♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bonix
7. nov 2010

@kvietok121 no výpredaje to je ešte horšie 😀 😀

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 vtedy dieťa nadmerne zvracia a hnačkuje a teploty okolo 40
@bonix moj človek 😀

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 moja to nie je nasmich 😀 😀 😀 😀 pomoz ved sa na teba spolieham ze nahodis nejake pekne vyhovorky vzdy dobre poradis, ... musim na neho tak ze je to perfektna vec

memory97
7. nov 2010

@kvietok121 presne tak, ak ju pustim pocas toho, ked papka, tak zaspinka a mamina potom castejsie vstava v noci🙂 Som myslela, ze je to blud, ze to deticky neuspi, ale po vcerajsku mozem povedat, ze maly lepsie aj zaspava, nie je taky nervozny🙂

kvietok121
7. nov 2010

@bonix ani nehovor, uz teraz rozmyslam ze sa tam este vratim, ved 68,74 cisla skoro nic nemam a zachvilcku z 62 vyrastieme

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 daj mu maleho na celyyyy deň a chod na kozmetiku...neboj on pochopí a hned to kupi aj sam 😀

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 nerozumiem ☹

memory97
7. nov 2010

@kvietok121 pre teba, mozno aj Matejka to ukludni: http://www.tomy.co.uk/products/be-baby-starligh...

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 tak to by bol v soku, ja som na kozmetike este nebola, kedze mam na kozmetiku alergiu a kupujem v lekarni aj kremy a tak a malovala som sa naposledy ... no to uz neviem, len si pamatam, ze po namalovani som mala celu tvar spuchnutu 😠

akika722
7. nov 2010

@memory97 jéééj to take pekne obrazky "robí" ???kolko ťa to stalo???

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 ouuuuu...kaderníčka???

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 to je super, a poznas tu stranku? mozem z nej objednat?

memory97
7. nov 2010

@kvietok121
@bonix
@akika722 presne tak, ja tiez nehovorim dopredu. Aj ked som hraciu deku objednala a mm sa zlostil, ze to tu len stoji a maleho to nebavi🙂 My sme sa na nej hrali, ked on bol v praci a ked cez vikend maly zacal byt zly a som ho polozila na tu deku a maly stichol a zacal sa hrajkat a smiat, tak uz bol ticho a nepovedal ani pol slova🙂

akika722
7. nov 2010

maly sedi,davam ho lahnuť BOJUJE a sada a sada...ale ja ho aj tak dam lahnuť a on vrieska na cely byt 😖

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 ved to ze ked som mu zobrala dudu tak by som ho chcela nejako pekne uspinkat

bonix
7. nov 2010

@akika722 Som rada 😀 😀 😀

@kvietok121 Fuuuh to mi už 68 nosíme teraz 😀 😀 😀
baby, mám úplne nový babyvak ale moja malá v ňom nechce byť ani za svet...kúpeny na nosíme.sk za 33eur...chcem ho predať zbytočne mi stojí v skrini,na cene sa dohodneme...nechcete niektorá?

akika722
7. nov 2010

@memory97 xi xi tak s nimi treba 😀

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 tam sem tam zajdem, ale kedze mi vzdy kadernicka pripomenie, ze mam vlasy ako babenko take jemne tak sa vzdy vyhybam, pretoze ta cena potom nie je jemna 😀

akika722
7. nov 2010

@bonix hod foto nech vidia

memory97
7. nov 2010

@kvietok121 kvoli dehydratacii. UM iba zasycuje, kym predne mliecko uhasi jeho smad, ale to uz su tazsie pripady a nechcem tu nikoho strasit🙂 ono to vsetko zavisi aj od imunity babatka🙂 tak hlavne sa vyhybajme tym rotavirom🙂

kvietok121
7. nov 2010

@bonix my mame satku, tam sa nosime tak to ste dobri, my sme taki drobnejsi

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 😨 tak čo ti poradiť???hmmmmmmmmmmmm.......manikura,masaž...

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 aha tak to som nevedela

memory97
7. nov 2010

@akika722 stalo to okolo 15 EUR, aj ked na krabici je cena 12,99 EUR, ale vsimla som si to az doma☹ kupovala som to v dracikovi, maju inac vselijake projektory pre deticky, len si treba vybrat kolko do toho chces investovat🙂

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 uz som nasla aj inde

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 musim na neho asi s pravdou von... tatinko tvoj syncek by urcite lepsie spinkal ... vies ... cmucky cmucky 😀

memory97
7. nov 2010

@kvietok121 nie, tu stranku nepoznam, len na slovenskych stankach som nenasla tu hviezdicku🙂 Kludne chod do dracika, to by ta vyslo aj s postovnym omnoho viac z tej stranky 😀

bonix
7. nov 2010

@kvietok121 No ono je jej to v podstate ešte veľké ale kvôli tomu širokému baleniu je nám 62 malá 🙂

bonix
7. nov 2010

@akika722 Dobrý nápad 🙂

akika722
7. nov 2010

@memory97 Paťko mal podozrenie na rotaviri tesne pred dovršenim druheho roka...teploty 2-3 dni 40st,vygrcal všeeeeetko,prvy deň teda noc/chytilo ho to večer okolo 22 a ja sama doma s nim,za 5 min bol ovrackany cely byt no hrôza...rychlo na pohotovosť a tam z teplôt mal febrilny krč,som nevedela čo s nim akoby mi zomieral ☹
no našťastie nehnačkoval..moje dieťa sa nevedelo hybať od teplot ani nevnimal ale dr,ostali hotove-aj napriek tomu sa pytal raz piškať na nočnik...nechcel sa popiškať 🙂 tak chudačika maličkeho roztraseneho som tam na rukach dala,infuzky vkuse celu noc mu tiekli a mne slzy ked som ho videla 😢 bola som tam s nim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre