♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
11. nov 2010

@bonix Z vychodu som, akle je to mesto Bardejov 🙂

kahlan1
11. nov 2010

@jankasramka aj my sa odvcera prevracame z bruska na chrbatik 🙂

akika722
11. nov 2010

@kvietok121 akože mam z toho zmiešane pocity..ona nie je až taka hrozna,pomohla ked bolo treba ale je to staršia dr,tak si robi veci po svojom a s tym očkovanim ma dorazila...maly sme isť teraz v stredu no bala som sa že ho zas zaočkuje...ked to do nožičiek malo isť na tri mesiace on to dostal na dva,to na 4-5 by mu dala asi na 3 posuvalo by sa to a to čo ma byť posledne na 18 by mu dala na 12?????

kahlan1
11. nov 2010
akika722
11. nov 2010

@fialka5959 ty si sa niečo pytala?? som niečo zaregistrovala ale už nepamätam čo..nedočitala som popisali ste toho moc

akika722
11. nov 2010

no čo berie niekto tu hviezdu za 10 eur???

bonix
11. nov 2010

@akika722 no ale kontrolovala jej ramienko a povedala, ze je ok a ze take male sopliky nevadia, ze to maju deti teraz aj z pocasia tak dufam, ze nic nezanedbali ☹

jankasramka
11. nov 2010

@vladka84 ok, tak nech si ho pozicia katulka, alebo kto chce 😝 len uz nech sa mi vrati moje dieta, ja ho nespoznavam, fakt som myslela ze si uz hlavu o stenu otrieskam dnes. a pospal hodku a zas je hore 🙄
ani som vas nestihla docitat ani nic, do haja, to zas bude den 🙄 a vsade bordel jak po vybuchu, zajtra pride svokra, v sobotu sa zeni mm brat a ja ani neviem co na seba, vyzeram jak striga 😢
potrebovala by som aby ma katulka namalovala a vychystala...

kvietok121
11. nov 2010

@akika722 ked si mozes vybrat vyber lepsiu

akika722
11. nov 2010

@kvietok121 dufam že bude

jankasramka
11. nov 2010

@bonix uz len ked je podozrenie na prechladnutie tak by sa absolutne nemalo ockovat. teraz treba verit ze to zvladne a vsetko bude ok. ale podla mna take veci si sleduj sama a nabuduce nedovol. ved je to tvoje dieta. ide o to ze ked ma oslabenu imunitu tak ockovanim sa oslabi este viac. doktorke je to jedno asi ked sa tato sprava. ach jaj, strasne zdravotnictvo, sa mi zda ze tych 6 rokov studuju len aby zarabali a nie pomahali:(

jankasramka
11. nov 2010

@akika722 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, chrobacik vianocny🙂 krasnucky usmievavy🙂))

kvietok121
11. nov 2010

@akika722 zlaty 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
11. nov 2010

@vladka84 ano matejko sa v noci meni na anjelika

lji
11. nov 2010

@akika722 jemine to sú jake chutne fotky 😀 😀 😀 môjmu mm sa páči ako samko "bozkáva" paťka 😀 😀 😀

ja som včera behala po tescu a hladala nejake pekne šatky na vianoce 😀 😀 😀 vidím že ty máš vystaráno 😀 😀

akika722
11. nov 2010

@lji tu z bazarika...tesco vraj 15 eur bazar 5 eur..a nebolo to vraj nosene 😎

dik kočky 😀 😀 😀

kahlan1
11. nov 2010

@akika722 kráááásne fotky 😀 😀

akika722
11. nov 2010

@kahlan1 😀 😉

bonix
11. nov 2010

@jankasramka no neviem,toto je rodinná známa...už staršia doktorka,neskutočne zlatá a odchovala aj môjho chlapa aj jeho bratov tak si myslím, že vie čo robí...a mne malá perfektne reagovala na očkovanie,žiadna teplota nič

jankasramka
11. nov 2010

@bonix jaj, no tak mozno ich inak ucili kedysi. ale tak pravdupovediac ja by som ani psa nezaockovala pokial nevyzera kompletne zdravy...to sa fakt nema.
ale tak aspon ze to zvladla, to je fajn 😉

danulienka35
11. nov 2010

pekny vecer bambulky, tak dnes sme boli na poradni mame 5,980 😀 a vraj je lenivka to ja viem

katulkaaaaaa
11. nov 2010

@jankasramka jani vydrz mateo sa urcite skoro vrati do normalu 🙂 skoda ze sa to neda virtualne rada by som ta dala do parady
😝
@akika722 krasne fotecky
@kvietok121 sa tesim ze u vas zabrala hviezdicka,nam pride zajtra sa tesiiim

kvietok121
11. nov 2010

@katulkaaaaaa je skvela pomaha mi 😀

kvietok121
11. nov 2010

@danulienka35 to je dobre my sme rozmaznany

danulienka35
11. nov 2010

@kvietok121 dala ju na brusko a ona ju mala na haku a lekarka ona je leniva zacala snu zadzat a ona ju mala v pazi 😀

kvietok121
11. nov 2010

@danulienka35 aj my sme taki pred dr nespravime nic

danulienka35
11. nov 2010

@kvietok121 ked sa jej bude chciet dvihne ju riadne no nie?

gagarinka
11. nov 2010

Ahojte, aj my mame po poradni - 6640 g a 62 cm 🙂 mame buchticku 😀
A ze kym este aspon v noci kojim, mam zaviest lepok (podla toho noveho), to znamena ozuzlavat chlebovu korku
Plus mame kazdy treti den dat nieco ochutnat na lyzicke - mrkvu, banan, zemiacik... cokolvek
Telo by tak vraj potom uz pri prikrmovani nemalo nejako zareagovat, lebo to uz bude poznat
No tak som zvedava, zajtra ideme zuzlat 😀

danulienka35
11. nov 2010

@gagarinka a to nieje skoro?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre