♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
3. nov 2010

@memory97 brrr nemam rada takych ludi,akoze fakt to mozno myslela v dobrom ale ja by som tiez nedala

majka35
3. nov 2010

baby ahojte ... zas som tu len na skok ... mala som doma barborku, chorú, tak si viete predstaviť, čo to u nás bolo ... neviem, kde mi hlava stojí, dnes je prvý den v škôlke, ale terezke akoby chýbala ... stále plače ... večer si snád nájdem čas ... a zajtra idem na kávu s kamoškami, tak sa teším, ako malé decko 😀

katulkaaaaaa
3. nov 2010

@majka35 ahoj 🙂 uf t je neco dve deti a chore,som si to prezila plne dva tyzdne katastrofaaaa,som zvedava nakolko sme zdravy 😉 tu kavu t verim z sa tesis,ja tak idem piatok na vianocny nakup medzi kojenym,jupííí

akika722
3. nov 2010

@majka35 xiiiii oni su snad rovnaky 😀 😀 😀 😀 😀
Paťi bol tiež doma chory dnes šiel do šškolky a maly odkedy sa zobudil tak nie a nie zaspať len mi tu vyrevuje 😒

včera sme boli vonku strihať sa/ja nieeeeeee/ a maleho som mala v manduce asi 2 hodky,cely čas spal 😀 ale moj chrbat ked som ho zložila 😒

memory97
3. nov 2010

@katulkaaaaaa my sme prekonali hned na zaciatku rotavir v cca 2 mesiacoch..., tak aj preto som sa rozhodla pre vakcinu.

majka35
3. nov 2010

@katulkaaaaaa terezka je zatiaľ zdravá, tak dúfam, že jej to vydrží, ale chorá bola barborka, ja a mm ... a kto myslíš, že to znášal najhoršie? ... a skoro umieral? ... no môj muž ... ja neviem, ale tí chlapi sú takí urevaní, že až ... a ja som bola chorá s dvomi deťmi a nemala som na seba čas ani na minútu, chodím v starých teplákoch, tričku od mlieka, vlasy do gumičky, lebo už ma barborka upozornila, že mám škaredé vlasy ... no krásavica nevídana som 😀 😀

akika722
3. nov 2010

@katulkaaaaaa
@majka35 a ja kedy vypadnem relaxovať 🙄 asi s deckami do marketu 😖 fňuk

majka35
3. nov 2010

@akika722 ježiš fakt ... 😀 😀 no ja naozja začnem podozrievať toho môjho muža, kde sa potuloval 😀

akika722
3. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 alebo to bol ten moj??? 😅 😅 😅
ved Košice su za rohom 😅 😅 😅

majka35
3. nov 2010

@akika722 ja chodím každú sobotu sa flákať s barborkou aby nemala pocit, že ju zanedbávam kvôli terezke ... a terezka s mužom doma stále ten čas prespí a potm môj muž mi hovorí, že ja si pri terezke super môžem oddýchnuť ... 😠 akaždý večer chodíme s barborkou na prechádzku, strašne má rada tmu, tak sa prechádzame od šiestej do siedmej ... vraj sa nemusím báť, lebo ona ma ochráni 😵

katulkaaaaaa
3. nov 2010

@akika722 skoda ze si tak daleko ☹ by sme stale na kavu chodili

majka35
3. nov 2010

@akika722 ta kdeby ten tvoj chcel takú starú ochechulu, ako som ja 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
3. nov 2010

@majka35 no maji nemas nahodou mojho muza???lebo je taky isty 😖 chripka a uz umiera...a ja som lietala cele noci od jedneho k druhemu,sople osavala,lieky davala....Barborka je zlaticko 😵

majka35
3. nov 2010

@katulkaaaaaa dúfam, že aj mna by ste prizvali 😕

akika722
3. nov 2010

@majka35 chlapi 😠 😠 😠 že oddych 😠 😠 😠 😠
zlata 😀 😀 😀 tak vidiš maš OCHRANKU 😀 😀 😀
ja som zvedava kedy mi Pati domov dotiahne kiahne alebo niečo podobne 😖

majka35
3. nov 2010

@katulkaaaaaa vieš čo, ja už som z neho niekedy na nervy ... v jednom kuse mi tu opakoval: ocko je chorenký a vy tu takto kričíte 🙄 no som rada, že je v práci ... a tých čajíkov, čo si tu varil a keby ste videli, ako sa tváril, akoby potreboval posledné pomazanie chúďa

majka35
3. nov 2010

@akika722 ani mi kiahne nespomínaj, ani ja ani mm sme v detstve nemali, takže sa toho bojím ako čert kríža ... vraj dospelí to znášajú horšie ako deti

akika722
3. nov 2010

@katulkaaaaaa to by bolo 😎
ked bol Pati maly bolo tu v okoli kopec deti v jeho veku...teraz nieje,len čakam kamoška ma mať babo o mesiac a ma tiež Paťka v rovnakom veku ako je moj Pati,tak snad...nudiiim sa 😒

akika722
3. nov 2010

@majka35 😠 😠 😠 ty si ale 😠 😠 😠 ved si kočka 😉

akika722
3. nov 2010

@majka35 no aj ja som počula,no našťastie som ich mala..ale čo taky drobci ako su ty naši ☹

majka35
3. nov 2010

@akika722
@akika722 vraj tí to znášajú úplne najlepšie ...

katulkaaaaaa
3. nov 2010

@akika722 verim ti ja keby nemam vas na modrom koniku asi ma svihne...na kocikovanie mam jednu kamosku ta stale nema cas ked mozem ja...ale dalsia teraz ma rodit tak na jar mam s kym chodit na prechadzky...ked tak idem s malym na aute po navstevach 🙂
@majka35 no jasne aj ti s nami,pocitame s tebou 😝 joj o tych cajoch ani nevrav,,,oni su vsetci rovnaky je to vobec mozne??? 😀

majka35
3. nov 2010

@katulkaaaaaa ja mám dve kamošky, naše deti chodia spolu do škôlky do triedy a všetky tri máme ešte mlasšie ... jedna ročného syna, druhá dvojročnú dcérku a ja terezku .l. každý den o ôsmej sa stretávame pred škôlkou, odnesieme staršie deti a ideme na kávu, raz ku jednej, raz ku druhej, alebo len nakúpiť .. aspon že tak

memory97
3. nov 2010

@katulkaaaaaa sa mi nechce verit, ze uz idu Vianoce, ked ich tu spominas 😉 strasne to leti...

@akika722 musis presvedcit mm, aby ste sa prestahovali blizsie🙂

@majka35 viem presne o com hovoris🙂 isto si nemala kiahne v detstve? Dospeli vraj mavaju vysoke horucky... deticky to znasaju celkom v pohode a cim mensie, tym lepsie...

majka35
3. nov 2010

@memory97 nie, nemala ☹ ani mm ... preto sa tak bojím

majka35
3. nov 2010

ináč baby, mne cez den terezka ináč ako v kočíku nezaspí ... normálne ju oblečiem, akoby sme šli vonku, fusak, overal, čiapka, otvorím dokorán okno v spálni, dám ju do kočíka a do minúty malá spinká ... ked ju dám do postieľky, alebo na posteľ, tak kričí, akonáhle ju dám do kočíka... spí

majka35
3. nov 2010

barborka spala kdekoľvek 🙂

memory97
3. nov 2010

@majka35 tak to ich zohnat cim skor, nech mate pokoj. 😉

majka35
3. nov 2010

@memory97 a kde??? 😀

mirmaj
3. nov 2010

už sme doma z poradne, mame 5760g a 62cm, tak už viem prečo ma pobolievaju ruky, ked ju nosím 😀 😀 Očkovanie sme zvladli myslím celkom dobre, chúda take slzy mala ked ju pichli do jedneho stehienka, tak som ju utíšila na rukách a že no a teraz do druhého 😢 to som teda fakt nevedela že sa pichá do oboch nožičiek. Ale neviem či viac plakala z toho očkovania alebo z toho že chcela buvať, lebo za cele doobedie spala len 2x po 30min. a to je od 4:30 hore 😒 Teraz spinka ešte v kočíku, ale ked budeme papať a prebalovať tak mi kazala dať radšej paralenový čipok, že je to aj proti horučke ale aj od bolesti, tak jej ho radšej dam až ju to chudatko nebolí ☹ Rotavirax som nedala, ale keby sme to už raz dostali ako vy @memory97 tak ani neuvažujem a určite dam, tak ako si sa aj ty rozhodla, neboj určite to nebudeš ľutovať 😉
@majka35 to su všetci chlapi rovnaký, mala som to doma už od dectva ked bol tatino chorý, len 2x kýchol a už umieral 😉 a môj mm je taký istý 🙂 ale čítam že tvoj si aspoň čajíky varil, môjmu by som ich musela ešte aj ja variť, lebo by určite ani to nevladal 😉
@katulkaaaaaa ja som natom podobne, tiež kočíkujem vždy len sama, ale už som si asi nato aj celkom zvykla 😉
@akika722 ja tu mam kamošiek aj dosť, ale na kavičku tiež nechodím ako aj ty, musíme isť asi len my dve spolu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre