• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@majka35 tak terezka je presne ako @akika722 Semi aj ten tak spava :wink: Ale si na tom lepšie ako ja teda, lebo ja musím s tým kočíkom isť aj von, inak to nezaberá :unamused: Ale doobeda zaspí aj pri mne na gauči ked pozerám panelák, ale len na 30min. viac nie a potom už je mrzutá, takže sa musíme poobliekať a isť von a tam si potom pochrapka aj 3hodinky :grinning:
3. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35
@katulkaaaaaa no moj mm minule vravi Paťkovi..ocka boli bruuuško vieeeš???skoro ma porazilo dostala som zachvat smiechu a on nechapal prečo :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 pod pod :grinning: :grinning: :grinning: budem veeeeeeeeeeeelmi rada..

och baby keby ste tu na blizku byvali všetke :cry:
3. nov 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 my tiež tak robime...overal čiapka a do kočika..moj postielku nechce ani večer :unamused: zaspava večer v kočiku alebo na mne a potom ked idem spať dam ho do postielky a ked sa zobudi na prve papanie tak už spi pri mne...v postielke vrieska...a ked sa zobudime je schuleny pri mne a ja mam polku tela strpnutu :sweat_smile:
3. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj očkuje sa do jednej povinne a do druhej prevenar/pneumokoky
3. nov 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja chodím do Michaloviec často za rodinou, do trebišova to lem na skok ... ja som rodená michalovčanka šalená ... ked dakedy pôjdem do MI, tak ťa prídem kuknúť :grinning:
no s tým spinkaním ti nezávidím, ja ked ju nosím v babyvaku hodinu, tak odpadávam
3. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 čo pišeš o detoch mam pocit akoby si to pisala o mojich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jééééééééééj mm pracuje v Michalovciach...no zajdi ak tu budeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mala som ísť túto sobotu, ale mm má stretnutie zo školy, tak idem určite na budúcu sobotu, ale to len na otočku, s barborkou .. terezku nechávam mužovi
3. nov 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no tak ale niekedy si urobte vylet a pridte...ved to nie je tak daleko :wink: jéééééj to by bolo suuuuuper :grinning:
3. nov 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vy kedy idete na preočkovanie? lebo my už 15.12, som myslela že až niekedy v 6.mesiaci to bude.
To by bolo fakt super keby sme boli všetky bližšie a mohli sa občas stretnuť aj live :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj neviem moja ja som ani o tomto očkovani dopredu nevedela :frowning2:
3. nov 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ked terezka trošku podrastie, tak ju vezmem so sebou a určite vás prepadneme :grinning:

ináč také spoločné stretko v auguste 2011? kedže sme augustovky ... niekde v strede cesty ... taká víkendovka
3. nov 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a nepíše ti to do toho očkovacieho preukazu?
@majka35 to je super nápad :grinning: :grinning:
@mirmaj tak to robia mamy z viacerých skupín, že sa takto stretávajú, normálne aj s manželmi
3. nov 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja mám rada teké stretávky ...
3. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 to by bolo suuuuuper :grinning:
@mirmaj nieje tam zapisane kedy bude očkovať :unamused:
3. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 to určite budeme musieť zorganizovať :sunglasses:
ok baby padaaaam obliekať krpca a šuuup pre Paťka...tak večer som tu :grinning:
3. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak by sme nemali zaostavať za ostatnými skupinami :grinning: len neviem ako nam sem podarí dotiahnuť jankusramku z mexika :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no to bude trochu problém ... možno my by sme mohli sa spoločne vybrať za ňou :grinning:
3. nov 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak to by bol super výlet, aj pre nas aj pre augustove miláčiky :grinning: :grinning: @jankasramka chystaj postele :wink:
3. nov 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj niečo dobré pod zub, už by si možno aj mohla začať rozmýšľať nad slávnostným menu :grinning:
3. nov 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja pre zbojníka ... večer som tu ako na koni :grinning:
3. nov 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,uz sem nejak nechodim mam co robit, stale sa trapime s tym kojenim uz som zufala, najprv zapaly,upchate mliekovody,vaha aj napriek tomu isla krasne hore,a teraz mala uz skoro 2-3 na vahe stagnuje,za posledyn tyzden pribrala len 60g a tak mam doma od doktorky vahu a musim ju prevazovat pred a po krmeni.Ona akoby nepytala jest a ked aj taha tak len kratko a je spokojna viac nepyta,ale asi jej to je malo lebo nepribera akoby mala :confounded: Uz pred mesiacom som chcela vzdat kojenie a stale bojujem,ale ked doktorka povie dokrmovat tak som skoncila.Pouzivate dudlik tie co kojite?Vraj ten utlmuje laktaciu a potlaca hlad u dietata a tym si ono zvykne na nizsi prijem mlieka a rezignuje.Tak neviem ci som to nim nahodou neopokazila
3. nov 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 budeme ťa na koni čakať :grinning:
3. nov 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 ahoj moja neda mi reagovat, aj my sa s kojenim trapime, ja konzultujem s laktacnou poradkynou, tiez mi povedala ze ak mozem nemam davat cumlik, no napriek tomu davam, pretoze plac pretoze chce len dudat, bol tak casty ze som to akosi nezvladla a dala som cumlik a teraz uz je na neho nauceny, snazim sa co najmenej ale to sa neda

my sme nastastie pribrali a snazime sa papat, tiez mame problemy s tahanim, tak stlacam prso, vyberam a vkladam nanovo, teraz budeme bez vazenia mesiac, tak dufam ze sa to nepokazi

tiez sa brodim sa zapalmi a kandidou ale nevzdavame to neboj laktacna povedala ze vacsinou po 3 mesiacoch sa to upravi tak uvidime :grinning:
3. nov 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@majka35
@akika722 vidim ze planujete stretavku ... supeeeeeeeeeeeeer, vyletik by bol supeeeeeeeeeeer.

dnes sme boli ockovat, velmi sme pplakali teraz sa snazime zaspat ale kazdych 5 min mu idem dat dudlik ... akosi sa mu nedari, dufam ze bude ok
3. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 hej koli cumliku sa netrap. ono je to tak ze mne gastroenterolog povedal ze mu nemam davat cumel lebo je to ako zuvacka- cim viac zuje tym je hladnejsi (my sme mali opacny problem - on chcel vkuse papat) takze to by znamenalo ze u teba by to malo byt tiez tak- cim viac dudle cumel tym je hladnejsia. lenzeeeeeeeeeee....tym ze dudle tak vlastne uspokojuje saci reflex a potom ked das prso tak uz nema potrebu tak silno tahat...
takze ono to musis vypozorovat sama. tak ako pise kvietok- proste ked place tak ju hadam nenechas cely den bez cumla ked si uz zvykla. podla mna to az tak velmi zas neovplyvnuje...
3. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trošku somsa zdržala v BA,ale už sme doma..malý došiel vyhladovaný tak sa nemohol dočkať obľúbeného karfiolu.
Inak maminky skúšate si pridávate ovocie a zeleninu ktoré sa nedoporučujú tým čo koja? Ja už mám za sebou rajčiny,pomaranč,apustu a našťastie všetko ok :sweat_smile:
@elinka27 myslím si že to cumlíkom nebude,my máme cumeľ a kojíme bez problémov.
@mirmaj aktualizované :slight_smile: čo sa týka očkovania ja to mám všetko v očkovacom preukaze zapísané...1.dávka sa má dať v priebehu 3-4mesiaca a 2.dávka v 5-6mesiacoch a potom v 1roku,3 roku a 6roku..to je tá hexavakcína a potom je ešte očkovanie na osýpky,mumps a rubeolu a to máš okolo 15-18mesiaca a preočkovanie tak ako ajna tbc v 11rokoch :slight_smile: toľko prehľad očkovaní

@akika722 ej veru by bolo super keby sme všetky bývali tak nejak bližšie alebo keby nebolo z jedného kúta Slovenska na druhý tak daleko
3. nov 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok