♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
11. nov 2010

@bonix 2900 gramov mala a po prvom mesiaci 3200 gramov

alure
11. nov 2010

ahojte
práve som prišla z obchodu a teda poviem vám že tak som sa opäť vytočila...aj vy sa stretávate v obchodoch s takým nepochopením ??? Hlavne keď sa vám rozplače dieťa v kočíku 😠

kahlan1
11. nov 2010

@alure čo sa stalo? jj nepochopenie na kazdom kroku ☹

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 ale tak keď vás operovali tak je jasné, že málo pribrala a čo jej bolo?

kahlan1
11. nov 2010

@bonix mala dierku medzi predsienami na srdiecku ktora sa neuzavrela tak jej ju museli zaplátať.

kvietok121
11. nov 2010

@bonix aj my mame overaliky tie su perfektne a dupycky mi vyhob´vuju dobre sa to prebaluje a je v tom zlatyyyyyyyyy malinke babenko

alure
11. nov 2010

@kahlan1 pri pokladni (fungovali len dve ) som vykladala veci z kočíka a malý sa rozreval samozrejme sa zobudil a za mno nejaký párik začal na mňa vyblakovať čo si neutíšim dieťa a ako mi to dlho trvá no normálne do mňa vošli nervy snažila som sa ich nevšímať a potom ako na potvoru nefungoval terminál...tak som musela utekať von vybrať peniaze a až tak som mohla zaplatiť a tie vražedné pohľady ma total vynervovali ako keby som za to všetko mohla ja...

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 och bože ☹ 😢 ja by som sa asi zbláznila od strachu ☹

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 aj mne sa páči v overalikoch a ešte viac sa mi páčia tie s kapucami ale to by jej pri spani vadilo tak to na normál nosenie 🙂

kahlan1
11. nov 2010

@alure neberi si to tak ludia su blbi a netolerantní - ja som sa s tým stretávala v tehotenstve denno denne. Nikto ta nepusti sadnut, ked si niekto chcel zapalit na zastávke cigaretu tak vzdy tesne pri mne - som kukala jak puk, u lekára som potrebovala len blby papier na ekg tak som sa pohadala s jednou babkou ktora mi tam zacala rozkazovat ze nemam stat pri dverach ale okamzite si sadnut - a tak je to stale. Aj teraz ked som niekde s kocim tak stojim pri ceste ako tlk a nik mi nezastavi aby som presla cez cestu.... je to smutne

kahlan1
11. nov 2010

@bonix ja mojej tiez davam len overaliky - je to super pohodlne a dobre sa mi prebaluje 🙂

kahlan1
11. nov 2010

@bonix no ti poviem nemala som daleko a este stale sa spamatavam. Ked v kociku tuho zaspi a vidim ze sa dlhsie nepohne hned do nej zacnem stuchat nech aspon pusou pohne ☹ . Chceli sme mať vzdy hned bábo po sebe - ale ja sa teraz bojim :(

alure
11. nov 2010

@kahlan1 tak to je ale tak ma to vie vytočiť a vždy si poviem že nestoja mi za to ,ja sa rozčúlim,prenesiem to na malého...ale niekedy sa proste nedá a nehovoriac o tom ako ma sledujú keď vkladám nákup do kočíka pripokladni akoby ma šacovali či som tam niečo nenechala 😠 😠 😠 😠

kahlan1
11. nov 2010

@alure no presne tak, mna to tiez vzdy nahneva ale uz sa snazim ignorovat takych ludi - si poviem ze najdolezitejsia je Anetka a ostatní nech si robia co chcu. Týnm že budu frflať ma neurýchlia len spomalia lebo znervózniem 🙂

majka35
11. nov 2010

@alure ja neznášam takýchto ľudí, určite nemajú deti, keď takto zareagovali ... ja mám pocit, že v dnešnej dobe len každý na každého zazerá, každý sa niekam ponáhľa, ľudia po sebe kričia, sú nervózni, pripomienkujú ... no ale ja som taká papuľa, že by som im to nedarovala ... keď niekto "kydá" na mňa, je mi ukradnutý, ale ke´d sa to týka mojich detí, tak som ako tigrica a každý oľutuje, že sa vôbec ozval ... tí idioti ti mali pomôcť a nie chcieť od teba, aby si tíšia malého ... ja som pre zmenu mala dnes v obchode celkom dobrá zážitok, som prišla, predavačka mi otvorila dvere, kúpila som len aviváž a ona otvorila len kvôli mne ´druhú pokladňu, že podte mamička, máte kočiarik, tak aby ste tu nemusela čakať

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 a to ti zistili ešte počas tehu?

kahlan1
11. nov 2010

@majka35 tak to bolo velmi milé 🙂 ale bohužial sa to vidí málokde

kahlan1
11. nov 2010

@bonix nie to sa zistilo az potom :( ale pravdepodobne to bolo vidno aj na 3D ked sme boli ale nam nic nepovedala

majka35
11. nov 2010

@kahlan1 toto robím aj ja a robila som to aj pri barborke, aj teraz som bola malú štuchnúť, lebo ani cumlíkom nehýbala a ani som nepočula, že by dýchala, párkrat sa mi stalo, že som tým malú aj zobudila, ale to len ked zaspí v kočiari, v postieľke má monitor dychu, tak som pokojnejšia

alure
11. nov 2010

@kahlan1 veď práve že ma ešte viac spomalili...
@majka35 inak ja som tiež taká bojovnica tigrica ohľadom svojich detí.....ale niekedy sa nestíham diviť čo sa okolo nás deje ...a je mi z toho až smutno ☹ a keď si spomeniem na svoje krásne detstvo tak mi je ľúto že naše deti také niečo nezažijú,ale veď to poznáte.Ja osobne som od malička behala bez strachu vonku,parkoviská boli prázdne na nich sme sa hrávali a báť sa prejsť cez cestu to som nepoznala po meste behalo minimum áut...a dnes sa bojím Olivera niekam poriadne pustiť 😔 čo už doba sa mení ale ľudia sa dostali do fakt zvláštneho uponáhľaného životného štýlu a vôbec si neuvedomujú o čo prichádzajú....

kahlan1
11. nov 2010

@majka35 my tiez máme monitor tak som pokojna aj teraz spinka tak som rada, ale v kociariku do nej stucham :( hadam ma to raz prejde a prestanem sa bat uplne. Kardiologicka mi povedala ze Anetka je teraz vyriešená a je uplne zdrava a nemam sa starat co bude o pat desat rokov - len sa to da tazko. Teraz sa mi stava ze ked ju dam past koniky tak sa mi pretoci spat na chrbatik 🙂 len neviem ci strati rovnovahu (lebo doteraz vzdy pasla ako o zivot ani sa nepohla) alebo ci to uz robi vedome 🙂

majka35
11. nov 2010

celý život sa budeme báť o svoje deti, ked som nemala deti, tak som niekedy nerozumela mamám, ktoré boli prehnane ustráchané a plakali aj vtedy, ked trošku na svoje deti pokričalim, teraz veľmi dobre viem, o čom hovorili

alure
11. nov 2010

maminky idem sa pustiť do varenia,priebežne pribehnem....

bonix
11. nov 2010

@kahlan1 booože, ja sa o moju babuľku hrozne bojím a to sme ani nemali chvalabohu také problémy, tiež kontrolujem či dýcha v kočiku aj mimo postieľky keď zaspí lebo monitor dychu je len v postieľke .-)

kahlan1
11. nov 2010

@alure presne o otm sme sa vcera bavili s manzelom ze my sme mali super detstvo - preliezky, schovky a dlhe pokecy na lavicke pred blokom kde sa len nasi vyklonili z okna ze DOMOV 😉 a teraz ani kocik nepustim z ruky lebo mam strach ze ked sa otocim od neho tak mi ho niekto vezme. A aj to ze decka furt sedia za pocitacmi a s mobilom v ruke. Som rada ze to vtedy nebolo. 🙂

majka35
11. nov 2010

@alure presne z toho je smutno aj mne ... neviem si na dnešnú dobu zvyknúť ... ja som bola cez prázdniny celý den vonku, prišla som domov len na zakričanie, že majkaaaa, obeeeed ... malá sa mi zobudila ... utekám

kvietok121
11. nov 2010

@bonix aj my mame taky overalik hrubsi von a tiez zlatucky v tom

o tom strachu som na tom tak isto, ked nahodou pije a mu zabehne a zacne kaslat tak mi zovrie tak srdiecko ... a to je len zabehnutie ...

kahlan1
11. nov 2010

@kvietok121 no presne alebo ked sa niekedy povracia tak mam pocit ze nedycha vtedy som mimo od strachu

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 no ten strach je strašnýýý...prisahám, že kým sa mi malá nenarodila som si myslela, že väčší srah ako mám o rodičov,sestru a muža už nemôžem mať ale toto je neporovnateľné...

kvietok121
11. nov 2010

@kahlan1
@bonix proste sme zodpovedne maminky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre