♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
8. nov 2010

@mirmaj jej ako krasne drzi hlavicku nasa je lenivka ta vobec

akika722
8. nov 2010

@gabusssa vieš to v takej situacii si človek už spaja jedno z druhym ☹ mm väčšinou protestuje že vymyšlam somariny že si namyšlam ale teraz ostal ticho a povedal aby som hned rano volala jeho dr,aj jeho mama mala rakovinu prsnika a rok nato maternica šla von

danulienka35
8. nov 2010

buchticka 😀

jankasramka
8. nov 2010

ahojte🙂
ste mi nachystali literaturu na cely den 😀 uz sa tesim, vzdy pri jedeni vas citam len cas na pisanie mam az podvecer a to tu uz nikto neni ☹
vcera mm vravel ze musime ist zaplatit telefon lebo nam odpoja internet, a ja som mala naponahlo tak ze nechaj tak, zaplatime zajtra.
a on sa zacal smiat ze radsej to zaplati lebo si nevie predstavit ako vydrzim jeden den bez MK 😀

@akika722 len som narychlo co to citala a pozeram ze mas problem s patkom. ja si myslim ze tym ze bolo u vas par dni tak chladno mozu to byt aj dutiny. to staci ze mu ofukne hlavku a moze sa mu tam tvorit zapal. zavisi od toho v ktorom mieste ho boli. ale na vysetrenie by som urcite isla ajkeby to bolo len cosi nezavazne

@danulienka35 skvela foto:D ze som stasticko 😀

ejuska79
8. nov 2010

ahojte kocky, prepacte ze sa vam sem miesam..potrebujem radu.dcerka sa mi narodila 6.augusta a zajtra mame ist ma to ockovanie tou hexavalentnou vakcinou...ale dnes rano pozriem malej na rucicku a to ockovanie na tbc ma uplne hnisave, vyzera to ako velka hnisava vyrazka a okolo to ma cervene, doteraz to mala len trosku cervene..prosim vas, ak to nahodou mali aj vase deticky ako sa to riesilo?dakujem.

akika722
8. nov 2010

@jankasramka ukazuje že ho to boli hore na hlavke...tam kde maju krpci temienko

danulienka35
8. nov 2010

no koniec tam chyba som stastie rodicov 😀

memory97
8. nov 2010

@michaela80 hlavne, ze nam pekne rastu a priberaju🙂 ona nas dobehne🙂 my sme tiez mali problem priberat na vahe, vsetky deticky nas predbiehali☹ a to aj tie, co sa neskor narodili ako nas maly☹

@mirmaj aka je uz velka slecna, by som povedala, ze ma aj pol roka🙂

akika722
8. nov 2010

@ejuska79 NEDAAAAVAJ OčKOVAť počkaj až tam nebude hnis,mne ho dr,zaočkovala aj napriek tomu a doteraz trpnem či z toho nemôže niečo byť...ma to byť celkom zahojene až tak sa smie očkovať 😉

evanns
8. nov 2010

@ejuska79 v ziadnom pripade nedovol ockovat!!!

ejuska79
8. nov 2010

@akika722 dakujem..citala som, ze sa nesmie ockovat vtedy a ze sa to nesmie ani vytlacat, len ta nasa doktorka je taka divna..preto sa informujem, ako postupovali ine dr. ale ako vidim, tiez ti ho zaockovala..

danulienka35
8. nov 2010

@akika722 moja neboj mala mala to iste a bolo to z prechladnutia uvidis ze to bude ok drzim palecky

akika722
8. nov 2010

@ejuska79 moja kamoška bola sestrička na detskom-teraz je na materskej,ja som to malemu vytlačala a dezinfikovala a ona vravela že som dobre urobila...že ten hnis je ako odpad...len sa to MUSI dezinfikovať po vytlačeni

akika722
8. nov 2010

@danulienka35 dufam že to bude ok lebo sa zblaznim z toho všetkého...nech aspoň deti su ok

danulienka35
8. nov 2010

@akika722 bude vsetko ok moja nebojkaj uvidis bude to prechladnutie

michaela80
8. nov 2010

@memory97 v sukromke je druha najstarsia ale vazi najmenej...co uz...aj syn bol taky prcek..a teraz je z neho riadny chlap...

akika722
8. nov 2010

@danulienka35 ešte že vas mam ☹ 😉

gabusssa
8. nov 2010

@akika722 Ja chapem, aj ja som v tomto taká istá, ale toto nie je také vážne, neboj...Detičky bolí hlavička dosť často.

akika722
8. nov 2010

@gabusssa v rodine dosť kosí rakovina tak preto tie obavy ☹

akika722
8. nov 2010

baby dik za podporu ste zlate

danulienka35
8. nov 2010

@akika722 slniecko neboj vazne to nebude nic zle sme tu na to aby sme si radily no nie?

akika722
8. nov 2010

@danulienka35 moja dufam že len to prechladnutie...radšej nech je mne ako im
som rada že vas mam aspoň takto 😵 mm vravi že som od netu už zavisla...no nie nie nie od netu ale od vas 😅

danulienka35
8. nov 2010

pomahame si navzajom radime si ,pokecame trosinku atd

liba78
8. nov 2010

@ejuska79 moja doktorka pliecko kontroluje, a máme ísť na očkovanie budúci týždeň. Ale vravela, že zaočkujeme, len keď bude úplne zdravý a to pliecko kľudné. Červené môže byť, ale nie moc. Neviem presne to kritérium, uvidíme.
@akika722 dúfam, že to nebude nič vážne, ale je dobre keď ho necháš skontrolovať. Ja som bola prekvapená, že Maťovi spravili to CT po tom páde. Ak ťa nepošle doktorka, porieš to s mm inak. Cez záchranku, alebo úrazovú amb. v nemocnici. Neboj, bude ok. 😉

akika722
8. nov 2010

@liba78 tak či dr.bude chcieť alebo nie bude nas musieť poslať..mm v nemocke pozna ludi predtym ako šiel na zachranku v nej pracoval a svokra robi na plucnom tak snad sa niečo dobavý...určite nechcem nič zanedbať a potom doživotne lutovať.hoci by to bol len zapal no on je nachladeny už viac ako 3 tyždne ma v sebe dvojo antibiotik aj mm vravel že može byť zapal a ma to už pousadzane hore v dutinach niekde,treba s tym tak či tak niečo robiť,no nechcem aby z toho bolo horšie-zapal mozgovych blan atd...
asi som divna že stale niečo vymyšlam...deti do škoky maju chodiť zdrave a učitelka bola chora soplava...to sa mi zda tiež nie fér

vladka84
8. nov 2010

@akika722 neboj, bude v poriadku.... aj ked nie je augustovy milacik, "patri do rodiny" takze vsetko dopadne dobre 😉
inak, to so skolkou... mne sa velakrat stalo, ze som doniesla Timku do skolky po chorobe, ked sme boli doma dva tyzdne kym sa uplne doliecila a v satni na nas zakaslalo zasoplene decko ako nejaky tuberak... som myslela, ze ma vystre... a ucitelka mi povedala, ze bohuzial, kym nema dieta teplotu, domov ho poslat nemoze 😒
nastastie ma Timka dobru imunitu, skoro vobec nebola chora a aj teraz,ked ostatne deti uz davno soplu, ona je v pohode...klop - klop..a dufam, ze Karin bude taka ista...

liba78
8. nov 2010

@akika722 nie, nepreháňaš. Len si starostlivá, to je rozdiel. Tie dutiny sú inak hnusná diagnóza, a bolí z nich celá hlava.
A soplavá učiteľka by fakt nemala byť v práci. Veď prckovia po chorobe nemajú dobrú imunitu a ona ich nakazí raz-dva. 😠

memory97
8. nov 2010

@nanula1108 chudatko malinke.... len nech je malinka v poriadku, to jej asi predpisu tie specialne sojove alebo ake su to mliecka... babuliatko malinke...

memory97
8. nov 2010

@majka35 ja mam tiez rada Taliansko, kazdy rok sme tam na dovolenke, ale sefa by som teda taliana nechcela mat🙂 Mozno ty si natrafila na jedneho z mala normalneho🙂

akika722
8. nov 2010

@vladka84 môj je augustovy 😕 5.8 😀
@liba78 no už neviem čo s nim...u dr boli každu chvilu s mm aj na krčnom stale všetko ok a on len sopli a dookola...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre