♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. nov 2010

@katulkaaaaaa ano to mas pravdu
@bonix to urcite nie my chytime jednu hrkalku ale ôen ked mu ju vlozim

memory97
6. nov 2010

@danulienka35 my sme dnes chodili po nakupoch a maly to cele vydrzal🙂 ani hladny nebol, vsetko sa mu z kocika mihalo, tak bol asi spokojny🙂 No teraz sa mu akosi nechce spinkat...

@akika722 sladit urcite nebudem, aj doma mam uz cajik, ale nie hipp, lebo tie su sladke☹

kvietok121
6. nov 2010

@evanns myslim si ze je to pre neho najlepsie, aj ked sa trosku potrapime, zase uz dnes bolo dobre, bol zlaty len chvilku grcal ale to preslo

memory97
6. nov 2010

@mandylion skus sa lekarky opytat, aky ma na to ona nazor, ci mozes davat kasicku na vecer, ked kojis...

kvietok121
6. nov 2010

@akika722 neporovnavam, ja len keby ho dnes videla tak by len kukala mal dnes fajn den krasne cvicil a usmieval sa

memory97
6. nov 2010

my sme dnes vazili maleho po kupkani na normalnej vahe a mal cca 5,9 kg🙂

kvietok121
6. nov 2010

@jankasramka ja viem ze neni, ved je taky zlaty a pre mna sikovny aj ked niektore baby uz maju malych sikovnejsich, ale tiez si myslim ze to pride .... teraz sa mi paci ako zistil ze ma ruky a zacal ich poriadne cmulat je chutny

evanns
6. nov 2010

@kvietok121 tak som rada ze len trosku sa potrapite lebo niekedy ked to opisujes tak to tak nevyzera...

akika722
6. nov 2010

@kvietok121 😉

liba78
6. nov 2010

@akika722 😀 teraz som čítala, o tvojom včerajšom šampuse 😀 😀 , žeby sme frčali na rovnakých chúťkach ? 😀
@katulkaaaaaa poznám kozmetiku Marykay, používam pár výrobkov. Ale určite sa pozriem na ten link a ak budem potrebovať napíšem IP.
@bonix normálne závidím, celá noc bez zobudenia, to som nemala už strašne dávno.... 😲
@evanns malý už má 6,33kg a používam pampersky číslo 3

evanns
6. nov 2010

@liba78 to su tie active baby? diiiik

liba78
6. nov 2010

@evanns ano, presne tie. Používam ich už asi 2-3 týždne, lebo číslo 2 už sa mi zdalo malé a hlavne v noci už tie 2-jky precikal.

akika722
6. nov 2010

@liba78 moj najoblubenejší Hubert de luxe 😀 mňaaaaaaaaaaaaaaam

memory97
6. nov 2010

@liba78 to su od 4 - 9 kg?

liba78
6. nov 2010

@akika722 wau, tak presne sme včera jeden dorazili de luxe. Aj ja ho mám rada, lebo nemá tak veľa alkoholu v sebe a je sladký 😀 😀 😀. No keď to tak vidím aj Martini by ti chutilo. 😅

liba78
6. nov 2010

@memory97 😅 musela som sa ísť pozrieť na to vrece 😅 . Ano je to Midi 4-9kg.

akika722
6. nov 2010

@liba78 áááááááno 😀 😀 😀

liba78
6. nov 2010

😀 tak si dáme v bare u Vlaďky. V lete 😀 😀 😀

kvietok121
6. nov 2010

@evanns niekedy ma naozaj zle dni, ale to myslim hlavne vtedy ked sa mi vrati na prsia mikoza, nejaky zapal, vtedy je to horor, ale su aj svetle dni ... uz to nie je ako na zaciatku ze len placeeeeeeeeee...., vies ked nad drobcek je citlivy na vsetko placeeeeeeeeeee ked je pocikany - trosku, to nehovorim, ked kaka, ked nemoze zaspinkat, ked mu ide mliecko a on nechce, ked by chcel mliecko a nevie potiahnut, ked ide grckat, ked sa vygrckaa, niekedy aj ked nema pricinu a ked sa vsetko toto nakopi v jeden den tak je to horor, ale vtedy sa tesim na noc, pretoze noci mame zatial stale dobreeee, aj ked zas tento tyzden sa budi s krikom ... neviem preco a pritom spinka aj 5 hodin - 6 hodin vkuse a zobudi sa s takym placom ale prebalime a napapame a potom zase pekne spinkame

danulienka35
6. nov 2010

@memory97 no to je sikulka prcek malicky a uz vies ake kasicky kupis?

akika722
6. nov 2010

@liba78 už sa tešííííííím 😀

memory97
6. nov 2010

@liba78 tak to mame aj my.-) ale este som neskusala, som mala doteraz sleep and play od 4-9kg. tie my vyhovuju, ked su v akciach.
@danulienka35 zatial som pozerala na hami, v DM-ku ich mali teda na vyber poriadne... skusim zacat s kasickami na noc, s tou ryzovou, ci mu to bude chutit... vyzivky uz som mu kupila, ked prejdeme na ovocie🙂 O tyzden uz mozeme zacat
sme dnes pekne dlho zaspavali, vecer sme ogrckali spaci vak, mama rano vyprala a vak nevyschol, vypli nam kurenie☹

danulienka35
6. nov 2010

@memory97 no tak to je teda potesenie ked vypnu kurenie co su sibnuty ci co ? no mi papame na noc nutrilon extra ale nejak jej nechuti len obycajny jej smakuje a prso to ma stale v ustach ale je spokojna celu noc spinka od 21 do 6,45

akika722
6. nov 2010

@memory97 😀 😀 😀 😀 preto ich mam 4 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
6. nov 2010

a mam po hviezdičke ☹ našla som ju tu za 10eur pisala som jej tak nakoniec sa rozhodla že nepredava 😒 no nič
dobru noc baby

memory97
6. nov 2010

@akika722 ja som ich kupila iba na skusku, zavahala som🙂 tak skus taku ako my🙂

liba78
6. nov 2010

@akika722 nevadí. nájdeš druhú... a na ten drink sa teším aj ja. pa, dobrú noc 😉

akika722
6. nov 2010

@memory97 dam tip babke na vianoce 😀

memory97
6. nov 2010

@danulienka35 teplota na 13 stupnov a hned vypinaju kurenie... som nazlostena, lebo maly zacal kychat, nie je tu sice zima, ale pre babo je to aj tak odchylka, asi ani preto dnes nevedel zabuvat...

memory97
6. nov 2010

@akika722 no vidis to, aspon vsetci nakupia nieco malemu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre