• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
mata super, gratulujem k dobrym vysledkom
18. jan 2010 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja som poobede spala.. a tzeraz mi je tak zvlastne pripadam si ako mechom udreta v prvy den M.. :pensive:
18. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa, aj ja gratulujem k super správe :slight_smile:

Ja idem zajtra na krv, tak som zvedavá, aký hemoglobín zase na mňa vykukne.
18. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťa gratulačka !!!! dufam,že aj ja tak pochodím vo štvr.
18. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem vo štvrtok na krv, dufam, ze bude vsetko okej, minule tehu som musela koli zelezu chodit na hematologiu kazde 2 mesiace pomaly... :unamused:
18. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata dobru noc, asi pre dnesšok už mám dosť,nos zas zapchaty a unava neskutočna
18. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, nastastie sa mi choroby vyhybaju. v detstve som prekonala take tie standardne detske choroby ako ovcie kiahne, ale teraz chora nebyvam. k lekarke som chodila ako na klavir iba kvoli snahe otehotniet. :wink:

mati, gratulujem k vysledkom ... hlavne k tomu, ze nemusis uz pichat. ja mam aj nadalej pichat kazdy den napriek tomu, ze vysledky som mala dobre. tak tomu nerozumiem. :frowning2: ale uz som zacala pichat do stehna. ramena nechavam teraz trochu ukludnit.
18. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, ďakujem, ste zlaté.....aj ja vám držím palce, iné správy ako dobré ani neberiem :wink:
18. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Maťa, aj ja sombola dnes na hematologii, tiežmám super výsledky, vraj ukážkové. :slight_smile: Tkaže ani ja žiadne injekcie pichať nemusím. Dvojnásobne sa s Tebou teším, keďže presne toho, čo Ty, som sa bála aj ja. :wink:
18. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teda Vás nečítam ani náhodou dočítať. Akurát som si vyhľadaala skvelú elinkinu správu. Takže, elinka, veľká gratulácia k úspešnému tehu, držkajte, nech ste naďalej zdraví.

a gratulujem tým, čo už viete pohlavie :slight_smile: my sa nechávame zatiaľ prekvapiť, uvidíme, ako dlho to vydržíme.
18. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byť, že nestihám dočítať. Oba príspevky som napísala ako tatár. Ale ponáhľam sa, lebo už mužík došiel domov a utekám sa mu venovať. Pekný večer prajem!
18. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko sme tu same upirky :grinning: co chodia na hematologiu? ja chodim aj pre nedostatok zeleza a B 12

mib, tak to mas super,ze nebyvas chora, teraz vlastne potom co mi spravne diagnostikovali tu anemiu, tak ani ja nebyvam- predtym 3x do roka zapal mocoveho mechura, mocila som krv, v detstve 2x zapal pluc, atd... takze ATB soms a najedla ako cukrikov :frowning2:
18. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som teraz grcala,nejak mi otazel zaludok,a to som nic poriadne nejedla len cipsy a citron s cukrom
18. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel ved prave ze si nic nejedla, len chipsy :grinning:

citron s cukrom lubim aj ja
18. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na privarok nemam chut,a sladkosti som vyjedla uz
18. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chut na lentilky :grinning: , to mi tak teraz skrslo a doma ziadne nemame
18. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika....tak to som rada, že si tak dobre dopadla....nestretli sme sa na tej hematológii náhodou :wink: ?
teeeeda, veď tu na hematológiu chodíme každá druhá....čo je s tým svetom? ale vážne, hlavne nech nám to pomôže...ja tak premýšľam, že keďže je to u mňa genetická záležitosť, že to môže mať aj bábo...na 50% :unamused:
18. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel...to máš dobré kombinácie....ja som pred chvíľou dojedla jahodovú milku....
18. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa premohla a zjedla zemlu,a mozem do hajan.dobru noc
18. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to je dost neprijemne. ja som mala raz zapal mocovych ciest. este ako male dieta, ale pamatam si to dodnes. snad uz nikdy viac. :frowning2:
18. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiriel, tak uz chapem, preco si proti ockovaniu :wink: je mi z toho az smutno, ako z ludi, co sa do toho nevyznaju, profituju farmaceuticke firmy miliony a pritom im nevadi, ze mrnousom ktori sa nemozu branit davaju jedy do tela :frowning2: a rodicia ich v tom podporuju vdaka masivnym kampaniam...najhorsie je, ze velakrat aj doktori, ktori z toho nic nemaju(teda aspon myslim) ich v tom podporuju..a ze nahle umrtie dojciat!!! A su to pripady, ktore boli zaockovane proti ciernemu kaslu alebo rubeole! Som z toho nanic... :angry:
18. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie su tie reklamy, ktorymi sa snazia vyvolat pocit toho, ze si zly rodic, ked nedas dieta zaockovat. zle zle.
18. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mýliš sa, lucy, aj lekári z toho profitujú a to je na tom to najsmutnejšie, lekár by mal byť človek, ktorému bazvýhradne môžme veriť, ale tak to nie je....
18. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj.... :frowning2: ano, mib, to je presne vlastnost cloveka, dat co najviac s myslienkou, ze je to najspravnejsie..ale velakrat je menej viac...ja som teraz taka zmatena, najstastie je este dost casu o tom premyslat...videli ste uz to video?
18. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to naozaj ked odmietnem povinne ockovania, tak musim zaplatit 10 000 sk pokutu? :rolling_eyes: to je uz ake svinstvo!
18. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to ešte nevidela a ani nemám odvahu to pozrieť, ale viem určite, že dieťa dám zaočkovať len na to, čo je povinné a aj na to si dám sakra pozor
18. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem odpocivat, dobru noc
18. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som to este nevidela, ale pozriem si to. niekedy treba vediet aj neprijemne veci, aby sa clovek mohol spravne rozhodnut.
18. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer, ja som da dala dobrovolne zaockovat proti kliestovej encefalitide a nasledky som mala teda poriadne, po 2 davke som skoncila na neurologii, inernom atd a vsade ma len vysmiali, ze si to namyslam /zvysene teploty, bolest hlavy, bolest v koncatinach-hlavne nohach a ich trpnutie a petechie po celom tele-tie predsa aj videli! a citila som sa fakt mizerne/ ...navyse moja sefka skoncila v nemocnici, postupne je ochrnuli najskor ocne viecko, nohy a islo to hore, nakoniec sa ani nepostavila, skoncila na neurologii v Novych Zamkoch-lebo tam mala znameho-synovca super odbornika-ten ju s toho dostal a jedna vec ma zarazila, ked sa vratila, vravela ze sa jej pytali, ci sa niekto z jej okolia, rodiny nedal zaockovat proti klistovej encefalitide-vyvalila som oci a vravim jej ze JA ANO a tiez som mala problemy v tom case!
tak kazdy nech si s toho vyvodi zaver...
no absolvovala som aj dalsie preockovania-tretie a nasledne dalsie po 3 rokoch a tie mi uz nesposobili nic :confused:
18. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata, ale prave ze tam sa vysvetluje, ze kazda jedna vakcina, to je jedno aka, obsahuje jedy ako olovo a hlinik(v konzervacnych latkach, ktore tam musia byt), tie sa potom usadia v mozgu...proste svinstvo, s ktorym dieta nevie bojovat!
18. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok