♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
12. nov 2010

@bonix to je taká umelohmotná rúrka tenká do riťulky ... majú ich v lekárni, alebo v zdravotných potrebách za pár centov ... treba ju pomaličky zaviesť do dierky a malá sa ti krásne vyprdká aj vykaká, ale netreba ju používať často

evanns
12. nov 2010

@majka35 ukazem ukazem 😉
@mirmaj dik za tip...pojdem aj ja pozriet nejaky...upokojujuci 😀 😀 😀 😀 😀
@kahlan1 davam jej automaticky kazde 4 hodiny cez den a som nikdy nestopovala kolko to trva, stopnem dnes, ale to raz dva je 😉 a v noci cakam kym sa sama zobudi...

bonix
12. nov 2010

@majka35 ďakujeeeem 🙂 a pomáha to aj keď je tá stolica taká tvrdá ?

kahlan1
12. nov 2010

@bonix v lekarni to kupis tenka rurka ktorej namastis koniec olejikom alebo kremikom na zadocek a posparas sa bábu jemne v zadacku a pomozes sa mu tym vykakat. Mne vcera pomohol teplomer ked som jej sla merat teplotu hned sa vykakala

majka35
12. nov 2010

@bonix áno

mirmaj
12. nov 2010

@majka35 ja nepečiem tiež, netrufam si ani na štrudlu, kysnute nie je nič pre mňa, radšej by som urobila nejaký kremový, tortu by som určite objednala a je jeden výborný kinder koláč, neviem či ho poznáš a ten je naozaj ľahký a nedá sa na ňom nič pokaziť a chutí aj deťom aj dospelým 😉 😉 tu maš recept ak by si chcela http://varecha.pravda.sk/recepty/kinder-kolac/1...
@bonix kupuje sa v lekárni je to taka mäkká asi gumová rurka v nej su dierky a to strčíš do ritky, namočíš do olivoveho oleja napr, alebo krémiku, aby si jej tým neubližila a masíruješ bruško a to uvolní aj vetríky aj kaku 😉

kahlan1
12. nov 2010

@bonix nam to pomaha najprv ide take huste a potom riedke. Ale by som skusila aj teplomerom - klasicky ako ked meras teplotu mozno pomoze

majka35
12. nov 2010

@mirmaj no ten vyzerá fantasticky ... také druhy koláčikov ja milujem ... dík za recept

mirmaj
12. nov 2010

@bonix tak sme ti poradili všetky 😀 😀 😀
@evanns aj ja vyberám upokojujúce 😀 😀 potom si planujem kupiť aj na zubky su špecialne, už ste sa učili masirovať tváričku?

bonix
12. nov 2010

@mirmaj
@majka35
@kahlan1 ďakujem baby, idem keď sa štuplík zobudí aj tak do obchodu tak to kúpim 🙂

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@majka35 dakujem no presne taketo robim aj ja len bez syru,skusim s tym 😉
@vladka84 ja by som mala dokoncit poriadok este co som vcera nestihla ale dnes som total kaput 😒 vlasy si uz umyvam dve hodiny a idem si kavu spravit lebo zaspim po sedacky...
@bonix oranzova rurka,kupis v lekarni...naolejujes zadocek a pichnes rurku mala si poprdi,vykaka sa a ulavi sa jej...mi sme dnes v noci davali a maly odvtedy stale spi 😉

bonix
12. nov 2010

@kahlan1 to som už skúšala,nepomohlo....☹, a vy, ktoré dávate ten gastrotus proti grckaniu, z toho nezapeká?

bonix
12. nov 2010

@katulkaaaaaa fiiiha 🙂,no ale ten nutriton musim vysadiť.... ☹

majka35
12. nov 2010

@katulkaaaaaa ja tam ten syr ani nedávam, ale to, že cibuľka sa popraží a potom sa zmieša so smotanou, tak to podľa mna robí tie zemiačiky šťavnaté, neviem

evanns
12. nov 2010

@mirmaj nie, hlavicku dnes 🙂
@majka35 ani mi nehovor ze taka kosa, potrebujem ist do mesta s malou ☹ ☹ ☹

mirmaj
12. nov 2010

@majka35 ešte pre zjednodušenie, ja nekôpkujem, ale natriem najskôr svetlý puding a potom tmavý, aby to farebne ladilo na nutele a pod šľahačkou 😀 a neviem či si z toho pochopila, lebo je to tam tak stručne napísane, že sa ten plat prevráti ked sa upečie a natiera sa nutela nato ked su vlastne tie orechy

majka35
12. nov 2010

@evanns treba sa teplo obliecť, ale u nás na KVP je vždy väčšia kosa ako dole, nám tu od lesa fúka severský vietor 😅

mirmaj
12. nov 2010

@bonix po gastrotusse nezapeká vôbec je práve aj na bruško a vetríky skus radšej ten

majka35
12. nov 2010

@mirmaj ja rozmýšľam, že ho vyskúšam už v nedeľu, len tá gramáž pri ingredienciách je kapánek nejasná 😕

bonix
12. nov 2010

@mirmaj a je na predpis alebo sa dá aj tak voľne kúpiť?

mirmaj
12. nov 2010

@evanns inak nam sa hlavička moc nepáči 😒
@bonix voľne predajný
@majka35 čo konkretne myslíš že je nejasne?

kahlan1
12. nov 2010

@mirmaj preco sa vam nepaci hlavicka?

bonix
12. nov 2010

@mirmaj A koľko stojí? ten nutriton stál 10eur do šľaka a ho môžem vyhodiť ☹

majka35
12. nov 2010

@mirmaj ja to mám tak voľajako poprehadzované, ale v receptoch to je tiež, takže nevadí

mirmaj
12. nov 2010

@kahlan1 asi jej vadí, ked sa jej dotýkam tvárička alebo čo neviem ☹
@bonix ten stojí okolo 8 EUR, tiež dosť

mirmaj
12. nov 2010

@majka35 aha možno preto, ja som tam zaregistrovaná tak mne to ukazuje dobre

majka35
12. nov 2010

@mirmaj môžem ho robiť v tortovej forme?

majka35
12. nov 2010

@mirmaj aha, tak sa skúsim aj ja zaregistrovať

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@mirmaj super kolacik cez vikend skusim aj ja 😉

mirmaj
12. nov 2010

@majka35 poslala som ti to aj do IP pre istotu 😉 no myslím že by si aj mohla, len by som asi potom možno dala menej pudingu aby to nebolo moc vysoke, ale možno ani nie, uvidíš 🙂
@katulkaaaaaa je naozaj výborný 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre