♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
18. jan 2010

ja teda nic nespravim aj keby som chcela,je mi stale zle,tak mozem tak len lezat.

leteku
18. jan 2010

no mne našťastie zle nie je a pevne dúfam, že ani nebude len som strašne unavená už keď ráno vstávam z postele.

evitkamalicka
18. jan 2010

mne tiez chvalabohu zle nie je, len ma obcas boli hlava

tiriel
18. jan 2010

u nas je tak pekny čas,slniečko len zima a mne sa nechce s malým vonku,to obliekanie je sodoma. ideme aspon na balkon

evitkamalicka
18. jan 2010

u nas snezi a snezi a snezi, tak my pojdeme az poobede ked sa maly vyspi

silwietta
18. jan 2010

aj u nas stale snezi... mame ist s malym na obed k svokrovcom a neviem ako sa tam dostaneme, kocik asi v takom snehu neodtlacim a sanky tahat - neviem ci to mam riskovat,radsej ho asi len zoberiem na ruky

lenadka
18. jan 2010

ahojte aj u nas snezííí a snezííí, ale aspon vsetko opeknelo, vcera sme mali oslavu, mam doma 5 rocnu slecnu, narodky ma az dnes, no vcera bola oslava s tortou a darcekami 🙂 rano niesla mala do skolky sladkosti pre deti, cela pysna v satockach, ale tie som povolila obliect az v skoke, lebo ona by bola schopna vyjst tak aj na vychadzku

evi a co predavas?

evitkamalicka
18. jan 2010

lenadka IP 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

a gratulujeme Lucinke k narodeninkam 😵

lenadka
18. jan 2010

dakujem, inak vcera to bolo pre mna dost narocne, bola som celkom grogy, stae behat s kavickami, kolacikmi a inymi dobrotami, ale ked uz ma zacalo boliet brusko, povedala som dost a pekne poprosila navstevy, nech am nechaju chvilu sediet /resp. moju sestru a nasich, ona nutne potrebovala nech jej bezim pre CD-cko kt. mi pozicala-pritom som je ho mohla dat pri ich odchode a otec tiez nejaku kravinu kt, by pockala/ tak som im musela dat kosom babo je prednejsie 😲

mamisqva
18. jan 2010

ahojte aj sa pridavam k vam čo ste doma prave som sa vratila od dr hrozne ma bolelo v noci hrdlo tak som šla nechcela som si davať niečo čo uškodi maličkeme .už mam tej zimy doať nech už je jar kvietky trava a slniečko a tak... Gabussa dik za podporu jasan že to zvladneme. 🙂

mib
18. jan 2010

ahojte kocky,

tak uz aj ja som na prijme. cakaju ma dva tyzdne na PN, potom sa uvidi ako dalej. ak nebudu ziadne komplikacie, vratim sa este na chvilu do prace. 🙂 zatial si to uzivam, pretoze aj u nas krasne snezi. uz napadlo viac ako 10 cm snehu. bola som vonku so psom ... ma dlhe chlpy na labkach a ten sneh sa jej poprilepoval na packy aj na brusko. ked sme prisli domov, mala o 5 kil viac. 😀

evitka ... aj ja chcem do IP. aj s linkou poprosim. moj drahy mi s internetovym obchodom pili usi uz riadne dlho. myslienku ma peknu, len sa toho trosku obavam. ty mas zivnost aj pocas materskej? dostavas potom aj riadne davky?

lenadka, ja ked mam navstevu, tak im ukazem kde je pitie, kde su pohare ... vsetko nachystane na jednom mieste a je to. okrem toho ... moja sestra aj muzova sestra sa v nasej kuchyni dost dobre vyznaju, takze skor skacu oni ako ja. treba rozdelit ulohy a vylozit nozky. tak veru. 😉

tiriel
18. jan 2010

evi,aj ja chcem IP,aj ja som zvedava

evitkamalicka
18. jan 2010

baby mate to tam

mib
18. jan 2010

evit, si ma teraz normalne nastvala. toto keby som vedela pred dvomi rokmi. 😠

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculienka123
18. jan 2010

babyja som uz tak nedockava,idem na prvy UTZ az o dva tyzdne,to je tak neskoro,co ked je maly plod alebo sa nieco stalo,tak nedokazem cakat.
viete ake su priznaky spontanneho potratu?viem ze nemam mysliet na to najhorsie ale to sa neda.

mib
18. jan 2010

maculienka, a preco ides na prvy utz az o dva tyzdne? skor ti lekar nevie spravit? kocky tu pisali, ze oficialne a standardne sa robia tri ... prvy niekedy okolo 12tt ale aj mne sa to zda neskoro. nevydrzala by som do vtedy. teraz mam dali styri tyzdne po predchadzajucom, ale to je uz trochu ine, ked som 13tt a riziko je uz mensie.

zuzannas
18. jan 2010

Ahojte babulky, tak my sme sa prave vratili s malym zo sankovacky, bola paraada 😵 😵 krasne tu v BA nasnezilo, dufam, ze to aspon zopar dni vydrzi...

Vidim, ze ste rozoberali spanie nasich drobcov...tak nas Adamko zaspava vecer medzi 21-22. a vstava rano okolo 8.30, celkom som rada, lebo keby vstaval dako moc skoro asi by ma kleplo... 🙄 aj ked zaspavat by mohol trosku skor, vcera napriklad zaspal az o 22.15 😒

lucy1990
18. jan 2010

Dobre ranko 🙂 evit, aj ja som zvedava, casto nakupujem cez net 😉 a maculienka, teda dost neskoro ides na prvy utz, ja idem za 2 tyzdne uz na treti 😕 aj ja sa hlasim za pani domacu 😀 aspon tak mi to napisal gynekolog do tehotenskej knizky ze "domaca"

maculienka123
18. jan 2010

mib no robili mi dva krat vaginalne sono,UTZ na bruchu este nie.jaj nech uz to mam za sebou.

evitkamalicka
18. jan 2010

aj ja idem za 2 tyzdne uz na treti

maculienka123
18. jan 2010

no baby tak ja neviem,mne len doktor povedal ak budu nejake problemy mam prist ale prvu poradnu mam mat v 10tt.ked som bola v 7tt tak bolo vsetko ok,babo rastlo.

maculienka123
18. jan 2010

este sa chcem spytat,nepoculi ste nahodou,ze ziarenie z PC moze skodit babatku?

bihan
18. jan 2010

sono a ultrazvuk je to isté 🙂

maculienka123
18. jan 2010

ale vazne?tak to som nevedela,potom asi v pohode ked som mala 2 x prehliadku

lucy1990
18. jan 2010

Maculienka, podla mna nie je dobre, ked mas notebook na bruchu a sala na teba to teplo...

rubinka
18. jan 2010

Maculienka tak potom je všetko ok, ved na začiatku sa robí vaginálne sono a potom cez bruško ale je to v podstate to isté 🙂

maculienka123
18. jan 2010

jasne,len to cakanie je strasne,musim byt pozitivna 🙂

zuzana76
18. jan 2010

ahojte

mne je dnes nejako blbo a to sme spali do 10.00 a uz som aj naranajkovana, nad obedom este velmi nerozmyslam, polievku mame zo vcera a druhe netusim co

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre