• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 a vobec dnes nechce cajik,doteraz denne 2dcl ale dnes nič :frowning2:
11. nov 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix ty davas cajik?ja este nie
11. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: nikam bol somnou,Vladi on ma perfektni rezim,zobudi sa,napapa...a vydrzi maximalne hodinu a pol hore,a potom hodinu minimalne spinka :slight_smile: cize stiham vsetko len keby sa mi chcelo,radsej som tu s vami :slight_smile:
@bonix ano len mam tu svokru,priviezla moju viki zo skoly,tak sa s nimi rozpravam a odbieham :wink:
11. nov 2010 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix ja som tu len na pol oka, robim veceru a beham okolo dievcat :wink:
11. nov 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak to mate super taky rezim
11. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 achááá,tak nejdem otravovať :slight_smile:
11. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no dávam lebo my sme na umelom
11. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to aj my sme mali taky rezim... akurat teraz sa "pokazil", vydrzi byt hore hodinu - dve a potom spinka pol hodiny... a teraz je hore 2 hodky a vooobec nevyzera na spanie, ale potom bude po kupani plakat od unavy :frowning2:
11. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix aha tak to hej
11. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix neotravujes, ked stiham odpisem... a ak nahodou neodpisem, tak nie preto, ze nechcem, ale ze nestiham :wink:

inak, ja som prisla na to, ze cim mam menej casu, tym viac veci stiham.... niekedy sa cudujem vecer, ze ako som to vsetko postihala..ale to nesmiem mat den blbec :sweat_smile:
11. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no pretoze si sikovnica
11. nov 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja dufam zemu tento rezim dlho vydrzi,lebo v noci sa budi skoro stale kazde tri hodky niekedy si len cucne a hned zaspi no niekedy sa nosime...ale zatial je to stale super oproti tomu co robila viki do roka katastrooofa
11. nov 2010 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neuverite nas matejko zaspal pri hviezdicke dala som ho do spalne zhasnute a pustila hviezdicku, a ochvilu ticho aj hviezdicka skoncila aj matejko zaspal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mozem aj ja vyhlasit ze matejko zaspal pri hviezdicke

a este nieco vcera som sa manzela pytala ci si este stale mysli ze to bola blbost (vcera pri nej vydrzal pol hodinky - kukal a kukal), a on ze uz nie ze je rad ze som to kupila, no ked mu dnes poviem ze maly si zchrupol pri hviezdicke, tak ma mozno aj pochvali ze som ju kupila a ja chvalim vsetky maminky august milacikov, ktore mi to poradili som rada ze to mame, aspon sa pri tom nachvilu zabavi, a niekedy aj zaspinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jeeej gratulujééém...mne malá práve zaspala pod hrazdičkou :slight_smile:
11. nov 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tato baba ma projektor za 10 eur...bite sa :grinning: :grinning: :grinning: je volny :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/icerna/
11. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix gratulujem tiez
11. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa mi nechce dočitavať :grinning:
tak píšte čo nove????ja som zmenila dnes detsku dr :sunglasses:
11. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 nemam nič proti nej,posiela ma aj teraz s Paťkom ale tie jej očkovania ma štvu..ako som spomínala ,maleho mi zaočkovala do nožičiek na dva mesiace,nemal ešte zahojene pliecko mal sopliky a ani mi to neoznamila vopred
očkovať sa ma ked je dieťa zdravé a pliecko zahojene
11. nov 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 xixi, dakujem :grinning:
11. nov 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj nas očkovali s nadchou a cervenym plieckom
11. nov 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix no to sa nema vtedy očkovať...može to mať zle nasledky :frowning2:
11. nov 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to hej tak to je chyba, mne ani neockovala ked mal len ten povlak ze pre istotu
11. nov 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no aky bol mateo v noci? pozri moja, teraz ho pozicaj kvietku nech sa vyspi jednu noc a potom mi ho vrate PROSIM!!!!!!
:cry:
dnes som myslela ze si to uz asi hodim. strasne co doraba ked chce spat. proste je unaveny tak vrieska a vrieska.
nema rad ani vajicko, ani hojdacku- lehatko ani kociar :rolling_eyes:
11. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 preboha, to snad ani nie je mozneeeee :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :fearful:
11. nov 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
strasne. chudatenka deticky nevinne
11. nov 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ale ved @kvietok121 Matejko spinka v noci pekne, to radsej vymente za Simonka, nech sa @Katulkaaaaaa vyspi, ked krmi kazde tri hodiny :wink: a keby ste nahodou mali nejaku Matejku, tak by ste mohli mne pozicat :D
11. nov 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok