♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
4. nov 2010

@lji je ta je zlata aj mala dava takto hlavicku 😅

alure
4. nov 2010

@akika722
ideš to skúsiť k nemu? Ja pôjdem v decembri na východ ku svojej osvedčenej fotografke..idem kuk link čo si poslala

akika722
4. nov 2010

@danulienka35 😔 😢 😢 😔
@alure no...neviem moja,,pisal že mam priniesť hračky kopec šiat a tak 😒

akika722
4. nov 2010

@lji jééééj ako zaspinkala 😀 😀 😀 😀 😀 to je zlate 😀

danulienka35
4. nov 2010

@akika722 co je moja preco tak smutne? hm

akika722
4. nov 2010

@danulienka35 z tvojej kamošky... ☹ ja by som to psychicky nezvladla ☹

liba78
4. nov 2010

cafte... @iji pekná poloha, koľko tak vydrží ?
@danulienka35 to, čo sa stalo kamarátke by sa nemalo stávať. Verím, že nechce aby ju ľutovali. Obdivujem ju, že mala odvahu ešte otehotnieť.

danulienka35
4. nov 2010

@akika722 mi hovor ja by som asi skoncila v blazinci

alure
4. nov 2010

@akika722 no to máš rôzne niekedy je lepšie ak má ateliér vybavený nejak a samozrejme aj fantáziu...sú ateliéry ktoré ponúkajú toto všetko v cene fotiek,tak si skús predsa len povolať tie Košice či tam nebude lepšie a dáte si urobiť fotky celá rodinka

akika722
4. nov 2010

@liba78
@danulienka35 tak tak klobuk dole pred nou ☹ nech je šťastna aspoň teraz ked ma aj jedno mimčo pri sebe 😔

akika722
4. nov 2010

@alure no asi hej moja...to bol kt.link na nu????ešte povedať mm...on nevie že nejake foto chcem 😀 😀 😀
ale ja som šef 😠 chi..aspoň raz chcem byť 😅

jankasramka
4. nov 2010

@lji@katulkaaaaaa
@mirmaj no tunak je to s tymi plienkami zhrnute, a moj ocino myslim tiez kupoval z tejto strankyhttp://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-latkove... alebo http://klingacik.sk/catalog/1997/all-in-one-vse....
dolezite je kupit tie co su "vsetko v jednom" alebo "all in one"
inak kukam ze su celkom drahe, tu stoja okolo 350sk, keby ste boli z blavy tak vam donesiem 😝
tu co nasla mirmaj vyzera tiez dobre, ja by som ju asi brala😝 lenze pozor je to z bambusu a ten super saje ale aj pomaly schne- co moze byt pre vas problem v zime

@mirmajpo pouziti treba vymenit celu plienku nielen tu vlozku (to bola aj moja otazka ked som to kupòvala 😉 )

jankasramka
4. nov 2010

jedanenky to je uz tolko hodin u vas!? som si vas citalña rano ale nestihala som odpisat, mam den blbec dnes 😖

jankasramka
4. nov 2010

@lji @katulkaaaaaa @mirmaj
jaj , uz som nasla tu stranku co som hladala http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/bum... (akurat ze mne moc nevyhovuju tie na patentky, lepsie su na suchy zips podla mna, ale to ma na to kazda zena iny nazor)
je tam aj fotogaleria babetiek s plienkami. je tam napisane- Aj tieto fotky môžu pomôcť mamičkám, ktoré nad používaním látkových plienok iba uvažujú a nevedia si ich predstaviť, ako vyzerajú na detičkách. :o)

jankasramka
4. nov 2010

@danulienka35
@liba78 moja dr. mi vravela ze tento rok dala termin jednej pacientke na cisarsky a ona chcela o dva dni neskor lebo bol den otcov- ze aby mal darcek. tak babo vytiahli a bolo mrtve-2dni.udusilo sa pupocnou snurou. ze ked ho dr. vytiahla tak uplne hrobove ticho v sale a ze ona sa len spytala ci necitila ze sa nehybe. ze hej uz dva dni sa nehybe. strasne. ja by som na stole skolabovala. bolo to ich prve dieta ☹

vcera sme ju boli posriet- gynekologicku co ma rezala a bola nadsena z matea jak narastol a vraj sa nepodoba ani na mna ani na mm 😀

memory97
4. nov 2010

@danulienka35 to je hrozne... ale je silna, ked sa stavia ranam osudu takto...

jankasramka
4. nov 2010

@akika722 😀 nemusis byt sef, staci nech ti necha kreditku. he he 😝

danulienka35
4. nov 2010

@jankasramka je uzasny malicky a podoba sa na teba

mirmaj
4. nov 2010

@jankasramka no tak mam čo študovať 😀 aj tak neviem koľko by bolo asi potrebne kupiť na take vyskušanie 😒

danulienka35
4. nov 2010

@memory97 je silan a moc ji preji stesicko, ty si zacala davat nutrilon ar na doporucenie ekarky?mi mame obycajny nutrilon

memory97
4. nov 2010

@danulienka35 nie AR ale HA (hypoalergenny), zle som to napisla? Maly mi tu plackal, tak som asi omylom klikla na zle pismenka🙂 Nam to odporucali v nemocnici, kedze maly je predcasne narodeny, davali mu ho, ked som mala malo mliecka a mm ma alergiu, tak preventivne chcem davat do 6 mesiaca a potom prejdeme na obycajny.

danulienka35
4. nov 2010
akika722
4. nov 2010

@jankasramka čoooooooooooo?po mne až mraz prešiel...no strašne ☹

žeby sa podobal na toho kamoša? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žartujem 😅

he...tak mu to oznamim až ked bude kreditka s jeho vyplatou v mojich rukach 😝

danulienka35
4. nov 2010

@memory97 a zacala si ho davat sama od seba?

memory97
4. nov 2010

@danulienka35 jaj ake ma mala dobre licka, hned by som ju vystipkala za ne🙂 Ano, lekarky na mna pozerali divne, ale chcem este toska maleho ochranit od alergie, ak sa bude dat. Aj ked som citala rozne nazory, ze to nepomoze, ale maly ho dobre znasa a chuti mu🙂 Nakoniec mi dali za pravdu, ked som vravela, ze mm ma alergiu.

mirmaj
4. nov 2010

@lji tak to je teda super poloha na spanie 😀 aj my máme také pyžamko 😉

mirmaj
4. nov 2010

@danulienka35 to je vegaťak 😀

danulienka35
4. nov 2010

@memory97 no ma je riadne viem sak papa jak hrom a nerob si z nikoho nic je to tvoja vec ja som tiez davala malej nutrilon bez suhlasu a kupila som jej ten extra vraj je silnejsi ako normalny ten jej davam na noc

danulienka35
4. nov 2010

@mirmaj to je riadny

mirmaj
4. nov 2010

@danulienka35 aj ja davam malej na noc ten Extra ale nemam pocit, že by ju viac zasýtil a dlhšie vydržala 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre