♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

carmen ano si v 3 mesiaci a 13tt+3 uz zacina 4 mesiac 😉

carmenn323
18. jan 2010

Tak teraz som len na zaciatku 3?

evitkamalicka
18. jan 2010

teraz si cca tak v polovicke

lucy1990
18. jan 2010

Ahojte, tak uz som tu, boli sme vybavit cestovku a poistovnu...taka som nejaka unavena, pritom som vstala po 11tej..normalne sa citim, akoby som si mala znova lahnut...strasne sa neviem dockat zajtrajska, idem do toho genetonu na krvicku a mozno v stredu uz budeme vediet co cakame 😵

carmenn323
18. jan 2010

Evitka a podla coho sa to rata?Ahoj lucy tak tesim sa s tebou aj ja rozmyslam stale ci mam ist je ten vysledok spolahlivy?

evitkamalicka
18. jan 2010

carmen na nete su tabulky, ja mam jednu stiahnutu v PC tak ju hodim do albumu

evitkamalicka
18. jan 2010

rata sa to od prveho dna poslednej MS

lucy1990
18. jan 2010

Carmen, je to spolahlivejsie ako ultrazvuk, ten ma tusim len 80%, ale toto je na 100% 🙂

tiriel
18. jan 2010

no,nič nie je 100% 😀

evitkamalicka
18. jan 2010

lucy hej aj toto nie je uplne na 100% tusim nejakych 96-98%

tiriel
18. jan 2010

ja som maleho teraz poslala na chvílku k naším a mala by som požehliť,ale lenivosť je silnejšia

lucy1990
18. jan 2010

Ak cakas len jedno dieta, tak je to jasne. Bud sa v krvi nachadza chromozom Y alebo nie...

evitkamalicka
18. jan 2010

ja som akurat zacala varit gulas bo MM ma na neho uz dlhsie chut, tak ked pride z roboty bude mat prekvapko 😀

mata1001
18. jan 2010

ahojte baby prave odisla kamoska tiez tehu,ale ona uz je v 8 mes.aspon sme klebetili a dalas mi nejake rady...
a vy ako?vela vela vela ste popisali...

tiriel
18. jan 2010

ake rady ti dala,daj nám

lucy1990
18. jan 2010

Ahoj mata, ja tiez kecam s mojou svagrinkou teraz, ona je v 7. mesiaci 🙂 je to fajn, ked mi vie poradit...

miusik
18. jan 2010

Ahojte ,chcela by som sa vás opýtať či už niektorá z Vás rodila v auguste...ako ste preživali tehotenstvo???Prve
dietatko som mala vo februári, tak si neviem predstavit celé leto byť tehotná....:D

tiriel
18. jan 2010

miusik vitaj,neporadím,ja mam decembrove

leteku
18. jan 2010

no poznám prípad kedy sa zmýlili, tá baba mala už doma synčeka a čakala druhé bábo. Robili jej ten test a že druhý chlapček, tak už mali aj meno no a v nejakom 20tt. jej lekár na utz hovorí, že čaká dievčatko. Bola sa tam pýtať ako je to možné tak jej odobrali krv druhýkrát a že ano dievčatko. Takže ten chromozom y sa tam nachádzal z predchádzajúceho tehu alebo tak dajako. No a dnes majú krásnu kočku.

zuzana76
18. jan 2010

podla mna je to dost drahe,ze 60 eur za zistenie pohlavia, nie? nehovorim, kazda sluzba sa plati, ale takto zarabat na zvedavych maminkach
a hlavne , ked tam nie je zahrnute nic ine, keby aspon aj nejake ine veci ako vyvojove vady, ale to len vtedy, ak vedia na co sa zamerat.

tiriel
18. jan 2010

no alebo sa krv pomiešala

tiriel
18. jan 2010

zuzka tak,je to nehorázna suma,to aj s vysokohorsku priražku taka cena ! ja tie prachy teda ak investujem,tak do 3D + morfo usg , a mam aj film aj viem,ale keby som mala peniaze nazvyš,možno by som sa aj ja nechala zlanariť

mata1001
18. jan 2010

ano je dobre ked ti dava niekto rady,kto si prechadza tym istym.ja som od nej chcela radu,kvoli tej nevolnosti ale jej zle nebolo,tak mi nevedela poradit.

a baby boli alebo chcete ist k zubarke na preventivku?

lucy1990
18. jan 2010

Ja to tak neberiem...usetrila som velmi na kociku, tak som si povedala, ze to chcem vediet co najskor, poznam maminky co este v 8. mesiaci nevedia co cakaju a to boli aj na 3D. Ja si 3D nenecham urcite ujst, su to peniazky, ktore nebudem lutovat...a tu cenu si mozu dovolit, lebo bohuzial, zatial nie je konkurencia a aj stroje nieco stoja...

evitkamalicka
18. jan 2010

veru 60€ je vela, takze aj my sme sa rozhodli, ze pekne pockame kym sa neukaze na ultrazvuku

tiriel
18. jan 2010

ja som zubara nevidela roky rokuce. mam z neho fobiu,takže nemam žiadne preventívy,nič a zuby sa už pomaly ozývaju 😅

evitkamalicka
18. jan 2010

ja k zubarke nepojdem, nebola som ani pri predoslom tehu, pokial nemam problem tak nejdem

mata1001
18. jan 2010

tiriel ale mame zevraj 2 preventivky zadara.jednu v tretom a jednu v osmom mes.

lucy1990
18. jan 2010

Zubara nezanedbajte, skaredo sa vam to moze vypomstit...a ked sa budete moct tesit z babatka, budete ubolene zo zubami 😒 ja sa chcem do 12tt objednat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre