♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
9. nov 2010

@katulkaaaaaa
@akika722 teda aj ja vám napíšem niečo o platnom, neplatnom inzeráte. Moja švagriná chce kúpiť kočík pre svoju kamarátku. Bábo bude v decembri. Chce taký ako mám ja. Tak som jej hladala na nete a samozrejme som nasla minulý týždeň. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9720165 napísala som babe, že ho chceme ísť pozrieť a keď sa bude páčiť rovno berieme. toto je odpoveď
"Plánujem ho predať až na jar 2011, cez zimu ho budem ešte potrebovať. Naozaj som nečakala, že bude on tak rýchlo záujem.
Viera"
.....tak som naštvaná, fakt"

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@liba78 tak toto je drblost....sorry....ako da inzerat typu predam o rok??? 😀 😀 😀 a na mmb ficia inzeraty nosime next...na predaji jar 2011 😀 😀 😀 ako sa mate?co jurko?

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@liba78 aj ja mam ten kocik len zeleny 😀 mi sme tusim prepojene 😝

kahlan1
9. nov 2010

@katulkaaaaaa už neviem čím ju zaujať :( ked uplne ignoruje hračky ona neda ani naznak zeby sa po nej natiahla kedd jej ju drzim pred ocami :( usmieva sa a keca 🙂

akika722
9. nov 2010

@liba78 nechapem načo píšu ked to "možno"ani neplanuju predať..človek sa navnadi a zbytočne 😖
maly mi zaspal v lehatku a pri hudbe-jemneeee melooodie 😀 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@kahlan1 tak sa netrap,ved je spokojna 🙂 vystaci si sama,ani nas sa nejako extra nehra,stacim mu ja ked debatujeme 😝 myslim ze maju este stale casu dost,saeste nahraju 😵 inak obdivujem ta ako to zvladas,malicka po operacii by som sa asi zblaznila...s prvou som si uzila nemocnice az az...a teraz som malemu nasla na krku hrcku pojdeme na vysetrenie do ba buduci tyzden,verim ze to nebude nic vazne ☹

kahlan1
9. nov 2010

@katulkaaaaaa no praveze mne sa zdá ze nezvladam stále ju sledujem ci je vsetko v poriadku. Ci nie je velmi unavena - velmi sa o nu bojim. A tym ze chodime k neurologicke ked sme po operácií a tá to od nej uz chcela tak som trochu nervozna ze to este nerobi. Bude kecat smiat sa ale hracky to kde. Som ju dala do lehatka nad nu hrazdicku a ona si veselo zaspala 🙂 A este sme boli na sono mozgu a tam ma ze lahucko zakrvacala - mala kefalhematom ked sa narodila - na sone povedala ze to nic nie je ale aj tak nato obcas myslim :( uz si pridem ako sibnuta takto sa bat.

A s prvym si preco bola casto v nemocnici?

neboj sa ta hrcka isto nic nie je , uvidis

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@kahlan1 s dcerkou hnacky,zvracanie...dostala odomna infekciu pri porode a napadlo jej to zaludok a creva...do troch rokov bola 7krat na infuziach,v roku na are...chvalabohu je to dufam za nami 😉
neboj tvoja malicka je bojovnicka

kahlan1
9. nov 2010

@katulkaaaaaa juj tak to ma mrzi :( den operacie a aro to bolo nieco hrozne :(
verim ze je v poriadku len obcas na mna pride taky strach. Ale ked na nu pozriem aka je krasna.... tak vsetko stoji zato. Už otvorila oci tak som zvedava ci si tie hracky aspon vsimne 😀 😀

gagarinka
9. nov 2010

@kahlan1 ahoj, vobec sa nestresuj. aj teba keby posadili pred telku a pustili ti tam napriklad repete, tiez sa na to vykasles, ked zrovna nebudes mat naladu si zatrsat 😀
ja som malej davala a stale davam hrkalky do ruky - hlavne take jednoduche ako kruzok a pod. - dam jej to do ruky, ona reflexne zovrie rucku a sibrinkuje s nou dalej, akurat ze s hrkalkou v ruke 😀 a ked si chce dat ruky do ust, dava sivlastne hrkalku a tak vlastne zistuje, ze aj s tym sa da nieco robit
neboj, ked bude mat chut na hracky, bude sa im venovat
zatial jej skus trocha pomoct 😉
ja som tu hrazdu na lehatku ovesala takymi dlhymi retazami a na to pozavesovala hrkalky, ani sa nemusela namahat a hrkalo jej to, a na tom sa vlastne naucila, ze ked chce ten hrkavy zvuk znova, musi pohnut tou baculatou rukou 😀
hlavne sa netrap, vy mate narok byt lenivi, nech si urci svoje tempo sama
kasli na neurologicku

liba78
9. nov 2010

@katulkaaaaaa Ja viem, že máš taký. 😉 Ja mám červeno čierny a je fakt super. Preto ho aj ona chce pre tú kamošku. Na farbe jej moc nezáleží, ale ja som hladala niečo, čo môžem pozrieť osobne. A nechce sa mi kvôli tomu chodiť 100-200km.

liba78
9. nov 2010

@kahlan1 neboj, ani nášho netrápia hrkálky. Občas sa mi zdá, že sa snaží chytiť takého plyšáka, čo má zaveseného na sedačke. Ale to som videla 2x. Inak kašle na všetky hračky. A určite by žiadnu nechytil od cudzej osoby.

liba78
9. nov 2010

@akika722 včera som to hovorila mm. Ten pokrútil hlavou a v posteli mi potom hovorí. Daj inzerát na náš dom, veď ho možno budeme chcieť predať za 50 rokov. Tak som sa s chuti zasmiala. No asi už kontaktnem nejkú realitku, neeee ? 😀 😀 😀

lucia20
9. nov 2010

ahojte babulky, zastihla som tu nejaku z vas?

fialka5959
9. nov 2010

Ahojte bambulky, tak asi sa pojdem strihat na kratko lebo tie moje vlasky su velmi biedne a biedne ☹

memory97
9. nov 2010

@katulkaaaaaa aj my mame a ja som za svet nevedela prist na to, preco maly zle v noci spinka☹ aj my mame ruzovu hviezdicku a malemu to vobec nevadi🙂

@kahlan1 ked iba dnes strajkuje mala, tak to je ok, ma asi zly den🙂 Boli sme dnes na vysetreni, vsetko ok a pytala som sa neurologa, co ma maly vediet, kedze je predcasnik a ma vediet veci ako dvoj mesacne babazka🙂 tak sme troska napred🙂

@akika722 neboj bude vsetko v poriadku, budem na vas mysliet, lebo tu dlhsie nebudem... ako pise katulka,necitaj clanky, lebo ti nazenu velky strach a zbytocne prides o mliecko🙂

@ejuska79 framikoin to rychlo zahoji, bude to coskoro ok🙂

@katulkaaaaaa ramikoin nedostanes len tak.-)

lucia20
9. nov 2010

babulky napiste mi ako sa mate... ja som taka zvedava ako sa vam dari.

kahlan1
9. nov 2010

@memory97 tak to je super 🙂

groka
9. nov 2010

Ahojte babule

prisla som vas kuknut ako sa mate
citam nieco o @kahlan1 ,nie vsetky deticky robia rovnako to iste,neboj sa nic,vsetko bude dobre

@katulkaaaaaa ahoj ako sa mas?

@21 ako sa mate?ako ste dopadli s tymi problemami?

@lucia20 ako sa daju stihat 3 deti?

my sme boli dnes na poradni,mame 5570g,61cm,jurko pribral 1620g a narastol 6 cm za mesiac vsetko
boli sme u koznej dnes,ma tu hnusnu seboreu na hlavicke,na uskach ma nieco,boli sme na usnom,zas mu robili zle,jedno usko som vydrzala dnu,pri druhom som vyletela von,ale pocujeme,ocne,no verim ze to bude v poriadku a do 18 sa tam vyvynie aj to ostatne,ja mam inak po krk tychto kontrol,to ako malemu robia vystrenia ako on place,ja pridem domov uplne znicena,ako dnes pri ockovani,zahrabala by som sa 1000m pod zem a plakala a plakala a plakala,preco to nerobia mne ale mojmu dietatu,myslim ze dalsie vysetrnie tu ocnu kontrolu uz nezvladnem po psychickej stranke
ale inak maly je zlaty,uz nam idu zubky dnes povedala pani doktorka,žužleme si pasticky,je to take milene,usmievame sa o 100,300,ked ma vidi,tak sa tesi tak velmi,kope nozkami ruckami a usmev od ucha k uchu,hlavne ked nesiem mliecko o 1 rano 😀

v hojdacom kresle tak to nebanujem ze som kupila,tie hracky chyta do ruciek,na tahuje sa za nimi,drga do nich,"rozprava" na ne,blaboce nim,tie krasne zvuky ked vydava,placem od radosti a stiskam ho jak sa len da
akurat si dost vycitam,ze k riskovi som nebola taka ako k jurkovi,neviem to opisat,ale kamoska co sa tomu trosku rozumie mi to vysvetlila,je to preto,lebo risko nemal problemy a ja mam stale strach o jurka

no baby ako sa mate?
nejaky ten rezim uz mate vsetky ze?
a prosim vas,tie ktore nekojite,kolko vypiju vase deti ml?lebo nas kazde 3 hodiny 150ml a nema problem aj 180ml ale to mal asi len 3 krat zarobene

liba78
9. nov 2010

@lucia20 ahoj luci, ako doma ? Prerábka je skončená ? My sa máme celkom dobre, preberáme každý deň všeličo, teraz naše miminká frčia na premietačkách 😀 😀 . Moje zlatíčko už váži 6,33 kg. A ani za svet nechce ležať. Všetko ho zaujíma a hlavne sa rád nosí. A čo Tánička ? Ako pokročila ? A mliečko máš? Pomohla tá laktačná poradkyňa ?

liba78
9. nov 2010

@groka no teda pekne rastie tvoj Jurko. A neboj tá pokožka hlavy trápi aj nás. Už bol dlhšie pokoj a zas sa to objavilo na vrchu hlavičky, tak vyčesávam a natieram. A tie vyšetrenia musí Jurko absolvovať ? Však sa pekne vyvíja, ovplyvnia nejak výsledky liečbu čo má ? Alebo si chcú byť len istý či je celkom v poriadku. Asi sa pýtam hlúpo, viem, že keby si nemusela, nešla by si tam s ním. Ale verím, že ti je ľúto, keď mu robia zle. My sme absolvovali len jedno vyšetrenie na ORL a už by som to viac nechcela zažiť ☹

liba78
9. nov 2010

@memory97 koľko budeš preč ? Ideš na východ ?

groka
9. nov 2010

a takto sa lubia moji chlapi

groka
9. nov 2010

@liba78 chcu mat istotu ze nie je nieco poskodene,robi sa to hlavne kvoli tomu,ze bol velmi dlho ziareny pod 2 lampami a mohlo sa nieco poskodit,ale nie je to ok,akurat tie ocka,ale to nema akurat take ako by mal,ale za 3 t by sa to malo napravit a ja verim ze sa to napravi,vidim na nom,ze vidi,sleduje vsetko,skusam to hlavne mobilom vecer zhasnem a svietim na neho a presuvam mobil a ide za nim ocami

liba78
9. nov 2010

@groka myslím tiež že vidí. Pozri na tú fotku kde tak roztomilo hľadí na svojo tatina. Zlatí sú 😉

mirmaj
9. nov 2010

@lucia20 ahojte, aj my sa mame fajn ako @liba78 a tiež sa hlaaaavne rady nosíme 😀 aj teraz mi búva rukách, lebo takto večer nas už absolutne nič nebaví len si mrnkame a nosíme sa a tak, ale rastieme pekne pred týždňom sme mali 5760g a 62cm, baba ako sa patrí. celu noc ešte neprespíme tak píšu tabuľky ale raz sa to hadam naučíme a mamina sa konečne vyspí napíš aj ty ako sa vam darí 😉

mirmaj
9. nov 2010

@groka my sme na UM a vypije 120ml a tak 6 fliaš niekedy 7, vy chytáte aj hračky? nam sa na lehátku vôbec ale vôbec nepáči, najlepšie su mamine ruky 😒

mirmaj
9. nov 2010

@groka
@lucia20
a takto rastieme 🙂 mm bol včera v tescu na pečivo a doniesol aj nove pyžamko a čiapku Tamke 😀

groka
9. nov 2010

@mirmaj my zas ani zdaleka nedosiahneme taku polohu ako vy,my len toto,kukni a som z toho nestastna,lebo vy sa uz normalne oprete o ruky,on tiez,ale nezdvihne sa na paze tak som to myslela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre