♥Augustové miláčiky 2010♥

Ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete x-) x-) x-)
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉
akika722
10. nov 2010
@mirmaj mnaam kapustoveeeee,priidem 😃 😃 😃
niečo z nosnou mandlou zistili ale neriešia zatial uvidime zajtra ide na očne a neurologička,neviem kedy nas objedna :-|
tak večer 😉
katulkaaaaaa
10. nov 2010
hodila som do mojho fotobloku akciove balicky z mary kay,mrknite keby nieco piste x-)
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa/...
danulka3
10. nov 2010
@kvietok121 aha,tak to máš tu fisher,ja som obehala dráčiky a tú lacnejšiu nemali,táto sa mi zdala dosť drahá,skúsim pozrieť niečo na nete.
Ozaj a čo hovoríš na to tancovanie s bábätkami,ideš?
mirmaj
10. nov 2010
@katulkaaaaaa mne tam žiadne neukazalo :-|
katulkaaaaaa
10. nov 2010
@mirmaj 😃 😃 😃 ani mne...nechapem,ze by som si robila reklamu?ci?asi sa to nesmie .... to som nevedela a uz ma aj zmazali,ak chces hod mi do ip meil preposlem ti tam 🙂
danulka3
10. nov 2010
@katulkaaaaaa ja som to ešte stihla,bolo to tam,ale už to asi zmazali
katulkaaaaaa
10. nov 2010
@mirmaj @danulka3 baby tak toto snad mozem...som nevdela ze sa nesmie toto su fotky z mojho zivota tak to snad nevadi...
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa/...
katulkaaaaaa
10. nov 2010
no nic zrejme sa nemoze 😞 fnuk a ja ze vam ukazem fotky ako pracujem,esteze mame fb 😃 😃 😃
liba78
10. nov 2010
@katulkaaaaaa tak si dnes asi dáme spoločnú nočnú 😞
@mirmaj wau, kapustové by som si aj ja dala.
Inak fakt dúfam, že zajtra bude dobrý. Chystám sa za kámoškou do Pezinku a potom do Ikea :-N a pozajtra by tiež mohol byť dobrý, prídu robiť obklad tak im musím niečo navariť :-N a popozajtra najviac dobrý. To tu budú oblkladači a aj zateplovači a ešte mi príde namontovať aj dvere. Takže obed pre cca 6-tich chlapov. A určite by nechceli jesť to čo ja dnes. :-S 😃 😃 😃 😃 😃 som mu to dobre naplánovala 😃 😃 😃
@akika722 A kedy budeš vedieť nejaký záver ?
mirmaj
10. nov 2010
@katulkaaaaaa tak kuknem na fb 😃 a poslem aj ten mail do IP 😉
@liba78 tak to si mu teda ozaj dobre naplanovala 😃 😃 to stíhaš variť aj chlapom? ja ani nám niekedy 😉
mirmaj
10. nov 2010
@katulkaaaaaa ty si bola na školení tu u nas v Papradne? 😉 😉
danulka3
10. nov 2010
baby,idem sa vás spýtať,tie čo kojíte,pozorujete bábätkam stolicu? Ja som asi už úchylná,ja sledujem.Neviete,či je v poriadku,keď tam má také niečo ako hlien alebo soplíky? nachladnutý nie je.
danulka3
10. nov 2010
prikladám aj ja fotky môjho Jakubka:1.takto nás unavili hračky,2.takto pasieme koníky
kvietok121
10. nov 2010
@katulkaaaaaa hadam hej
@akika722 tak si sa jej dockala
kvietok121
10. nov 2010
@mirmaj ty si z papradna?
kvietok121
10. nov 2010
@danulka3 asi ano uvidim kedy to bude byvat
liba78
10. nov 2010
@mirmaj no, tiež niekedy nestíham nič. Ale keď musím, nič iné mi neostáva. Ale už len dva týždne a budem mať hotovo. Teda dúfam. Potom vám hodím foto. A už sa strašne teším na čas kedy budeme mať doma len kľud......
@danulka3 občas také niečo pozorujem, ale nič s toho nevyvodzujem.
akika722
10. nov 2010
@liba78 neviem moja u nas asi na neurologiu objednavaju cca po mesiaci ]-(
katulkaaaaaa
10. nov 2010
@mirmaj ano v papradne,krasna priroda x-) byvas blizko?
@akika722 @vladka84 @evanns poslite mi aj vy meil preposlem vam to 🙂
@liba78 satesim na fotecku ,zavidim v dobrom 😉 aj ja chcem svoj domcek,snad ked budem ,,velka" 😃 😃 😃
toto su tie foto co mi hned zmazali tuto snad ostanu 😉 som vam chcela ukazat ze ako malo staci a vyzerame uplne inak x-)
akika722
10. nov 2010
@danulka3 aj moj občas ma...zlatučky ako zaspinkal pod hračkami 😃
akika722
10. nov 2010
@katulkaaaaaa :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o aky rozdiel
katulkaaaaaa
10. nov 2010
som teraz zobudila maleho ,len spi aspi,papal po 5 hodinach =-) asi nejaka viroza na naside,kasle ,sopli...
@danulka3 sikovny je drobcek 🙂 to v stolici moj maly nemal,ale viki to mavala ked bola chora...neviem ti poradit
jankasramka
10. nov 2010
@katulkaaaaaa ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
hned zrana citam tvoj prispevok ze ako pekne ti spalo dieta, tak uz viem ze to moje doma je simonko a ty mas matea 😃
dnes sa zobudil o piatej 8-(
akika722
10. nov 2010
@jankasramka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a ja že čo vrčiš 😃 😃 😃
mirmaj
10. nov 2010
@kvietok121 nie, nie som ale mame to tu kusok ja som priamo z PB teraz už 😉
@liba78 to verím ja som mala nervy ked sme prerábali len byt :-| ale si to potom užijete, aj ja by som chcela domček ale možno niekedy ked budem veľka ako @katulkaaaaaa tak budem mať :-p :-p
@katulkaaaaaa tak to je teda fakt dobry rozdiel ani by som nepovedala že je to ta ista :-o
jankasramka
10. nov 2010
@katulkaaaaaa a inak vyzera to tak ze tie koliky sa nam vazne asi vratili tiez lebo uz treti den je nesvoj, preplace takmer cely den, neda sa uspat 😞

@mirmaj vcera ked som videla tvoje fotecky tak som skoro odpadla- vazne vyzera velika, tak na 6 mesiacov :-o
@groka pises ze ti nedviha hlavicku poriadne ale na fotkach uz v sediacej polohe, nepredbiehaj, lebo mu navyse k tym vsetkym problemom este aj chrbticu poskodis...hmmm?
mirmaj
10. nov 2010
ale to líčenie a účes urobia naozaj veľa, teraz som si pozrela foto zo svadby a ako keby som to tiež ani ja nebola 😃 😃
danulka3
10. nov 2010
@kvietok121 Ja ešte tiež hodím reč večer s mm,lebo tam budem musieť chodiť autom a to moc nemusím
@akika722 dík
@katulkaaaaaa super,aj ja chceeeem takú zmenu
dúfam,že na nás niečo tiež nelezie,budem to ďalej pozorovať a radšej zavolám doktorke,ináč náš tiež celý deň len podriemkáva
jankasramka
10. nov 2010
@akika722 😃 ty by si nevrcala? zobudis sa rano po tazkom vecernom uspavani a rannom budeni, na ociach zapalky a tot katulka hned zrana pise - kto mi babo vymenil?ako pekne spinkalo 😃 😃 😃 😃 vtipna je , len nechapem jak to spravila 8-( no nic treba dopriat aj inym spanok, ved my sme spavali super vkuse viac ako mesiac myslim :-p
mirmaj
10. nov 2010
@jankasramka 😃 😃 aj ja už mam niekedy pocit že sa v nej stráca to bábätko a je taka detská už 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli