♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@vladka84 vladi uf blba noc...inak ja som nedala espumizan,lebo mi dosiel,predtym som davala vzdy predspanim,myslite ze aj to ovplivnilo to spanie???

kvietok121
10. nov 2010

@katulkaaaaaa o tutu mutu u nas ... to uz ani nepozname ... asi sme sa po 4 rokoch snazenia pretutumutovali 😀

kvietok121
10. nov 2010

@vladka84 tak to si ani neviem predstavit nastastie my len o tretej a pol siedmej ako vzdy

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@kvietok121 som rada ze nejsom jedina si uz pripadam ze s porodom odislo vsetko...:(

vladka84
10. nov 2010

@kvietok121 tak si to ani nepredstavuj, hroooooza to bola, rozbita som ako po flamovacke, no ale zasa nemame taku kazdu noc, tak zatial nestresujem a verim, ze ta dnesna bude lepsia 😀 inak mala sa tvari, ze sa super vyspinkala, narozdiel odo mna 😒

@katulkaaaaaa Kati to je normalne, ved si po celom dni unavena, tak sa niet co cudovat, ze nemas chut... no ja mam na to len jeden liek - tutu - mutu co najcastejsie, lebo ako sa hovori : s jedlom rastie chut 😀 😀 😀 😀
my uz sme do toho tak celkom v pohode nabehli, jasne ze to nie je ako predtym, ale zlepsuje sa to... minule ma mm tak provokoval cely den, ze som normalne aj vecer na neho mala chut 😝

mirmaj
10. nov 2010

@vladka84 ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak to musíme s @akika722 teraz prehodnotiť 😀 😀
@katulkaaaaaa dík, rastie do krasy 😉
@kvietok121 no ved tak ako aj my všetky 🙂

mirmaj
10. nov 2010

@vladka84 aj u nas je to tak, tiež už sme nabehli do starých kolají s ťuťu muťu 😀

mirmaj
10. nov 2010

@vladka84 Karinka ešte nebuva? Tamka už hej, ved už je Panelák 😀 😀 ale tak ona bola hore už od 6:20 😝 vy od kedy?

kvietok121
10. nov 2010

@katulkaaaaaa neboj myslim ze ste na tom lepsie ako my ja som povedala ze cez vikend uz musime, kvoli tej posve sa bojim aj ja a manzel tiez nechce takze dufam ze to budeme este zvladat takze ste na tom urcite lepsie 😀

kvietok121
10. nov 2010

@vladka84 to je cislo ten drobec 😀

kvietok121
10. nov 2010

no idem nieco robkat 😒

akika722
10. nov 2010

@katulkaaaaaa dobre ranko
každy deň si hovorim že večer pojdem velmi skoro spať ale ked vas začnem čitať tak sa neda odisť 😀

akika722
10. nov 2010

@mirmaj ja aj ked nemam "chuť" tak nemam na vyber 😅

vladka84
10. nov 2010

@mirmaj aj my sme tak vstavali, ale zdriemla si, ked sme sli s Timkou do skolky, tak teraz je hore, som zvedava ako bude spat...

mirmaj
10. nov 2010

@akika722 tak si dupni a hotovo 😀
@vladka84 jaj tak vy ste si už zdriemli, tak to preto, my takto ráno vždy až tak za 3hodky, ale včera ked som s ňou išla k našim tak tiež zabuvala v aute a spala 2hodiny 😀
za celú noc nám @jankasramka nič nenapísala? ste OK? alebo si len uživate? 😉

groka
10. nov 2010

caute ja mam riska choreho dost
jurko ma teploty 38,5 po tom ockovani 😢

mirmaj
10. nov 2010

@groka a kedy ho očkovali? nedala si mu nič? žiadny čípok po tom?

akika722
10. nov 2010

@groka nevolala si dr?po očkovni možu bť teploty ale či take vysoke.... 😒

akika722
10. nov 2010
mirmaj
10. nov 2010

@akika722 môžu byť aj take vysoke, ale pri teplote 38,5 a vyššie už by sa mal podať liek na jej zníženie,zvýšená teplota po očkované je normálna reakcia

akika722
10. nov 2010

@mirmaj ona davala proti teplote

evanns
10. nov 2010

caute baby ako?

@mirmaj
@akika722 inak plodna debata vy dve vcera...bodaj by to tak bolo s tym palcom 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
10. nov 2010

@evanns ale s tým na ruke a nie na nohe ako nás uviedla do reality @vladka84 😝 😝

evanns
10. nov 2010

@mirmaj to jedno 😀 ani tak ne pravda!!!

akika722
10. nov 2010

@mirmaj
@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
10. nov 2010

@evanns to ten tvoj mm ma taký veľký palec na nohe? 😀 😀 😀

danulka3
10. nov 2010

@kvietok121 ahoj,ja keď si občas prečítam príspevky od teba,to ako keby som videla samú seba,tiež samé obavy,či je dosť napapaný,či dosť kakal,cikal,prečo dvíha hlavičku len na jednú stranu,atď... Stále čosi,mm mi povedal,že mi z toho už šibne.Ozaj neprišla ti ponuka na tancovanie s bábätkami? Na Hlinách.Možno je to blbosť,ale ja nad tým uvažujem,už len kôli tomu,že vypadnem medzi iné mamičky a prídem na iné myšlienky. 😅

Ináč sorry,že som sa vám tu votrela,ale rada vás čítam 😉

vladka84
10. nov 2010

@mirmaj dobreeeeee, sa rehocem 😀

danulka3
10. nov 2010

A ozaj,dobre ste ma navnadili na tú hviezdičku-projektor,ideme ju pozrieť do dráčika.

akika722
10. nov 2010

@danulka3 😉 votri sa aj častejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre