♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

mata super, gratulujem k dobrym vysledkom

jankaat.
18. jan 2010

ahojte..ja som poobede spala.. a tzeraz mi je tak zvlastne pripadam si ako mechom udreta v prvy den M.. 😔

bihan
18. jan 2010

Maťa, aj ja gratulujem k super správe 🙂

Ja idem zajtra na krv, tak som zvedavá, aký hemoglobín zase na mňa vykukne.

tiriel
18. jan 2010

maťa gratulačka !!!! dufam,že aj ja tak pochodím vo štvr.

zuzannas
18. jan 2010

aj ja idem vo štvrtok na krv, dufam, ze bude vsetko okej, minule tehu som musela koli zelezu chodit na hematologiu kazde 2 mesiace pomaly... 😒

tiriel
18. jan 2010

dievčata dobru noc, asi pre dnesšok už mám dosť,nos zas zapchaty a unava neskutočna

mib
18. jan 2010

zuzka, nastastie sa mi choroby vyhybaju. v detstve som prekonala take tie standardne detske choroby ako ovcie kiahne, ale teraz chora nebyvam. k lekarke som chodila ako na klavir iba kvoli snahe otehotniet. 😉

mati, gratulujem k vysledkom ... hlavne k tomu, ze nemusis uz pichat. ja mam aj nadalej pichat kazdy den napriek tomu, ze vysledky som mala dobre. tak tomu nerozumiem. ☹ ale uz som zacala pichat do stehna. ramena nechavam teraz trochu ukludnit.

mata299
18. jan 2010

jeeeej, ďakujem, ste zlaté.....aj ja vám držím palce, iné správy ako dobré ani neberiem 😉

nika.r
18. jan 2010

ahojte 🙂

Maťa, aj ja sombola dnes na hematologii, tiežmám super výsledky, vraj ukážkové. 🙂 Tkaže ani ja žiadne injekcie pichať nemusím. Dvojnásobne sa s Tebou teším, keďže presne toho, čo Ty, som sa bála aj ja. 😉

nika.r
18. jan 2010

inak teda Vás nečítam ani náhodou dočítať. Akurát som si vyhľadaala skvelú elinkinu správu. Takže, elinka, veľká gratulácia k úspešnému tehu, držkajte, nech ste naďalej zdraví.

a gratulujem tým, čo už viete pohlavie 🙂 my sa nechávame zatiaľ prekvapiť, uvidíme, ako dlho to vydržíme.

nika.r
18. jan 2010

malo byť, že nestihám dočítať. Oba príspevky som napísala ako tatár. Ale ponáhľam sa, lebo už mužík došiel domov a utekám sa mu venovať. Pekný večer prajem!

zuzana76
18. jan 2010

vsetko sme tu same upirky 😀 co chodia na hematologiu? ja chodim aj pre nedostatok zeleza a B 12

mib, tak to mas super,ze nebyvas chora, teraz vlastne potom co mi spravne diagnostikovali tu anemiu, tak ani ja nebyvam- predtym 3x do roka zapal mocoveho mechura, mocila som krv, v detstve 2x zapal pluc, atd... takze ATB soms a najedla ako cukrikov ☹

tiriel
18. jan 2010

Tak ja som teraz grcala,nejak mi otazel zaludok,a to som nic poriadne nejedla len cipsy a citron s cukrom

zuzana76
18. jan 2010

tiriel ved prave ze si nic nejedla, len chipsy 😀

citron s cukrom lubim aj ja

tiriel
18. jan 2010

Na privarok nemam chut,a sladkosti som vyjedla uz

zuzana76
18. jan 2010

ja mam chut na lentilky 😀 , to mi tak teraz skrslo a doma ziadne nemame

mata299
18. jan 2010

nika....tak to som rada, že si tak dobre dopadla....nestretli sme sa na tej hematológii náhodou 😉 ?
teeeeda, veď tu na hematológiu chodíme každá druhá....čo je s tým svetom? ale vážne, hlavne nech nám to pomôže...ja tak premýšľam, že keďže je to u mňa genetická záležitosť, že to môže mať aj bábo...na 50% 😒

mata299
18. jan 2010

tiriel...to máš dobré kombinácie....ja som pred chvíľou dojedla jahodovú milku....

tiriel
18. jan 2010

Tak som sa premohla a zjedla zemlu,a mozem do hajan.dobru noc

mib
18. jan 2010

zuzi, to je dost neprijemne. ja som mala raz zapal mocovych ciest. este ako male dieta, ale pamatam si to dodnes. snad uz nikdy viac. ☹

lucy1990
18. jan 2010

Tiriel, tak uz chapem, preco si proti ockovaniu 😉 je mi z toho az smutno, ako z ludi, co sa do toho nevyznaju, profituju farmaceuticke firmy miliony a pritom im nevadi, ze mrnousom ktori sa nemozu branit davaju jedy do tela ☹ a rodicia ich v tom podporuju vdaka masivnym kampaniam...najhorsie je, ze velakrat aj doktori, ktori z toho nic nemaju(teda aspon myslim) ich v tom podporuju..a ze nahle umrtie dojciat!!! A su to pripady, ktore boli zaockovane proti ciernemu kaslu alebo rubeole! Som z toho nanic... 😠

mib
18. jan 2010

najhorsie su tie reklamy, ktorymi sa snazia vyvolat pocit toho, ze si zly rodic, ked nedas dieta zaockovat. zle zle.

mata299
18. jan 2010

mýliš sa, lucy, aj lekári z toho profitujú a to je na tom to najsmutnejšie, lekár by mal byť človek, ktorému bazvýhradne môžme veriť, ale tak to nie je....

lucy1990
18. jan 2010

Ach jaj.... ☹ ano, mib, to je presne vlastnost cloveka, dat co najviac s myslienkou, ze je to najspravnejsie..ale velakrat je menej viac...ja som teraz taka zmatena, najstastie je este dost casu o tom premyslat...videli ste uz to video?

lucy1990
18. jan 2010

A to naozaj ked odmietnem povinne ockovania, tak musim zaplatit 10 000 sk pokutu? 🙄 to je uz ake svinstvo!

mata299
18. jan 2010

ja som to ešte nevidela a ani nemám odvahu to pozrieť, ale viem určite, že dieťa dám zaočkovať len na to, čo je povinné a aj na to si dám sakra pozor

zuzana76
18. jan 2010

idem odpocivat, dobru noc

mib
18. jan 2010

tiez som to este nevidela, ale pozriem si to. niekedy treba vediet aj neprijemne veci, aby sa clovek mohol spravne rozhodnut.

lenadka
18. jan 2010

bry vecer, ja som da dala dobrovolne zaockovat proti kliestovej encefalitide a nasledky som mala teda poriadne, po 2 davke som skoncila na neurologii, inernom atd a vsade ma len vysmiali, ze si to namyslam /zvysene teploty, bolest hlavy, bolest v koncatinach-hlavne nohach a ich trpnutie a petechie po celom tele-tie predsa aj videli! a citila som sa fakt mizerne/ ...navyse moja sefka skoncila v nemocnici, postupne je ochrnuli najskor ocne viecko, nohy a islo to hore, nakoniec sa ani nepostavila, skoncila na neurologii v Novych Zamkoch-lebo tam mala znameho-synovca super odbornika-ten ju s toho dostal a jedna vec ma zarazila, ked sa vratila, vravela ze sa jej pytali, ci sa niekto z jej okolia, rodiny nedal zaockovat proti klistovej encefalitide-vyvalila som oci a vravim jej ze JA ANO a tiez som mala problemy v tom case!
tak kazdy nech si s toho vyvodi zaver...
no absolvovala som aj dalsie preockovania-tretie a nasledne dalsie po 3 rokoch a tie mi uz nesposobili nic 😕

lucy1990
18. jan 2010

Mata, ale prave ze tam sa vysvetluje, ze kazda jedna vakcina, to je jedno aka, obsahuje jedy ako olovo a hlinik(v konzervacnych latkach, ktore tam musia byt), tie sa potom usadia v mozgu...proste svinstvo, s ktorym dieta nevie bojovat!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre