• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@bonix to je taká umelohmotná rúrka tenká do riťulky ... majú ich v lekárni, alebo v zdravotných potrebách za pár centov ... treba ju pomaličky zaviesť do dierky a malá sa ti krásne vyprdká aj vykaká, ale netreba ju používať často
12. nov 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ukazem ukazem :wink:
@mirmaj dik za tip...pojdem aj ja pozriet nejaky...upokojujuci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kahlan1 davam jej automaticky kazde 4 hodiny cez den a som nikdy nestopovala kolko to trva, stopnem dnes, ale to raz dva je :wink: a v noci cakam kym sa sama zobudi...
12. nov 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ďakujeeeem :slight_smile: a pomáha to aj keď je tá stolica taká tvrdá ?
12. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix v lekarni to kupis tenka rurka ktorej namastis koniec olejikom alebo kremikom na zadocek a posparas sa bábu jemne v zadacku a pomozes sa mu tym vykakat. Mne vcera pomohol teplomer ked som jej sla merat teplotu hned sa vykakala
12. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja nepečiem tiež, netrufam si ani na štrudlu, kysnute nie je nič pre mňa, radšej by som urobila nejaký kremový, tortu by som určite objednala a je jeden výborný kinder koláč, neviem či ho poznáš a ten je naozaj ľahký a nedá sa na ňom nič pokaziť a chutí aj deťom aj dospelým :wink: :wink: tu maš recept ak by si chcela http://varecha.pravda.sk/recepty/kinder-kolac/10866-recept.html
@bonix kupuje sa v lekárni je to taka mäkká asi gumová rurka v nej su dierky a to strčíš do ritky, namočíš do olivoveho oleja napr, alebo krémiku, aby si jej tým neubližila a masíruješ bruško a to uvolní aj vetríky aj kaku :wink:
12. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix nam to pomaha najprv ide take huste a potom riedke. Ale by som skusila aj teplomerom - klasicky ako ked meras teplotu mozno pomoze
12. nov 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no ten vyzerá fantasticky ... také druhy koláčikov ja milujem ... dík za recept
12. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix tak sme ti poradili všetky :grinning: :grinning: :grinning:
@evanns aj ja vyberám upokojujúce :grinning: :grinning: potom si planujem kupiť aj na zubky su špecialne, už ste sa učili masirovať tváričku?
12. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@majka35
@kahlan1 ďakujem baby, idem keď sa štuplík zobudí aj tak do obchodu tak to kúpim :slight_smile:
12. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dakujem no presne taketo robim aj ja len bez syru,skusim s tym :wink:
@vladka84 ja by som mala dokoncit poriadok este co som vcera nestihla ale dnes som total kaput :unamused: vlasy si uz umyvam dve hodiny a idem si kavu spravit lebo zaspim po sedacky...
@bonix oranzova rurka,kupis v lekarni...naolejujes zadocek a pichnes rurku mala si poprdi,vykaka sa a ulavi sa jej...mi sme dnes v noci davali a maly odvtedy stale spi :wink:
12. nov 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 to som už skúšala,nepomohlo....:frowning2:, a vy, ktoré dávate ten gastrotus proti grckaniu, z toho nezapeká?
12. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa fiiiha :slight_smile:,no ale ten nutriton musim vysadiť.... :frowning2:
12. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja tam ten syr ani nedávam, ale to, že cibuľka sa popraží a potom sa zmieša so smotanou, tak to podľa mna robí tie zemiačiky šťavnaté, neviem
@mirmaj nie, hlavicku dnes :slight_smile:
@majka35 ani mi nehovor ze taka kosa, potrebujem ist do mesta s malou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@majka35 ešte pre zjednodušenie, ja nekôpkujem, ale natriem najskôr svetlý puding a potom tmavý, aby to farebne ladilo na nutele a pod šľahačkou :grinning: a neviem či si z toho pochopila, lebo je to tam tak stručne napísane, že sa ten plat prevráti ked sa upečie a natiera sa nutela nato ked su vlastne tie orechy
@evanns treba sa teplo obliecť, ale u nás na KVP je vždy väčšia kosa ako dole, nám tu od lesa fúka severský vietor :sweat_smile:
12. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix po gastrotusse nezapeká vôbec je práve aj na bruško a vetríky skus radšej ten
12. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja rozmýšľam, že ho vyskúšam už v nedeľu, len tá gramáž pri ingredienciách je kapánek nejasná :confused:
12. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a je na predpis alebo sa dá aj tak voľne kúpiť?
12. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns inak nam sa hlavička moc nepáči :unamused:
@bonix voľne predajný
@majka35 čo konkretne myslíš že je nejasne?
12. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj preco sa vam nepaci hlavicka?
12. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj A koľko stojí? ten nutriton stál 10eur do šľaka a ho môžem vyhodiť :frowning2:
12. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja to mám tak voľajako poprehadzované, ale v receptoch to je tiež, takže nevadí
@kahlan1 asi jej vadí, ked sa jej dotýkam tvárička alebo čo neviem :frowning2:
@bonix ten stojí okolo 8 EUR, tiež dosť
@majka35 aha možno preto, ja som tam zaregistrovaná tak mne to ukazuje dobre
12. nov 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj môžem ho robiť v tortovej forme?
12. nov 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aha, tak sa skúsim aj ja zaregistrovať
12. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj super kolacik cez vikend skusim aj ja :wink:
12. nov 2010 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 poslala som ti to aj do IP pre istotu :wink: no myslím že by si aj mohla, len by som asi potom možno dala menej pudingu aby to nebolo moc vysoke, ale možno ani nie, uvidíš :slight_smile:
@katulkaaaaaa je naozaj výborný :wink:
12. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok