• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mirmaj tak to aj my si ideme spapat rucicky :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozprávam terezke vtipy, tak sa kuknite, aká som vtipná
5. nov 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 pekné miery
5. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozprávam terezke vtipy, tak kuknite, aká som vtipná
5. nov 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 aká je krasna :slight_smile: no hej som rada ze nezaostavame lebo toho som sa bala. Lekar vravel ze nebude prospievat ako ine deti ale myslim ze prospieva rovnako :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ta sa krásne rehoce :grinning:
@kahlan1 jasne že krásne prospievate, my už mame 5760cm a 62cm, ale my asi papame a priberáme aj za dve babätká :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj fiha tak to to mate pekne a a kolko mala ked sa narodila? a kolko asi tak spapa?
5. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ked sa narodila mala 3340g a 50cm a spapa 120ml na jednu davku ale papame tak 6-7fľaší :grinning:
5. nov 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no my teraz papame od 100 do 130 ml a tiez tych 6 az 7 flasi. Ale doma z nemocky sme len mesiac a pol. a ked sme z nej odchadzali vazioli sme 3200 gramov - to mala presne mesiac. Cize za mesiac a 3 týzdne pribrala pribrala 1600 gramov tak vas hadam dozenieme :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem poupratovať, nakŕmiť, na prechádzku do obchodu, navariť ... sa mi nechce, radšej by som tu sedela :confounded:
5. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ty musíš byť velmi vtipná :grinning: :grinning: :grinning: krásny rehot :grinning:
5. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked o váhe.my sme mali včera 5200g :slight_smile:

juuuj baby ja som taká šťastná že sa s vami musím podeliť. mm dostal robotu :grinning: :grinning: :grinning: úplne že super mám pocit. nie je to úžasne finančne ohodnotené ale ked pozerám na mojich a jeho spolužiakov čo s nami teraz skončili výšku aký majú problém nájsť si niečo tak som hrozne moc rada :slight_smile: ako načasované. v sobotu skončil pracovať u strýka a hned na to tri dni školenia a vybrali si jeho. no úžasné. :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja som mu dala preventivne panadol baby a teraz som bola kupit tie cipky, sa mi zdal rano, ze ma teple cielko. Teraz pekne spinka, tak dufam, ze mu to prejde:slight_smile:
5. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že to zle počuješ :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji gratulujem :slight_smile:k práci

a váhu máte peknu, tak sme z vás zatial najmensi :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tak to nas dobehnete uričte ved ste pribrali za mesiac 1kg a to my toľko nepriberame, naozaj krásne pribera, neboj ešte nas aj predbehnete :grinning:
@majka35 ani mne sa nechce, ale dnes nevarím, mame od včera rybu a na prechadzku aj my ideme ked sa napapame :grinning:
5. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mne ešte poradila Viburcol, ale nemali ho tu na sidlisku v lekarni a mala som doma len paralenove čipky tak som dala ten a myslím že nam zabral :wink:
5. nov 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ked kliknem na vedierko su tam dve mamičky..jedna z holym babom a jedna čo babo je v rifličkach na traky...či to je jedna a ta ista mamina??? :confused:
5. nov 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 neboj vahu ryyychlo dobehne...moj Paťko mal tiež 49cm a vahu len 2700g...a teraz nema ani tri roky a 100cm :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 aka je zlatučka...to je usmev len pre naaaas že??? :grinning: :grinning: :grinning: usmev pre augustovky :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to som rada lebo sa mi to zle pocuvalo ze nebude dobre priberat. V nemocke nechcela ale doma sa nam pekne rozpapala :slight_smile: comu sa velmi tesime :slight_smile:
5. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem za povzbudenie
5. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji moja tešim sa s tebou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ale čo je dnes ohodnotene tak ako ma?moj mm je na zachranke niekedy doslova riskuje život ked sa im auta neuhnu lebo vela šoferov ma na haku že ide rychla a ked maju vyjazd napr v Ke že Lunik IX/určite si o tom počula,no kolko krat na nich išli romovia zo sekerou :unamused: a trepali sa im do sanitky,lebo oni si volaju rychlu ako "taxik"do nemocky
a to riziko ohodnotene fakt nema,robi aj cez sviatky/už teraz sa modlim nech je na vianoce doma :frowning2: /
5. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ešte prerastie všetkych neboj...moj bol krpček maly chudučky a teraz je o hlavu väčši od deti v jeho veku...nožka mu za ROK vyrastla o 4-5čisel :confounded:
5. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 juj nevďačná robota :confounded: kamošku mám záchranárku tak viem o čom hovoríš i ked na lunik IX sa nechytá asi nič :unamused:
5. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji on to stale chcel robiť,to je jeho vysnivana praca :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a kam chces chodit plavat?
a na kavu by sme mohli niekde do Optimy bud. tyzden...vyhovuje? alebo navrhni nieco ine :wink:
@lji gratulujem k praci
@akika722 ja viem co to je ohodnotenie, mm policajt v KE...raz nahanacka, prestrelka, lunik IX, ale praca vysnivana a robena z presvedcenia tak sa neozyvam...aspon niekto robi co ho bavi :grinning:
5. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabusssa nam nastastie taketo veci nepovedali, akurat, ked velmi vrackal, tak mal pod krkom take cervene od mliecka, ale co uz, ked mu to kazdy vecer cistim pri kupkani a on si grcne kedy chce :grinning:
5. nov 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jééééj tak možno sa už naši herci stretli...ked na lunik ide zachranka ide aj policia-že pre istotu...len raz sa mm smial...voli niekde v tabore a zautočili na nich "spoluobčania" a policajti utiekli skôr ako zachranka :grinning: :grinning: :grinning:
ale to by som utekala kade lahšie aj ja :sweat_smile:
5. nov 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 Barborka jej nerozpravala strasidelne pribehy:slight_smile: zajtra to uz bude lepsie, uvidis:slight_smile: my sme tiez mavali take dnicky, ale uz je to nastastie za nami:slight_smile: Presne ako vam, ak zdvihnem davku, maly je castejsie hore:slight_smile: tak nechavam rovnaku a o chvilku uz budeme dokrmovat, tak hadam uz prespi maly celu noc:slight_smile: Si zvykli tie nase babatka, ze ich maminy v noci laskaju a im sa potom cnie:slight_smile:

5. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok