♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
2. nov 2010

@liba78 ok tak si štrngneme aspon takto... 😀 😀 😀

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 ona vazne vobec neplace aj ked jej uska prepichovali neplakal neviem co to mam za dieta

liba78
2. nov 2010

@akika722 tak už mám naliate. čin-čin 😀 😀 😀

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 no nech zavidi,si vazne pekna mamina a nechcem pocut ze nie

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 ano Pati je doteraz taky preh bolesti ma hrozne vysoko...nikdy nikdy pri očkovani neplakal ani teraz neplače ked mu behu krv,ked spadne a sa udrie nikdy nezaplače hoci mu modrina ostane...akoby ho nič neboleo...jedina jeho fobia je zubarka 😀

akika722
2. nov 2010

@liba78 čin čin moja...na augustove deturence

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 kašlem nato 😀 su aj horšie a to ani nerodili 😀 😀 😀
ale mať o 15 kg menej 😔 ..možno aj to raz bude 😀 😀 😀

jankasramka
2. nov 2010

@liba78 mm je v robote a tam dufam nespi. tu je len 14 hod 😝

@akika722 😀 😀 😀 to je dobre s tym cikanim 😀 😀
inak ja skusam bezplienkovu komunikacnu metodu (poznas to?), no uvidime ci sa dorozumieme 😀

@liba @akika nenecham vas v tom same- dam si hlt ceresne. tak teda na zdravie a nase krasne postavy 😎 😀

akika722
2. nov 2010

@jankasramka nieee čo to je???NAZDRAVIEEEEE

liba78
2. nov 2010

@jankasramka ešteže tak, kámoška. Na zdravie a na postavy! 😀
@akika722 neboj kombinácia keksíkov a šampusu v tejto večernej hodine mi asi tiež kilá neuberie 😅

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 no tak to ti verim a dcerka ti odkazuje ze si peknucka

akika722
2. nov 2010

@liba78 xi a kombinacia vina a jogurtu? 😕
@danulienka35 dik moja...už si pripadam že si myslite že to chcem počuvať ale moj mm by vam dokazal o mojom sebavedomi rozpravať aj hodiny 😀 😀 😀 ale nechajme tak dosť o mne 😀 😀 😀

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 ze babo ti da signaly ze chce cikat alebo kakat a ty ho podrzis nad dakou miskou alebo umyvadlom a nepouzivas plienky...

https://www.youtube.com/watch?v=NxPUowke1b0
vladka84
2. nov 2010

baby, vy chlastate a nas ostatne nevolate? 😅

@jankasramka ja som o tom pocula , ale neskusala som.. no vsimla som si, ako sa Karin tvari ked cika - vypuli oci, ani sa nepohne a potom ciiiiiik... a viem aj ked kaka, ale to by som asi nestihla dat nejaku misku, alebo ju preniest k umyvadlu..naposledy som nestihla ani paplon odtiahnut 😀

akika722
2. nov 2010

@jankasramka to som raz videla v damskom magazine na stv1...ale vy tam mate stale teplo...tu keby že ho chcem povyzliekať tak sa sčura 2x 😀 😀 😀
a v dnešnej dobe to je s jednorazovkami pohodlnosť Jani 😅

liba78
2. nov 2010

@akika722 no kekse som už zjedla, žeby som to ešte preložila jogurtom ? 😲

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 neries muza my si myslime neco i ne a to nam nik nezoberie a nic si o tebe nemyslime ju? 😲

akika722
2. nov 2010

@vladka84 tak pod piť 😀 😀 😀 augustove matky alkoholičky 😀 😀 😀 😅 😅 😅
no to kakanie to dobre poznam...že prrrrrrd a už to ma v krku 😀 😀 😀

akika722
2. nov 2010

@liba78 skus zajtra poriešime ake nasledky mal chlast a jogurt 😀 😀 😀
@danulienka35 porevala som si potom si uvedomil...on myslel že sa zasmejem 😒
no nič ☹
😉 😉 😉

liba78
2. nov 2010

@vladka84 nalej si moja s nami, pijeme spolu, aby sme nepili samé 😝
@jankasramka ja som to tiež čítala niekde, ale akika má pravdu, nestihli by sme 😉 Inak ja som dnes malého okúpala a potom mu masírovala nožičky, on zatlačil a pokadil mi podložku a všetko 😝 bol pritom nahý a ja som nestihla ani mrknúť 😀 😀 😀

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 no podla mna je to privysoka dan za pohodlnost mat znicene zivotne prostredie. sak tie plienky sa vobec nerozkladaju, je to priserny humus a na vyrobu jednej plienky sa pouzije salka petroleja. co ja viem, ja som za latkovky jednoznacne. okrem toho je to mile prat babetku plienky, a dnesnej dobe sa sa vyrabaju uz ovele lepsie nez klasicke sandrove plienky.....pekne, moderne, pakticke.
ale nemysli si -tu su tiez vsetci na huggies.... zial😢

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 kasli na to moja cmuk

jankasramka
2. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 tak treba mastny chleba 😀 😀 😀 to zato ze nechavas zlatusika kadit do tych hnusnych plastovych plienok a navyse poleziacky 😝 😀
mozno ti chce milacik cosi povedat 😀 😀 😀 😀

lenadka
2. nov 2010

@jankasramka 😀 takto uchylne kaka moja mala od 2 tyzdna zivota, pokakanu plienku som videla naposledy ked mala 2 mesiace-v ten den ked ich dovrsila, pucila sa uz hodinu a mama totalna ignoracia vstat o piatej rano a dat kakat a potom teraz ked mala hnacku, tak poslednu kakacku v ten den som tiez nepochopila co chce, lebo bola mrzuta tak ju zufalo pustila do plienky a dnes po kupani protestovala ked som jej davala plienku, dala som ju nad umyvadlo a vycikala sa mi, dufam ze na to cikanie ma nebude zakazdym hnat dat ju, lebo ma picne....o tejto metode som pocula a vzdy som si mysleal ze su to prastene matky a mam to tu...som jedna z nich, no moja vyslovene nechce kakat pod seba a dava to hlasno najavo, vydrzi aj hodiny nekakat kym ju nedam, len to sa s nou vtedy neda vydrzat 😝

liba78
2. nov 2010

@jankasramka a čo jednorázové ekoplienky ? http://organicka.sk/detske-plienky/jednorazove-... teraz som videla reklamu, ale keď tak lobuješ, som premýšľala zakúpiť takéto. Pokiaľ to nieje len reklamný ťah. A samozrejme miniem najskôr tých 150 pampersiek 😔

akika722
2. nov 2010

@jankasramka chapem moja...určite je to lepšie...ved kolko tych plienok sa nakopi za tyždeň čo ich dadžem do koša na balkon 😒 ale pomali to podla mna prejde na tie latkovky...nie je to drahe??sice aj jednorazovky su drahe 😒
@danulienka35 😉 si zlata 😉 mm nieee 😝

vladka84
2. nov 2010

@akika722 my sme teraz s mm cez vikend zhodnotili, ze kedysi, ked sme isli robit tutu - mutu, tak sme citili vsetko ostatne okrem brucha a teraz sa nam najskor spoja brucha, potom dllllho - dlho nic a potom to ostatne 😀
@liba78 ked ja mam otvorenu len ceresnu... to uz aka som ja dojka, ked si nalejem taky tvrdy chlast? 😲

liba78
2. nov 2010
akika722
2. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 počkaj počkaj bucha???ved maš 50kg 😕 😕 😕 tak čo ja??? 😀 😀 😀

jankasramka
2. nov 2010

@liba78 <3to je ono, a su lacnejsie jak u nas tak sa tes 😉
ked prebaluje mm tak dava tieto http://www.biobaby.com.mx/
vobec sa v nich nezaparuje ani ked je teplo, rozkladaju sa za 1 rok. (normalne za 300rokov)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre