♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

gabusssa
6. nov 2010

@jankasramka presne takto u nas uplne rovnako a tiez rano dlho spi...Už sme si na ten večerný vreskot aj trošku zvykli 🙂 Normálne by nám chýbal..

gabusssa
6. nov 2010

@memory97 Janka nám pani doktorka povedala hned pri prvej návšteve..pestovať pestovať a pestovať. Vraj je dokázané, že tieto deti sú omhoho šikovnejšie ..Takže my sa pestujeme takmer stále a nevadí nám to 🙂

evanns
6. nov 2010

@akika722 perfektne si nasla 😉

jankasramka
6. nov 2010

@memory97 no to som zvedava, skusim pozret ze kolko to tu stoji, mozno nieco zozenieme tiez. ale uz som zvedava ze co na to povie davidko 🙂

@gabusssa a tiez tiez si v neskorsom veku lepsie poradia v stresovych situaciach 😉 ja tiez nosim na rukach -aj napriek komentarom ludi naokolo, ved koniec koncov je to nase dieta nie ich 😝

akika722
6. nov 2010

@memory97 moja ked budu bolieť uška nebude chcieť papať,,,pri sani to boli 😉

jankasramka
6. nov 2010

@akika722 mozem ta o nieco poprosit? 😅
mohla by si mi rosim ta este raz napisat co ide do tej pomazanky cottage cheese? ja som niekde zapatrosila papier kam som to zapisala a fakt si to nepametam 😔 prosim prosim

akika722
6. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 jasnééééé
2x cotagge chesse-neochuteny,4 stredne surove mrkvy najemno nastruhať,sol,korenie,asi polievkova lyžica masla-rama,veto,...cibula na malinke kocky-ta tam robi najväčšiu chuť 😉
včetko spolu zmiešať 😎
vy tam mate cotagge???

vladka84
6. nov 2010

ahojte baby, tak som tuuuu.. dnes sme mali s Timkou spolocne poobedie - stravili sme ho v bazene, ja som utahana ako kon, normalne sa obavam, ze sa ani v noci nezobudim na papanie 😀 Karinku strazil mm a tiez ju riadne utahal, lebo uz spiiiii 😎

vladka84
6. nov 2010

pozeram, ze ste toho zapisali dost... ale nechce sa mi to nejako citat, tak ak budem pisat odveci, viete preco 😝

jankasramka
6. nov 2010

@akika722 hej mame, akurat mm neznasa cibulu a ja ju mozem jest na kila. on vzdy na mna cumi ze ako mozem tolko cibule pojest- on nechape ze to tomu dava chut 😀
a ked dojem tak schvalne zahlasim : ak ma lubis tak ma pobozkaj 😀 😀 😀

akika722
6. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 bez cibule to nie je ono 😀 😀 😀 mojmu cibula nevadi ale vadi mu ked nema všade mäso....na zeleninovu polievku mi povie že nie je zajac tak prečo to ma jesť 😖

jankasramka
6. nov 2010

@akika722 a dakujem🙂
asi to spravim az v pondelok aby som mala co papkat lebo mm sa toho ani nedotkne 😀 mnamky mnamky -cele pre mna 😝

jankasramka
6. nov 2010

@akika722 to nastastie ja som mojho naucila salatiky a prkotinky teraz je rad ze aspon tak nepribera 😀

akika722
6. nov 2010

@jankasramka no....moj by pribrať chcel a nevie 😒

jankasramka
6. nov 2010

@akika722 nech sa odcervi- to bude tou pasomnicou 😀
alebo nech ju radsej prenecha mne, ja by som ju brala, nech papka za mna 😀

mandylion
6. nov 2010

Spravila som teda album ked mi nejdu sem pridat fotky, baby kedy zacnete davat kašičky?

akika722
6. nov 2010

@jankasramka tu by som brala aj ja 😀

memory97
6. nov 2010

@akika722 ja som zabudla na maslo, ale dala som lyzicku majonezy a tiez to bolo dobre🙂

@gabusssa ja by som aj rada nosila na rukach, ale ked to uz presiahne pol hodinu, tak uz nevladzem 😀 😀 a maly sa rad nosi, kvoli tomu, ze si vsetko obzera z vysky a nostek vypuci dohora🙂

@mandylion az po ukoncenom 4 mesiaci. Som dnes bola v DM-ku obzerat kasicky,ale neviem sa rozhodnut, co je lepsie, ryzova, bananova alebo jablckova na vecer☹

memory97
6. nov 2010

@jankasramka teraz sme dokupkali a pustila som malemu hviezdicku, do 5minut mal zatvorene ocka🙂 a to mu mama nachystala este mliecko, asi ho budem pit ja🙂

akika722
6. nov 2010

@memory97 ja by som ako prvu dala neutral bez ovocia..na sladke sa rychlo zvyka..ovocne by som dala trošičku neskor-o tyždeň-dva

danulienka35
6. nov 2010

ahojte bambulinky moje

mandylion
6. nov 2010

@memory97 takze ked sa narodil 3.augusta, tak od 3.decembra, ze? no aj ked je kojeny? ci az po siestom?

memory97
6. nov 2010

tu je pekne rozpisane o prikrmoch http://www.kojeni.net/subory/prikrmy_postup.doc

memory97
6. nov 2010

@akika722 ja som tiez myslela na tu ryzovu, banan by mu chutil, ale obavam sa, ci potom bude chciet mrkvicku, zemiacik a tak...

@danulienka35 ahoj, ako ste sa dnes mali?

@mandylion ano presne tak sa to pocita, ale ked je babo kojene, tak az v 6tom mesiaci. Hodila som link na prikrmy a je tam dobre rozpisane s cim je dobre zacinat a ako pri kojenych i nekojenych detoch. Maleho uz nekojim a je hrozny hlados, nestiham kupovat mliecko, tak by som radsej, ak mu uz brusko vyplni aj nieco ine ako mliecko🙂

tu je este link na prikrmy aj na tabulku a prip. jedalnicek http://www.kojeni.net/prikrmy.php

mandylion
6. nov 2010

@memory97 jaaaaaaaaaaj no ja som sa celkom tesila, ze by som ho konecne raz za cas nakrmila kašičkou...ale teda zacneme zrejme az vo februari...co uz 🙂)

mandylion
6. nov 2010

@memory97 ale dakujem za infooooo🙂)

akika722
6. nov 2010

@memory97 myslim že tak by to bolo najlepšie...ked ochutna "cukor" už maš smolu 😀 😀 😀

memory97
6. nov 2010

@mandylion kamoska zacala, ked mal maly 5,5 mesiaca prikrmovat.

danulienka35
6. nov 2010

@memory97 ahoj no docela ok boli sme vonku a mala si to uzivala spala ako vzdy 🙂 prdelinka malinka a co vi?

mandylion
6. nov 2010

@memory97 sak uvidime aj ako budem mat mlieko🙂 snad aspon polroka vydrzi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre