♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
10. nov 2010

@liba78 ako mu to sekne v tom vrtulníku, ako keby tam pracoval 😉

mirmaj
10. nov 2010

@jankasramka ani mne nejde to video som bola na to zvedava a nič 😖

akika722
10. nov 2010

@jankasramka viem že nie,včera písala ale kde to na Sk bolo?nevieš?

no pochovali nakoniec?strašne ☹

lji
10. nov 2010

ahojte kočky. nestíham samozrejme všetko čítať. sašula mi vôbec nechce spávať 😖 vydrží 10-15minút a hned sa zobudí. a ten plač čo dokáže spustiť je úžasný. stále si len žužle ručičky-to je jej droga. dudel vyplúva. som rada že aspon raz za čas sem stihnem prísť a aspon jednu stranu si vás prečítať ☹

akika722
10. nov 2010

@mirmaj 😲 ten pocit že tvoje prave narodene babo spadne z ruk na zem ☹ by sa mi asi niečo stalo

akika722
10. nov 2010

@lji ahoj...moj je tiež čudny..najmä v noci...už od 4-5 nechce späť zaspať ☹ pred tym sa raz zobudil a krasne spal 😠

lji
10. nov 2010

@akika722 no tak to už úplne. len u nás to je okolo tretej už a potom zaspí len nervózne na mne a stále sa budí 😒 mne je saška už asi tretí deň takto. a hrozne nervózna....

to o akom bábatku píšete?aspon ktorá strana to je?nejak nestíham prečítať všetko....

akika722
10. nov 2010

@lji to čo spadlo v pôrodnici sestričke na zem

lulu4
10. nov 2010

ahojte kočky konecne som k vam zavitala, neviem ci si este na mna spominate vobec 😀 ako sa tu mavate, co nove s detickami rastu ako z vody ze? sem s novinkami 😀

akika722
10. nov 2010

@lulu4 ahoj 😵 no jasneeee
píš,ako sa mate?čo maly???

danulienka35
10. nov 2010

pekny vecer slunicka prajem,posielam naseho certika 😀

danulienka35
10. nov 2010
lulu4
10. nov 2010

@akika722 co maly? no je to zlaticko ved to poznas 🙂 robi radost ale vie hnevat ako cert niekedy... obcas sa vie tak hnevat ze dovi ho nosime na rukach a uz nevieme co s nim... ale to ho aj nieco boli asi brusko alebo co tak to bolo min. tyzden v stredu a stvrtok sme mysleli ci mu uz zuby nejdu alebo co lebo nic na neho nezaberalo...
ale uz sa vie pekne usmievat to ma vzdy obmakci a sa tesim... aj si blaboce uz... je to zlatunke.. uz nekojim vobec, nemam uz mliecko vydrzalo mi tak do mesiaca maleho.. papa nutrilon.. ale ide to dobre do penazi ale co narobime, papat musi...uz ma 5,5kg a 60 cm a vy ako rastiete ake mate miery? hmm? este som ani na kontrole po sestonedeli nebola to je sila ma objednala az na 25.novembra a my s manzelom uz veselo no ved vies 🙂

akika722
10. nov 2010

@danulienka35 však tvoja mala nevie plakať?stale je taka spokojna 😵

danulienka35
10. nov 2010

@akika722 no vazne nevie vobec neplace 😀

danulienka35
10. nov 2010

holky ju fotily 😀 😀

akika722
10. nov 2010

@lulu4 ja som bola tiež neskôr u gyn. 😀 my ideme na poradňu o tyždeň v stredu,ked mal 2 mesiace mal 4800g a 58cm...chodime len raz za mesiac
posledne dni je viac nervozny,nad ranom vstava skoro 😒 pred tym spal krasne,tiež som myslela či nie zubky ma tam ostry pasik ako na zubok 😒 no neviem...a nechce ležať ked nespi..len by sedel fešak,no nemože tak sa zlosti,ale ked si ho vimam tak sa rehoce a aj na sedenie zabudne 😀

akika722
10. nov 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 ake podarene vlasky ma 😀 😀 😀

danulienka35
10. nov 2010

@akika722 to jej nacechraly robia snu ale opice jedny 😀 😀 😀

kvietok121
10. nov 2010

@mirmaj ano

akika722
10. nov 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
10. nov 2010

@akika722 ale ten tvoj je uzasny jeden aj druhy to ja co by sem dala za klucinu ☹

akika722
10. nov 2010

@danulienka35 dik moja 😀 každy chce to čo nema 😀 ja som veeeelmi veeelmi chcela dievčatko,ked mi dr povedal že dievčatko bude som plakala od šťastia...ale som hrooooooozne šťastna že ich mam 😵 už by som inač nechcela

danulienka35
10. nov 2010

@akika722 to je jasne i ja som stastna za babulky moje vies ako si uzivam malicku hrozzzzzzzzne moc

akika722
10. nov 2010

@danulienka35 verim ti 😀 .no....možno sa o 10 rokov dam ešte na dievčatko 😀 😀 😀 😀

danulienka35
10. nov 2010

@akika722 no ja uz asi nie ved za 10rokov budem mat 47 😀 😀 😀 stara baba budem

jankasramka
10. nov 2010

@lulu4 ahoj, my sme na tom rovnako , mateo tiez zacal plakavat par dni dozadu, nevieme co mu je 😖 a hlavne po veceroch, vrieska jak pavian, chudatenko ☹

kvietok121
10. nov 2010

@jankasramka to pises o niekom inom nie? ved mateo bol je a bude anjelik

lji
10. nov 2010

@danulienka35 počuj ale vy ste doma riadny babinec 🙂 moja mamina mala 4chlapov a mňa mala poslednú 😀 tak čo ty vieš čo sa vám ešte podarí... 😀

kvietok121
10. nov 2010

@danulienka35 to je krsne tolko dievcat tatko ma co robit na velku noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre