♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
4. nov 2010

@danulienka35 ano, ten extra je silnejsi. Kamoske mala prespi celu noc z neho🙂 Ten HA je menej syty, maly si ho pyta dost casto a to je tiez riadny jedak.

A mame schvalene dokrmovanie od 4 mesiaca🙂 Som zvedava ako sa maly bude tvarit pri skumani novych chuti🙂

danulienka35
4. nov 2010

@mirmaj no mne mala vydrzi od 20 do 6 rana

danulienka35
4. nov 2010

@memory97 bude mu chutit neboj

memory97
4. nov 2010

@mirmaj mala ma asi dobry metabolizmus, ked ju nezasyti ani ten extra🙂 lekarka mi dnes odporucala kasicku na noc, ze sa moze aj skor, ak dieta nie je kojene,tak skuts to. Nastudujem letaky, co som dnes dostala a nieco z toho malemu pojdem vyskusat🙂

jankasramka
4. nov 2010

@akika722 no pokial sa podoba na nejakeho slovenskeho kamosa to by nebolo take zle,ako keby to bol daky mexicky kamos 😀 😀 😀 tu sa to nezvaluje na postara a elektrikara ale na mliekara 😀
dokonca maju aj taku posmievacku deti ze si mliekarov syn 😀
(lebo tu chodia mliekari od domu k domu kde maju kravy a odkupuju mlieko)

memory97
4. nov 2010

@danulienka35 dufam, ze pri prikrmoch bude maly sytejsi a ja si konecne pospim celu noc, ako za starych cias 😀 😀 😀

memory97
4. nov 2010

dobru nocku, idem ja do hajan, kym maly spinka. dobre sa vyspite a milacikovia nech posluchaju a pekne buvaju🙂

jankasramka
4. nov 2010

@memory97 mateo tiez vydrzi vela - od 20 do 7. a to je na mojom mlieku tak to asi zavisi vazne len od metabolizmu...som zvedava tiez ked davidko ochutna mrkvicku co na to povie 😉 len aby ta neoplul 😀

memory97
4. nov 2010

@jankasramka oplut ma neopluje, ale ako bude krutit nostekom, si pripavim fotak a nasnimam, potom sa posmejeme🙂

mirmaj
4. nov 2010

@danulienka35 no my papavame už okolo 2, a je aj jedno ktorý jej dam, vždy sa tak nejako zobudí, ked bola menšia tiež vydržala tak do 4:30, ale teraz spapa rovnake množstvo tak možno preto 😉
@memory97 no to asi ma, hej videla som aj ja prikrmy, kaše na dobru noc vhodne už od 4.mesiaca, tak ešte mesiac a vyskušame aj my 😉

akika722
4. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@memory97 a ked je moj len kojeny to mu nemožem od toho 4-5 sem tam na noc šupnuť kašičku do flaše?????? 😅

akika722
4. nov 2010

@mirmaj ja som Paťkovi aj taku krupičku robila riedšiu do flaše...myslim že sa volala myšička..no neviem...bola tam nakreslena a vééééééééélmi mu chutila...a neznašal bananovu kašičku..dodnes nechce banany

mirmaj
4. nov 2010

@akika722 nemala by si až od 6mesiaca, ale to ti aj Dr. povie kedy môžeš začať s prikrmovať 😉

danulienka35
4. nov 2010

@memory97 bude neboj

akika722
4. nov 2010

@mirmaj tak ta naša určite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem že by sa malo až od 6teho...ale 😒

jankasramka
4. nov 2010

@mirmaj ja som kupila na zaciatok 4ks- kazdu inu a teraz nedavno sme kupili dalsie 3 z tych co sa mi najviac hodili.
najprv som ich davala len cez den a na noc jednorazovku aby som sa naucila ze ako to dat a tak.
neviem mne sa to hrozne paci, aj takuto kovbojsku mame 😝
ja len furt mm otravujem ze kuuuuuuuuuuup mi plienku kuuuuuuuuuuuuup 😀 jak male decko 😅

mirmaj
4. nov 2010

@akika722 ale možno mu už skôr nebude stačiť len mliečko a budeš davať aj kašičku 😉 od Nestle su teraz novinky vhodne od 4.mesiaca Ryžovo-kukuričná kaša Dobru noc a Bananová kaša Dobru noc, vaša oblubena 😀

mirmaj
4. nov 2010

@jankasramka ta je fakt krasna, naozaj nad tym uvažujem že si nejake kupim a skusim to 😀 ja som to dosť študovala ked som bola tehu, lebo tiež som si niekde prečítala koľko odpadu vyprodukuje jedno babo, no len potom to zrazu tak utekalo, že som si ich ani nestihla kupiť 😠

jankasramka
4. nov 2010

@akika722 alebo miesto kase daj na noc AR- tym sa mozno tiez zasyti. a potom okolo piateho snad mozes kasicku mysicku. nasi mi vravia ze tiez nas prikrmovali uz v 4. ajked sme boli na materskom mlieku.

jankasramka
4. nov 2010

pocujte co je s kvietkom?????

akika722
4. nov 2010

@mirmaj ja som mu kaše davala len na noc...na obed papkal zeleninku zemiačky,mäsko-to som uvarila viac,rozmixovala a dala do mrazaku do formičiek na lad...a len som vyberala kocky mäska... 😀 😀 😀 z čerstvou mrkvičkou a kašičkou zemiačkovou 😀 😀 😀 a ked začal papať cestoviny už nechcel nič ine 😖

mirmaj
4. nov 2010

@jankasramka ja už som sa tiež včera alebo predvčerom pýtala čo je s ňou a potom sa tu trocha ukazala že boli na očkovaní ako my, ale moc sa nezdržala 😒

akika722
4. nov 2010

@jankasramka ani netušim...asi sa venuje manželičkovi 😀 😀 😀 aj to treba nieee?
ok baby idem spaaaať uraaaaa 😀 😀 😀 paaaaaa

mirmaj
4. nov 2010

@akika722 s tym mäskom som to počula, to je super napad však? 😉 presne tak sa to aj ma robiť, Dr. mi dala taku brožuru -váš sprievodca materstvom - zavádzame prikrmy a tam je to presne tak,najskôr začať na obed zeleninou a večer kašu alebo mliečko s kašou a potom ešte mliečko

akika722
4. nov 2010

@mirmaj ano su kaše kt.sa rozrabaju v mliečku a kaše kt,vo vode... 😉 ok no padam 😎

mirmaj
4. nov 2010

@akika722 aj ja padam, je poriadne veľa hodin, zasa sa mi nebude chcieť v noci vstavať 😖

danulienka35
4. nov 2010

dobru noc bambulky a anjelikom krasne snicky prajem

gabusssa
4. nov 2010

Škoda, že nemám moc času sa tu s Vami trošku podeliť o skúsenosti. Veľmi by som potrebovala takýto pokec 🙂 ako chodíte skoro hajať...🙂 Ja ešte idem požehliť čo to...Tak krásne sníčky želám...

@memory97 Možno to už je aj dlho, čo sme si písali... vidím, že si tiež porodila skôr ako aj ja....ako sa Vám obom darí?

jankasramka
4. nov 2010

@gabusssa ahoj 🙂 ja nechodim skoro spat, ja som tu celu noc 😉 aj memory sa prihlasuje v noci.
ako sa vam radi? kolko vazite meriate?

gabusssa
4. nov 2010

@jankasramka No tak sme nocne vtaciky...Chvalabohu moj malinky celkom schopne spi aj ked samozrejme medzi nami v posteli,,a to som sa zapovedavala, ze bude mat svoje miesto v postielke, ale ked sme zistili, ze medzi nami spi spokojnejsie, svoje rozhodnutie som zmenila, vazime 6,30kg... a vidim, že aj ty mas Paluska malinkeho a asi tak stareho ako ja. Kolko vazi Tvoj Palko? (vidim, ze malinky ma viac mien, ale toto sa mi najviac zapacilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre