♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
10. nov 2010

@evanns zober si čajík keby plakala, na nas zaberá aj dudka, ale my sme nič z toho nevyužili, ani nemrnkla a to teda reveme často 😝 ale páči sa to drobcom lebo su nahy, rozprava sa tam, tak naša zvedavica počúvala 😀 je tam teplo a prijemná hudba, zaspať môže, vtedy sa preruší masaž a nechaš ju pobuvať, ale myslím že tam nezabuva určite skôr možno doma, ale nám sa ani to ešte nestalo 😉
@akika722 to verím, je to fakt na prd, možno teraz po voľbach dôjde k nejakej zmene, nie? 😠

evanns
10. nov 2010

@mirmaj cajik? ja som jej este nikdy nedavala...ale ok, mame feniklovy...moze byt?

akika722
10. nov 2010

@mirmaj 😒 som sa zasmiala...tu k zneme?asi eéééé

mirmaj
10. nov 2010

@evanns jaj no tak ten neviem či vam pomôže teda ked nie je naň zvyknutá 😀 zober si teda radšej aj mliečko 😝 ja som ju inak potom vedela aj nakrmiť, lebo ona po tom dobre zabuvala a spala aj 3-4hodinky a to bola potom bez papania 6 hodín, tak som ju radšej tam nakrmila a potom to bolo OK, a skus ju nachystať tak aby nebola čerstvo napapana až nie je s plným bruškom, lebo by mohla grckať a tiež aby bola vybuvaná až nie je nervozna, môže byť čerstvo prebrata to nevadí

mirmaj
10. nov 2010

@akika722 nemáte žiadneho schopného kandidáta?

akika722
10. nov 2010

@mirmaj ludia volia stale rovnakeho ☹

mirmaj
10. nov 2010

@evanns a si zober nepremokajú podložku, lebo sa určite pociká 😀

evanns
10. nov 2010

@mirmaj ooooouuuukej ...dakujem!!! a kolko to trvalo u vas? u nas vraj 1,5 hod. to by sme mohli zvladnut a sa tesim ze bude spat, lebo zajtra idem s kamoskami na DESMOD a ostava s nou vecer mm, tak nech neni velky problem 😀 😀 😀

mirmaj
10. nov 2010

@evanns ty si žiješ inak spoločensky aj na MD, to je dobre, uži si to 😉 u nas to trvalo tak hodinku to je tak akurát aby to deturence vydržali 😉
@akika722 tak to je naprd teda, asi fakt nedôjde k zmene
dobre kočeny ideme von, lebo Tamka tu už mrkoce, chce sa isť vyvetrať 😉 😉 a mne to tiež dobre padne 🙂

bonix
10. nov 2010

@akika722 Jaaaj baby tak sa mi nechce riadiť 🙂 ale kuchyňa vyzerá ako po výbuchu ☹

akika722
10. nov 2010

@bonix aj moja a neviem prečo,nejde nam ani tepla ani studena voda 😕

evanns
10. nov 2010

@akika722 joj skoda ze nemas blizsie do KE 😠 😠 😠 ja som si uz nasla aj detske centrum kde mozem chodit cvicit s malou od 3. mesiaca...buduci tyzden ma 3 mesiace, hned tam nabehnem...

akika722
10. nov 2010

@evanns ☹ ☹ ☹ 😢 😔

bonix
10. nov 2010

@akika722 tak to je prúser...ale ty kojíš nie? lebo keby si musela mlieko robi´t tak to by bol prúser aj keď ja používam zatiaľ dojčenskú vodu 😀

danulka3
10. nov 2010

@evanns jej to je super,aj ja sa budem snažiť využiť všetky možnosti,čo toto mesto pre bábätka ponúka,len aby sme boli zdravučký. Pri dcére som to flákala,ale teraz si to chcem všetko užiť.

evanns
10. nov 2010

@akika722 joooj moja, ale urcite to ma aj vyhody...to vase byvanie v Trebisove...vacsi klud minimalne!

danulka3
10. nov 2010

@bonix Ja som tú dojčenskú vodu prevárala a ostal mi tam plávať vodný kameň,ako aj keď som prevárala vodu z vodovodu. Tak už používam len vodu z vodovodu.

bonix
10. nov 2010

@danulka3 ale to bol vodný kameň z kanvice 😀 😀 nie z vody 😀 ... jeeej moja malá je už pol hodinu na hracej doke pod hrazdičkou a je kľudná 🙂 🙂 aká som rada,už som si myslela, že som to kúpila zbytočne

danulka3
10. nov 2010

Tak ja dnes do toho dráčika ani nevyrazím,môj drobec asi dospáva večer,nie a nie vstávať.

danulka3
10. nov 2010

@bonix Ja som ju prevárala na sporáku,nie v kanvici. 😲 Ty ju preváraš?

bonix
10. nov 2010

@danulka3 jasné, lebo mne vodný kameň ostával aj keď som ju prevárala v hrnci ...takže preváram v kanvici...ale ževraj vodný kameň neškodí zdraviu tak som kľudná 🙂 ...práve som bola kuk čo je tak tichúčko a ona mi tam zaspala...pokladík môj...a to spala od deviatej vcera do desiatej rána 😀 spachtoško

akika722
10. nov 2010

@bonix hej kojim ale čo sa tíka vody pri Paťkovi som použivala taky čas v 3 mesiacoch už vodu z vodovodu samozrejme som ju prevarala
@evanns ja nechcem klud moja ja poterujem niečo robiť niekam vypadnuť medzi ludi s detmi s niekym sa stretavať...kamošky chodia do prace čo sme spolu kočikovali ked bol Pati maly,je tu nuda každy deň to iste...doobeda prechadzka prip,doma potom po Paťka do školky a na nakup a prechadzku a zas domov mna to nebavi...chcem aby tie deti niečo robili,musim popozerať či tu nie su aspoň nejake kružky pre Paťka

danulka3
10. nov 2010

Tak vyzerá to tak,že predsa len pôjdeme,malý sa už mrví.tak zatiaľ pa.

kvietok121
10. nov 2010

@danulka3 po zlave 24€

bonix
10. nov 2010

@akika722 aj ja som už chystám ale ešte nemáme 3mesiace takže nezaostávam 😀

akika722
10. nov 2010

@bonix a myslim že obyčajnou vodou nič nepokaziš...netreba prehanať,ja som malemu už robila čajik s obyčajnej vody-prevarenej

mirmaj
10. nov 2010

@akika722 @bonix a my už sme 3mesiace mali a ja stále kupujem dojčensku tak asi domíňam čo mam doma skúsim použiž z vodovodu, lebo už ma to nebaví vláčiť baliky plienok a vôd domov stále 😝
ale už fakt ideme von, ahojte zatiaľ

@akika722 ja mam tiež všetky dni take ako si opísala, lebo ihriská su tu ale zatiaľ ju nebavia 😝

bonix
10. nov 2010

@akika722 Veď začnem...len my tu máme hrozne tvrdú vodu..by ste mali vidieť tu špirálu v kanvici po pár použitiach,preto som nedávala....a furt niečo robia,každú chvíľu ju vypínajú alebo tečie hrdzavá..a potom čo? my sme na umelej výžive

akika722
10. nov 2010

@mirmaj keby že mam len maleho pohoda...ale Paťka potebujem nejak zabaviť

akika722
10. nov 2010

@bonix 😕 tak neviem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre