010

@jankasramka ehm ehhm...pozri foto som ako sumo 😠
že larva 😀 trubka... 😝 už si motylik 😉

akika722
2. nov 2010

@jankasramka si bez slov??? 😀

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 co ty si sumo? si skadial prisla? si kocenka jak hrom ja tak vyzerat

danulienka35
2. nov 2010

posilem milacka

liba78
2. nov 2010

@danulienka35 aj tebe pekný večer 🙂
@akika722 teda, to máš extrémy, jeden kňaz a ten opak je ako sukničkár, alebo ... ? Či vaši kňazi majú ženy ? Fakt neviem 😔
@jankasramka no vidíš a už si motýlik a ani to ten spolužiak nevidí 😝

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 sa mu to hodi podla mna...vyzera to dobre s tou bradou, vyzera jak taky tramp 😉 keby som ho za mladi poznala, sla by som s nim na cunder 😀

liba78
2. nov 2010

@danulienka35 zlatíčko nespalo ?

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 ježiššš baby ja vas nechapem...kde mate oči???dnes mm zapotil že som tučna 😔
to zavidi suchar jeden 😀
@liba78 no on bude za dva roky greckokatolicky knaz a ty maju aj manželky aj 120deti 😀 😀 😀 no druhy brat je...hm...ma svoj život,trošku uletenejši ale inač je super aj napriek tym dredom....vždy mi obaja pomohli a stali pri mne ked bolo treba 😵 inač ten dredaty ma havina-vlčiaka uť cca 7 rokov a ten pes je ako človek...by ste neverili on na psa pozrie a pes vie čo od neho chce...maju preukaz može robiť pri postihnutych detičkach terapie/ten pes / 😀

akika722
2. nov 2010

@jankasramka raz si tu bradu oholil presne na Silvestra,každy sa z neho smial asi pol roka..tak už neskuša 😀 😀 😀

jankasramka
2. nov 2010

@danulienka35 jej, aka spokojnucka tvaricka🙂

@liba78 no ked sme sa videli po dvadsiatke tak povedal ze uz nie som larva 😀 ale ani motyl, vraj vyzeram jak snehulienka- modre oci, cervene pery a tmave vlasy- no ten mal teda predstavivost 😀 no dodnes si papetam jeho poznamky co furt hadzal....a hlavne v skole...ach jaj, kde su tie casy...
inak sa vola matus a ja som mu vravievala ze ked budem mat syna tak mu dam meno matus no a uz je to tu-aj ked v mexickej obmene ale predsa 🙂

akika722
2. nov 2010

@jankasramka no Matuš by sa potešil že maly sa vola skoro po nom ale čo nato mm?? 😀 😀 😀

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 malička je krasna,verera akoby nikdy neplakala 😀 😀 😀 taka je na každej foto spokojna 😀

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 jej, canisterapia je super, tak urcite neni moc uleteny ked robi take veci pre postihnute deticky 😉
ja poznam take dvojicky zdenka a lenka sa volaju, chodila som s nimi na veterinu...medzi inym tiez robia canisterapiu, su zname po celom slovensku http://www.andydog.szm.com/Fotky/media10.jpg
a tu su v skole http://www.andydog.szm.com/Fotky/media13.jpg 😉

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 neni to po nom, mne sa to meno vzdy pacilo 😅 a keby aj, tak co, nebol to moj frajer, boli sme kamarati na zivot a na smrt ale nie viac (viac sa uz asi neda, co? 😀 )
este ze si to tu mm neprecita 😝

akika722
2. nov 2010

@jankasramka akože uleteny je dosť ale je aj za to ,aj v slobode zvierat a je za životne prostredie,...
no cvičil si havina sam a ten pes /Pegy sa vola a piše sa Päggy 😀 😀 😀 / no užasny psik,vie toho 100x viac ako niektory ludia...

liba78
2. nov 2010

@jankasramka no tak to slovo canisterapia vidím prvý krát. 😅 A čo liečia také psy ? Myslela som, že hlavne sa používajú ako špeciálne vycvičené pre postihnutých, ale že liečia... No asi, keď som to nikdy nepotrebovala a hlavne som nikdy nemala žiadneho psa. 😒

danulienka35
2. nov 2010

@liba78 nespalo jupi 😀

jankasramka
2. nov 2010

@liba78 aj terapie mackami dokonca existuju 😀 to sa pouziva nielen koli fyzickym postihnutiam ale najme psychickym. velmi velmi to pomaha. ale najviac pomaha hipoterapia - o tom si hadam pocula, vsak? to ja som videla na vlastne oci. o tom su studia ze deti robia az neprekonatelne pokroky. bomba, ja som to robila v spanielsku v jednom zabehnutom centre,skvele vazne.ale mas pravdu, je lepsie ak to nepotrebujes 😉

@akika722 myslim ze s tvojim "uletenym " bratom by som si rozumela...hmmm...pacia sa mi jeho zaluby 😝 nenahovara ta na latkove plienky ked je taky ekologicky?

akika722
2. nov 2010

@liba78 už len tie dotyky pomahaju...detičky aj ležia na psikoch akože hlavku na nich maju a aj to pomaha...musia to byť velmi kludne psiky aj ked sa stane že dieta psa potiahne pes nereaguje agresivne...pes sa hodnoti či je vhodny do rodiny k detom aj takto...ked žerie a dotkneš sa misky pes musi ustupiť a ostať kludny...ked nie je určite nie je k deťom

akože bavim mudru 😀 😀 😀 popijam vinko,včera mm odkvecol skor ako som ho stihla otvoriť tak ostalo zatvorene 😀 😀 😀 dnes pijem sama on nechce 😝

jankasramka
2. nov 2010

@danulienka35 moj spi- jupi 😀

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 ty prosim ta prestan stym ved co tvoj muz nevidi aka si ?

akika722
2. nov 2010

@jankasramka on mmožo ani netuši že maly nejaké plienky ma 😀 😀 😀
akože boli krstiny a on odbehol s Patim kupiť džus a pati mu hovori:chcem pišať/treba mu pomocť povyzliekať pančušky a tak/a brat nato...a vieš aj saaam?a Pati hej a tak stali 2-3 minuty a čumeli na seba a potom mu došlo 😀 😀 😀

danulienka35
2. nov 2010

@jankasramka dakujem ano je spokojna prdelinka moja

danulienka35
2. nov 2010

@jankasramka no nasa spinka uz od 18,30 a to sa zobudi o 6-7 rano

liba78
2. nov 2010

@jankasramka mateo, alebo mm spí. Len tak sa pýtam zo zvedavosti, ked to jupi 😀
@akika722 robíš mi chute, idem si tusim tiez naliat pohar sampusu. Aby si nepila sama. 😅

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 prave že vidi 🙄
on zaaavidi...prežiera sa a nevie pribrať a ja sa navoniam ked varim a mam o kilo viac 😀 😀 😀

jankasramka
2. nov 2010

@liba78 ak by si nam neverila, tu je to odbornejsie http://sk.wikipedia.org/wiki/Canisterapia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre