♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
3. nov 2010

@lji pekný hafan, ale veľký na mňa 😨

memory97
3. nov 2010

@alure zeby mm vypinal pc, aby si tu s nami nedebatila? 😀 😀
tie cesty su uz teraz lepsie🙂

@akika722 vidis to a nas dnes obdivoval svaly a kostru u lekarky a tak dvihol hore hlavku, ked ho dala na brusko... 🙂 si musim asi domov take obrazy obstarat🙂

memory97
3. nov 2010

@vladka84 zaujal ma ten welcome drink🙂 myslis, ze sa tam vsetky zmestime aj s deturencami🙂

mirmaj
3. nov 2010

@vladka84 super si vybrala a ako rychlo si to našla 😀 😀 alebo si to mala už pripravene dlhšie? 😀

memory97
3. nov 2010

@elinka27 mozes dat jedno alebo druhe. My sme davali sab simlex, teraz mame espumisan L

jankasramka
3. nov 2010

@vladka84 skvele mne sa to miesto tiez paci, ale ja cez leto nebudeeeeeeem na slov 😢
ale okolo vianoc pojdeme asi kuknut tatry tak mozno by si sa mi v ukazala v poprade 😉 tiez chcem ist do konskej pri ziline tak pozreme matejka a dalsu tour musim vymysliet...este by som rada videla trebisovcanku 😉

@lji to zavisi od toho co myslis tym "lepsie". pre dieta, pre teba ci zivotne prostredie? 😝
dieta- nezaparuje sa a skor sa nauci ovladat sfinkter- takze lepsie
matka- nebudeme si klamat- musi sa to prat- je to neprakticke. ale nezehlia sa a ked si na to najdes nejaky system nebude ta to zatazovat vobec, ja ich dokonca rada periem, mne sa to paci 😅
zivotne prostredie- pozri si na nete dake udaje o znecisteni plienkami- mna skoro piclo (koli tomu som sa rozhodla praktizovat to)

@danulienka35 vazne smutne to s tvojou kamoskou ☹ a to jej zomrelo v brusku ci ako?lebo ved v osmom mesiaci moze normalne zit ak sa narodi...

@dajna11 kludne skac aj castejsie 😉
a podla mna ta z kostola nevyhodia ak nebude mat vsetko biele

@liba78 no chybala si mi dnes 😝
videla si video co som pridala? sranda. vravim mm ze moze byt rad ze mame doma len macku 😀
cim viac to kukam tym viac sa mi to paci- ten chalan sa uplne naserie 😀 ale chudak had, 😢

jankasramka
3. nov 2010

@memory97 ako tak pozeram- my augostove mamicky nechame babetka tatikom a potiahneme welcome drink cely vikend 😀 😀 😀

jankasramka
3. nov 2010

akoze som si chcela dat inu fotku ale asi to nebol najstastnejsi napad, kon ju dajak oziaril 😀

jankasramka
4. nov 2010

vratili sme sa od dr. prave, mame 58cm a 6060g....mohol mat radsej 60cm aby sa to lahsie pametalo 😀

gagarinka
4. nov 2010

Dobre ranko, ak neviete, co kupit drobcom na vianoce, dam vam osvedceny tip
Uz synovi som kupila taku ze Ukludnujucu hviezdicku Fisher price (je aj s premietackou), on pri nej dlho zaspaval a ked bol vacsi, hral sa vecer s tou premietackou az zaspal
Myslela som, ze ktovie co mala, ci sa jej bude pacit
A ona ju miluje 🙂 Hlavu zacala na brusku poriadne dvihat len ked mala tu hviezdicku pred sebou, v kuse sa za nou natahuje, usmieva, uspavame sa pri nej
Paradna hracka 🙂
Idem ju pohladat a hodim link

gagarinka
4. nov 2010

toto je uz novsi typ, tiez vyzera super http://www.biga.sk/detske-projektory-prehravace...

liba78
4. nov 2010

Dobré ráno.... @jankasramka videla som video a som bola fakt hotová, chúďa dieťa ☹ veď tá potvora do neho skákala 😲 včera som bola trošku mimo od obeda až do večera. Rozbiehame niečo vo firme, tak musela som absolvovať školenie. Malý bol s mojou sestrou a večer bol nervózny nevedel zaspať, musela som ho stále nosiť ☹
Videla som Mateovu váhu, pekne ide 🙂 ale my máme viac 😀 (6,33) , teraz neviem, za chvíľu mi bude slúžiť ako činky 😲 ....a pekná nová foto 🙂 🙂
@gagarinka to vyzerá super, taká hviezdička.

21
4. nov 2010

Dievcata, tak v troch mesiacoch mame 6340g a 63cm.

memory97
4. nov 2010

dobre ranko🙂

@jankasramka tak to je dobry napad Jani, aspon odskusame aki su tatkovia sikovni🙂 Mateo je poriadny chlap, ked takto ukazkovo pribera🙂 Tiez som zvedava kolko bude mat nas maly🙂

@gagarinka ja som uz na tu hviezdicku pozerala skor, aj som na to zabudla, sa mi pacila, ze sa da premietat🙂 Este ze ta mame, si mi to pripomenula🙂

memory97
4. nov 2010

@21 taaak to mi sanka spadla, my ani v styroch tolko nebudeme mat 😀 krasne priberate

gagarinka
4. nov 2010

@memory97 😉
inac, ty si spominala, ze ste uz na UM, ake davas? my davame Nutrilon HA a v kombinacii s mojim odsatym, ktore jej davam 1-2 x denne (v noci este kojim) ju totalne zapeka. vy s tym nemate problem?

mirmaj
4. nov 2010

dobre ranko, @gagarinka tak to je výborný tip, ja som stále nevedela čo, ale toto kupim určite, ešte raz dakujem 😉 😉
@jankasramka super foto 😀 ja často prebalujem aj pri jednorazovkach, len som myslela či netreba pri každom cvrknutí, lebo to by sa mi fakt nechcelo 😉 pranie mi nevadí vôbec len žehlenie a tieto sa nežehlia takže myslím že by som to zvladla 😀 pri prebalovaní sa menia aj tie vrchne nohavičky alebo len ta vložka čo sa vkladá dnu? a koho maš v konskej pri žiline? mm tam ma tiež nejakú rodinu 😉

vladka84
4. nov 2010

baby, ten penzion je fakt pekny aj priroda okolo, hned nad nim je salas, kde sa daju pozriet zvieratka - uz som o nom pisala, ked bola @liba78 na tej zeleznicke, da sa tam aj povozit na konikoch 😉 pozrite www.eurosalas.sk
a neospevujem to len preto, ze to je moja robota - pred MD som bola prevadzkarkou toho penziona 😎je tam fakt dobre 😅

mirmaj
4. nov 2010

@gagarinka aj ja davam nutrilon ale obyčajný, na začiatku v kombinacii s MM a teraz už len samotný a v pohode, kakame pekne každý deň 1x a take redšie, možno jej nesadol skus sa poradiť s Dr. a vymeniť za niečo ine, BeBu alebo Sunar Ale ja davam aj probiotika, tak možno aj tie jej pomahaju neviem
.

vladka84
4. nov 2010

@jankasramka pekna fotka a pekna vaha 😲 takze dame kavu medzi sviatkami? 😀

mirmaj
4. nov 2010

@vladka84 a to si tak daleko dochadzala?

vladka84
4. nov 2010

@gagarinka vdaka za typ, mne sa to paci, davam do zalozky, nech na to nezabudnem 😉

majka35
4. nov 2010

dobré ránko všetkým 🙂
pozerali ste včera modré z neba? ... ja som z toho prvého príbehu preplakala celý večer 😒

@vladka84 ja som ani nevedelam že ty si taká hoteliérka, tak výber miesta nechávame na teba 😀

mirmaj
4. nov 2010

@jankasramka myslíš že tento balík by bol vhodný na take odskušanie či by nam to vyhovovalo?, dík za tvoj názor 😉

vladka84
4. nov 2010

@mirmaj noo, prave preto nemam rada v zime Certovicu a Donovaly, som sa tamadial nachodila az - az 😠 sidlo firmy je v PP, tu je este jeden penzion, ten som mala ako prvy, potom mi pridali aj ten v Michalovej, ale to som bola skor kontrolny organ, chodila som ich nahmatkovo skontrolovat 1-2krat do tyzdna...

vladka84
4. nov 2010

@majka35 ze hotelierka, kraaasny titul si mi dala 😀

mirmaj
4. nov 2010

@jankasramka ešte by bolo dobre vložiť link však? 😀 😀 http://eskrina.sk/2675-sada-pop-in-od-narodenia... ale až teraz som si lepšie pozrela cenu, takže toto by asi na odskušanie moc nebolo 😀 😀 😀 😀

mirmaj
4. nov 2010

@vladka84 sa im asi zdalo že si moc šikovna a maš moc času 😉 a nemýlila sa ked si to tak super zvladala 😉

lji
4. nov 2010

@jankasramka no takto. rada by som aby to bolo lepšie pre ŽP. už ked som sa venovala manažmentu ŽP 5rokov ale zas nie som extrémista.pranie mi vôbec nevadí 😀 denne periem min. 2x 😀 takže toto navyše je to najmenej. musím si nájsť čas na preštudovanie toho.

a inak fotku más super i ked je "osvietená" 🙂 si kočka s kočkošom mateom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre