• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@jankasramka jani to je krasne :slight_smile: dnes nuda den,pocasie hmla,nic moc...cakam co sa maly zobudi a pojdeme kupat
7. nov 2010 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka velmi pekna mne sa paci ta co osm dala odkaz vyssie
7. nov 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ta co si vybrala je sice pekne opisana ale za to cenu sa ti to moc neoplati, vobec nema hradzicku hore a navyse ten vankusik brani spravnemu postoju ruciciek pri dvihani sa. pri ostatnych sa musi cvicit v dvihani samo- preto sa to vola aj telocvicna, pri tej co pozeram ma babetko neprirodzene prehnuty chrbatik... neviem no to je moj nazor, uvideime co povedia ostatne maminy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 hladame tu hviezdu na nete ale je tam od fisher len taka draha za 100 eur. ty si aku videla v drakovi? skus mi prosim ta najst nejaky obrazok. lebo tu tomy tu asi nenajdeme..
7. nov 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja tiez cakam ze sa zobudi a ideme za konikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka sa mi paci ta farebnost ale zda sa mi draha pozeram na stranke dracika tak uvidim ci nieco najdem :slight_smile: a musim sa pochvalit uz pekne pasieme koniky :slight_smile:
7. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka my mame tuto http://www.tomy.co.uk/products/be-baby-starlight-dreamshow/ iba aby si videla ako vyzera. vola sa starlight dreamshow od tomy a maju ju v dracikovi. nenasla som na slovenskych strankach tuto hviezdicku...
7. nov 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co chcete kupit hviezdicku nasla som lacne sice pouzivane ale na tu chvilku za super cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9700907&tab=1

alebo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9006305&tab=2

a toto len za 9eur

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9806480&tab=7
7. nov 2010 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 super tato ti podla mna vydrzi ovela dlhsie, je tam viac zaujimavejsich aktivit ako pri prvej :wink: a navyse je lacnejsia...

@katulkaaaaaa @memory97 vdaka vdaka ste super- presne to som potrebovala-obrazky a nazvy- uz hladame
7. nov 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojteeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 čo nové??????????
7. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aaaaaaale mojou sikovnostou sa Anetka povracala :frowning2: som myslela ze uz ma stravene, sme sa hrali a som ju pregulala na brusko a ona hned na koniky a sa povracala :( tak mi to je luto. A teraz chudatko zaspala. Tak beham po nete a hladam jej nejaku hraciu deku. :slight_smile:

A ty co mas nove?
7. nov 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 :grinning: :grinning: :grinning: zhanaj zhanaj :grinning: :grinning: :grinning:
mne sa hrooozne pači ta čo ma
@jankasramka

deti spia tak je pohoda :grinning:
7. nov 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tip na dalšiu natierku :grinning: :grinning: :grinning: je mňamkova :grinning: :grinning: :grinning:
jedno biele tofu nastruhať na jemno,syr v črievku/ja som dala 2 Paťko je syrikovy/ :grinning: ,polievkovu lyžicu masla,trošku červenej mletej papriky,cesnak a sol...zmiešať všetko spolu
na celozrnny chlebík...mnaaaam :grinning: :grinning:
7. nov 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mala by som si tie tvoje receptíky na natierky písať :slight_smile: už mam na tu z cottecheese všetko kupene a ešte som ju nerobila :( zajtra už musím :slight_smile:
7. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :grinning: :grinning: :grinning: ja robim velmi často natierky aspoň sa snažim aby Paťko papal niečo zdravšie ako salamy parky a všeliake tie hluposti kde su pomlete kože a ine hnusne veci...a tak sa naučil na soju tofu ma to velmi rad...ked nechce moc ovocie a zeleninku tak aspoň to :wink:
7. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babaulky ako dlho mozem mat otvorene mliecko nutrilon kamoska mi dala ale je uz viac ako mesiac otvorene poradte prosim :frowning2:
7. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj krasná deka aj premietačka :slight_smile:
7. nov 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak to je super, tak vždy daj recept a budeme sa zdravšie stravovať aj my :grinning: :grinning:
@danulienka35 ja som tiež čitala že len mesiac, my spapame tak za 8-9dní, takže ja ho viac otvorený nemám, takže ti neviem poradiť čo sa potom s nim stane, myslím že nič ale pre ich ochranu to tam napíšu :wink:
@kahlan1 dík, ale nikto su písal, že ma tu premietačku s mackom PU a ta sa mi pačila ešte viac, neviem či ju nekúpim a tuto podarujem nejakým deťom v rodine :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bojim sa jej ho dat ale bol zatvoreny v krabicke tak neviem
7. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ale ste toho za tych par dni popisali, mala som co citat :slight_smile:
K temam co ste preberali:
Uspavanie - my cez den 4x spime, tak mame rozne sposoby. Rano sa zobudi, naje a do hodiny musi byt na rukach, kde o chvilku spi a ide do kocika v izbe. Asi po polhodinke sa zobudi, pohra, pocvici, potom naje, obleciem ju a bud ideme von alebo spi na balkone v kociku - staci dat cumel a ona sa uspi sama. Okolo obeda sa zobudi, naje a do hodiny si zase musi dat kratky slofik - uspavanie na rukach, spi v kociku vnutri. Okolo 16.h si dava posledny denny spanok - na balkone, zasa bez uspavania, alebo niekedy vozim kocik hore dole po balkone. Vecer ide spat okolo 8, po kupani a najedeni, len ju polozim, zapnem spominanu hviezdicku fisher price, dam cumel, chyti mi ukazovak a pekne zaspinka vedla mna na manzelskej posteli :slight_smile: taky je kazdy nas den... zatial :grinning:

Hranie - miluje tu hviezdicku, takze jej ju cez den staci pustit a ona k nej na brusku dviha hlavu a dnes som ju nejako polozila nabok a ona sa skusala prevalovat na brusko, aby sa k nej dostala blizsie.
Inak sa rozpravame, hrozne vela toho nakeca, spievame si, pozerame sa do zrkadla
Dost vela casu stravi tiez v tom lehatku fisher price s hrazdickou, tiez ho ma rada, lebo zakazdym jej tam vesiam ine hracky, nech ma zmenu. Teraz si napriklad "listovala" v takej latkovej knizke a na druhej strane ma taku retaz s takymi plastovymi "skobami" a na koniec som jej zavesila taku hrkalku, takze jej to hrka, ked sa za tym nacahuje a pcha si to do ust

Spanie v postielke - my mame "manzelsku postielku" :grinning: ona spi na jednej posteli a ja na druhej. muz sa budi na jej vselijake nocne zvuky, tak je v druhej izbe :grinning: dnes po case spal v spalni, lebo sme tumali svokrovcov a vraj sa stale budil na cmulanie si ruk malej. ja som to vobec nevnimala :slight_smile:

Uz neviem co ste este rozoberali, aj tak som sa nejako moc rozpisala
7. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka a odkedy sa ti malicka natahuje za hrackami?
7. nov 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ako dlho ti vydrzia baterky v tej hviezdicke..ja mam kolotoc fisher price tych macikov - motylikov a tam ked pustim aj s projekcou tak do 20 minut mam po baterkach tych hrubych D ..
7. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka le si nas aspoň pekne poinformovala ako to u vas funguje :grinning:
Odchadzam do postele, už som tam mala davno byť, lebo včera sme boli na oslave a prišla som o 1, takže moc som toho nenaspala :unamused: Dobru noc všetkym
7. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok