• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 ok tak si štrngneme aspon takto... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ona vazne vobec neplace aj ked jej uska prepichovali neplakal neviem co to mam za dieta
2. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak už mám naliate. čin-čin :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no nech zavidi,si vazne pekna mamina a nechcem pocut ze nie
2. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ano Pati je doteraz taky preh bolesti ma hrozne vysoko...nikdy nikdy pri očkovani neplakal ani teraz neplače ked mu behu krv,ked spadne a sa udrie nikdy nezaplače hoci mu modrina ostane...akoby ho nič neboleo...jedina jeho fobia je zubarka :grinning:
2. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 čin čin moja...na augustove deturence
2. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 kašlem nato :grinning: su aj horšie a to ani nerodili :grinning: :grinning: :grinning:
ale mať o 15 kg menej :pensive: ..možno aj to raz bude :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 mm je v robote a tam dufam nespi. tu je len 14 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: to je dobre s tym cikanim :grinning: :grinning:
inak ja skusam bezplienkovu komunikacnu metodu (poznas to?), no uvidime ci sa dorozumieme :grinning:

@liba @akika nenecham vas v tom same- dam si hlt ceresne. tak teda na zdravie a nase krasne postavy :sunglasses: :grinning:
2. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka nieee čo to je???NAZDRAVIEEEEE
2. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ešteže tak, kámoška. Na zdravie a na postavy! :grinning:
@akika722 neboj kombinácia keksíkov a šampusu v tejto večernej hodine mi asi tiež kilá neuberie :sweat_smile:
2. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak to ti verim a dcerka ti odkazuje ze si peknucka
2. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 xi a kombinacia vina a jogurtu? :confused:
@danulienka35 dik moja...už si pripadam že si myslite že to chcem počuvať ale moj mm by vam dokazal o mojom sebavedomi rozpravať aj hodiny :grinning: :grinning: :grinning: ale nechajme tak dosť o mne :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ze babo ti da signaly ze chce cikat alebo kakat a ty ho podrzis nad dakou miskou alebo umyvadlom a nepouzivas plienky...
http://www.youtube.com/watch?v=NxPUowke1b0
2. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy chlastate a nas ostatne nevolate? :sweat_smile:

@jankasramka ja som o tom pocula , ale neskusala som.. no vsimla som si, ako sa Karin tvari ked cika - vypuli oci, ani sa nepohne a potom ciiiiiik... a viem aj ked kaka, ale to by som asi nestihla dat nejaku misku, alebo ju preniest k umyvadlu..naposledy som nestihla ani paplon odtiahnut :grinning:
2. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka to som raz videla v damskom magazine na stv1...ale vy tam mate stale teplo...tu keby že ho chcem povyzliekať tak sa sčura 2x :grinning: :grinning: :grinning:
a v dnešnej dobe to je s jednorazovkami pohodlnosť Jani :sweat_smile:
2. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no kekse som už zjedla, žeby som to ešte preložila jogurtom ? :astonished:
2. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neries muza my si myslime neco i ne a to nam nik nezoberie a nic si o tebe nemyslime ju? :astonished:
2. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak pod piť :grinning: :grinning: :grinning: augustove matky alkoholičky :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no to kakanie to dobre poznam...že prrrrrrd a už to ma v krku :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 skus zajtra poriešime ake nasledky mal chlast a jogurt :grinning: :grinning: :grinning:
@danulienka35 porevala som si potom si uvedomil...on myslel že sa zasmejem :unamused:
no nič :frowning2:
:wink: :wink: :wink:
2. nov 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nalej si moja s nami, pijeme spolu, aby sme nepili samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jankasramka ja som to tiež čítala niekde, ale akika má pravdu, nestihli by sme :wink: Inak ja som dnes malého okúpala a potom mu masírovala nožičky, on zatlačil a pokadil mi podložku a všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: bol pritom nahý a ja som nestihla ani mrknúť :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no podla mna je to privysoka dan za pohodlnost mat znicene zivotne prostredie. sak tie plienky sa vobec nerozkladaju, je to priserny humus a na vyrobu jednej plienky sa pouzije salka petroleja. co ja viem, ja som za latkovky jednoznacne. okrem toho je to mile prat babetku plienky, a dnesnej dobe sa sa vyrabaju uz ovele lepsie nez klasicke sandrove plienky.....pekne, moderne, pakticke.
ale nemysli si -tu su tiez vsetci na huggies.... zial:cry:
2. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 kasli na to moja cmuk
2. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: tak treba mastny chleba :grinning: :grinning: :grinning: to zato ze nechavas zlatusika kadit do tych hnusnych plastovych plienok a navyse poleziacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mozno ti chce milacik cosi povedat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka :grinning: takto uchylne kaka moja mala od 2 tyzdna zivota, pokakanu plienku som videla naposledy ked mala 2 mesiace-v ten den ked ich dovrsila, pucila sa uz hodinu a mama totalna ignoracia vstat o piatej rano a dat kakat a potom teraz ked mala hnacku, tak poslednu kakacku v ten den som tiez nepochopila co chce, lebo bola mrzuta tak ju zufalo pustila do plienky a dnes po kupani protestovala ked som jej davala plienku, dala som ju nad umyvadlo a vycikala sa mi, dufam ze na to cikanie ma nebude zakazdym hnat dat ju, lebo ma picne....o tejto metode som pocula a vzdy som si mysleal ze su to prastene matky a mam to tu...som jedna z nich, no moja vyslovene nechce kakat pod seba a dava to hlasno najavo, vydrzi aj hodiny nekakat kym ju nedam, len to sa s nou vtedy neda vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka a čo jednorázové ekoplienky ? http://organicka.sk/detske-plienky/jednorazove-ekoplienky/638-bioplienky-3-nature-babycare-4-9-kg teraz som videla reklamu, ale keď tak lobuješ, som premýšľala zakúpiť takéto. Pokiaľ to nieje len reklamný ťah. A samozrejme miniem najskôr tých 150 pampersiek :pensive:
2. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka chapem moja...určite je to lepšie...ved kolko tych plienok sa nakopi za tyždeň čo ich dadžem do koša na balkon :unamused: ale pomali to podla mna prejde na tie latkovky...nie je to drahe??sice aj jednorazovky su drahe :unamused:
@danulienka35 :wink: si zlata :wink: mm nieee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 my sme teraz s mm cez vikend zhodnotili, ze kedysi, ked sme isli robit tutu - mutu, tak sme citili vsetko ostatne okrem brucha a teraz sa nam najskor spoja brucha, potom dllllho - dlho nic a potom to ostatne :grinning:
@liba78 ked ja mam otvorenu len ceresnu... to uz aka som ja dojka, ked si nalejem taky tvrdy chlast? :astonished:
2. nov 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkaj počkaj bucha???ved maš 50kg :confused: :confused: :confused: tak čo ja??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 <3to je ono, a su lacnejsie jak u nas tak sa tes :wink:
ked prebaluje mm tak dava tieto http://www.biobaby.com.mx/
vobec sa v nich nezaparuje ani ked je teplo, rozkladaju sa za 1 rok. (normalne za 300rokov)
2. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok