• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
a teraz ma napadlo, ked pisem o tom ako som zhresila.... dnes je piatok - ideme sa vazit a merat? :confused:
5. nov 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 važme sa zasa o týždeň až su viditeľnejšie pokroky :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trosku sme dospali, zachvilku vas docitam ked mi dieta dovoli, pozeram ze ste sa posnazili dnes :grinning: uz sa tesim ake novy temy mate :wink:
ale pretym este kuknite ake mame pocasie. hlavne to v sobotu- ze jeden stupen :astonished: aby ste mi nezavideli teplo :grinning:
http://www.google.com.mx/ig?hl=es&gl=mx&t=0&g=3#max3
5. nov 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@mirmaj som za- az o tyzden :grinning: ja som urcite nic neschudla :unamused:
5. nov 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure od siestich mesiacov, ale myslim, ze zoberu aj mensie babo sa mi vidi...

5. nov 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure my uz mame biele dasienka od konca tretieho mesiaca:slight_smile:

@kahlan1 chudatko malinke, ale hlavne, ze jej je lepsie... babuliatko, len nech je vsetko uz dobre:slight_smile:
5. nov 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa maly dnes tak dokakal, ze az pod pazuskami mal vsetko od ho...ka:slight_smile: ani neviem, ci mi to pusti, uz sa to perie v pracke.... som ho dala do lavorika a podme umyvat, sa mu taky kupel pacil a potom buval dost dlho:slight_smile: dufam, ze si to nepomylil s vecernym kupkanim:slight_smile:
5. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,dnes som mala rozbehany den,doobeda som nakupovala vianocne darceky pre deti,poobede vytvarna skola a uzastna migrena do toho,som rada ze zacina vikend :frowning2:
@memory97 ahoj to nemyslis vazne...akoze ja uz na tento svet nemam slov...fasa ze nejaka skazena injekciaTBC a mi mame hrcku jak hrom...uz nech ideme na to vysetrenie lebo ma svihne
vy te napisali od vcera 9 stran?no mam co citat :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 17:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa kamoska dosla na navstevu a hovorila o tom, ze jej znama tiez dala zaockovat babo a urobili sa hrcky, potom jej doktorka hovorila, ze to su chybne vakciny, tak ja neviem... normalne uvazujem, ci davat maleho dalej ockovat, ked uz i v tomto sa sekaju...
5. nov 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ved to ja som zhnusena,cele tehotenstvo sa bojim aby to dobre dopadlo,konecne mam zdrave krasne dieta a drb...jedna vakcina a uvidime kolko problemov este kvoli tomu bude,rameno hnisa,hrcka sa nezmensuje :cry:
5. nov 2010 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby co kojite??? davate malym dudel??? my dnes zaciname bez cumla lebo zacal na prsku az moc dudlat a nie tahat tak skusame bez cumla zatial nam to ide, len pri velekej krize sme ho pouzili dvakrat na 5 min a potom sme vybrali ked sa utisil
5. nov 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa moja ako sa mate myslim na vas, moc nestiham citat ale myslim
5. nov 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dakujem,stale ta trapia tie prsia?mne velmi pomohol canesten,za dva dni som mala po probleme...ja davam cumel malemu a s kojenym nemam preto problem,ani pri malej som nemala kojila som 14mesiacov a dudlovala do 3 rokov :dizzy_face:
5. nov 2010 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ved prave o to ide, ze sa bojis cely cas, ci vsetko bude v poriadku a nakoniec toto... fakt treba uz davat na vsetko pozor, to aby sa rodic strachoval zakazdym, ked ide k lekarovi :angry:
5. nov 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som malej davala prikrmy od 6 mesiaca,najprv zelenina,mesko,potom ovocie a kase...a teraz tiez tk budem robit,viem ze u nekojenych sa zacina od 4mesiaca
5. nov 2010 o 18:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak vy ste asi lepsi pripad, mne zacal tak dudlovat ze prestal tahat a dudloval, po tom zapale ... tak to musim obmedzit na minimum aspon do konca tretieho mesiaca, aby neprestal pit
5. nov 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 @katulkaaaaaa vy uz myslite na prikrmy? ako to rychlo ide ze? len predchvilou sme posielali nase bruska, nevedeli sme sa dockat kedy sa male narodia :grinning:
5. nov 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji gratulujem mm k praci :slight_smile:
@kahlan1 krasne dievcatko,neboj uz bude len dobre :slight_smile:
5. nov 2010 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 hej prikrmy,akika sa vcera na to pytala,mi mame este viac ako 3mesiace cas :slight_smile:
5. nov 2010 o 19:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa pockaj ale ved akika koji nie? ci som uz tak velmi mimo ked teraz nestiham citat?
5. nov 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dakujem :slight_smile: prave lezi pod hrazdickou a studuje hracky ale zeby sa za nimi natiahla tak to nie, iba si ich obzera
5. nov 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cvicite s babatkami nejako? a ako sa najcastejsie s nimi hrate?
5. nov 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj @jankasramka no dobre, tak az ten dalsi piatok...huraaa, mozem si dat este pribinacika :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale od pondelka uz si isto budem davat pozor :sweat_smile:
5. nov 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 aj nas len obzera len ked nahodne buchne
5. nov 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 lebo ked sme boli u neurologicky tak jej dala hracku pred oci ci sa natiahne
5. nov 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no nas lenivcek sa este nenatahuje on ma na vsetko caas :grinning: to akoze uz sa musi nacahovat? to som nevedela
5. nov 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak nam povedala ze uz by mala a to mala 2 mesiace a tyzden ale stale sa nenatahuje iba sa pozera a keca s nimi. snazim sa ju nejak zaujat ale velmi jej to nejde, ale myslim ze vsetko ma svoj cas :slight_smile:
5. nov 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja si tiez myslim, prinutit nemozeme
5. nov 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 hej len ja sa bojim ze nas bude furt posielat na vojtovu metodu, ked sa clovek uz raz dostane k lekarovi tak sa stamad uz asi nevymota
5. nov 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 kojiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok