♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 a vobec dnes nechce cajik,doteraz denne 2dcl ale dnes nič ☹

kvietok121
11. nov 2010

@bonix ty davas cajik?ja este nie

katulkaaaaaa
11. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀 nikam bol somnou,Vladi on ma perfektni rezim,zobudi sa,napapa...a vydrzi maximalne hodinu a pol hore,a potom hodinu minimalne spinka 🙂 cize stiham vsetko len keby sa mi chcelo,radsej som tu s vami 🙂
@bonix ano len mam tu svokru,priviezla moju viki zo skoly,tak sa s nimi rozpravam a odbieham 😉

vladka84
11. nov 2010

@bonix ja som tu len na pol oka, robim veceru a beham okolo dievcat 😉

kvietok121
11. nov 2010

@katulkaaaaaa tak to mate super taky rezim

bonix
11. nov 2010

@vladka84 achááá,tak nejdem otravovať 🙂

bonix
11. nov 2010

@katulkaaaaaa oki 🙂

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 no dávam lebo my sme na umelom

vladka84
11. nov 2010

@katulkaaaaaa to aj my sme mali taky rezim... akurat teraz sa "pokazil", vydrzi byt hore hodinu - dve a potom spinka pol hodiny... a teraz je hore 2 hodky a vooobec nevyzera na spanie, ale potom bude po kupani plakat od unavy ☹

kvietok121
11. nov 2010

@bonix aha tak to hej

vladka84
11. nov 2010

@bonix neotravujes, ked stiham odpisem... a ak nahodou neodpisem, tak nie preto, ze nechcem, ale ze nestiham 😉

inak, ja som prisla na to, ze cim mam menej casu, tym viac veci stiham.... niekedy sa cudujem vecer, ze ako som to vsetko postihala..ale to nesmiem mat den blbec 😅

kvietok121
11. nov 2010

@vladka84 no pretoze si sikovnica

katulkaaaaaa
11. nov 2010

@vladka84 ja dufam zemu tento rezim dlho vydrzi,lebo v noci sa budi skoro stale kazde tri hodky niekedy si len cucne a hned zaspi no niekedy sa nosime...ale zatial je to stale super oproti tomu co robila viki do roka katastrooofa

kvietok121
11. nov 2010

baby neuverite nas matejko zaspal pri hviezdicke dala som ho do spalne zhasnute a pustila hviezdicku, a ochvilu ticho aj hviezdicka skoncila aj matejko zaspal 😀 😀 😀 😀 tak mozem aj ja vyhlasit ze matejko zaspal pri hviezdicke

a este nieco vcera som sa manzela pytala ci si este stale mysli ze to bola blbost (vcera pri nej vydrzal pol hodinky - kukal a kukal), a on ze uz nie ze je rad ze som to kupila, no ked mu dnes poviem ze maly si zchrupol pri hviezdicke, tak ma mozno aj pochvali ze som ju kupila a ja chvalim vsetky maminky august milacikov, ktore mi to poradili som rada ze to mame, aspon sa pri tom nachvilu zabavi, a niekedy aj zaspinka 😀 😀 😀 😀

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 jeeej gratulujééém...mne malá práve zaspala pod hrazdičkou 🙂

akika722
11. nov 2010

ahojte...tato baba ma projektor za 10 eur...bite sa 😀 😀 😀 je volny 😀 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/icerna/

kvietok121
11. nov 2010

@bonix gratulujem tiez

akika722
11. nov 2010

ani sa mi nechce dočitavať 😀
tak píšte čo nove????ja som zmenila dnes detsku dr 😎

kvietok121
11. nov 2010

@akika722 a preco?

akika722
11. nov 2010

@kvietok121 nemam nič proti nej,posiela ma aj teraz s Paťkom ale tie jej očkovania ma štvu..ako som spomínala ,maleho mi zaočkovala do nožičiek na dva mesiace,nemal ešte zahojene pliecko mal sopliky a ani mi to neoznamila vopred
očkovať sa ma ked je dieťa zdravé a pliecko zahojene

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 xixi, dakujem 😀

bonix
11. nov 2010

@akika722 aj nas očkovali s nadchou a cervenym plieckom

akika722
11. nov 2010

@bonix no to sa nema vtedy očkovať...može to mať zle nasledky ☹

akika722
11. nov 2010

http://deti.centrum.cz/skolaci/2010/11/11/galer...

ste videli??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ved to je nemožneeee

kvietok121
11. nov 2010

@akika722 to hej tak to je chyba, mne ani neockovala ked mal len ten povlak ze pre istotu

kvietok121
11. nov 2010

@akika722 neverim

jankasramka
11. nov 2010

@liba78 no aky bol mateo v noci? pozri moja, teraz ho pozicaj kvietku nech sa vyspi jednu noc a potom mi ho vrate PROSIM!!!!!!
😢
dnes som myslela ze si to uz asi hodim. strasne co doraba ked chce spat. proste je unaveny tak vrieska a vrieska.
nema rad ani vajicko, ani hojdacku- lehatko ani kociar 🙄

vladka84
11. nov 2010

@akika722 preboha, to snad ani nie je mozneeeee 😲 😲 😲 😲 😨

jankasramka
11. nov 2010

@akika722 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
strasne. chudatenka deticky nevinne

vladka84
11. nov 2010

@jankasramka ale ved @kvietok121 Matejko spinka v noci pekne, to radsej vymente za Simonka, nech sa @katulkaaaaaa vyspi, ked krmi kazde tri hodiny 😉 a keby ste nahodou mali nejaku Matejku, tak by ste mohli mne pozicat :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre