♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. nov 2010

verím že to bude ok...musi byť

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 ale bude urcite

vladka84
12. nov 2010

trosku odbocim - baby, davam do pozornosti zaujimavy clanok http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=vychova-...

evanns
12. nov 2010

@vladka84 pekny clanok...najme ten zaver: Rodičovstvo je neuveriteľná drina. Fyzická a psychická. A NIE JE NA ČAS, KTORÝ SI URČÍME MY. Nie je to ani zamestnanie, ani nijak ohraničená zmluva. RODIČOVSTVO JE CELOŽIVOTNÉ POSLANIE.

vladka84
12. nov 2010

@evanns mne sa paci aj to porovnanie so psom 🙂 davam palec hore 😀

akika722
12. nov 2010

@vladka84 super aj mne sa to pačilo

evanns
12. nov 2010

@vladka84 take vystizne prirovnanie...preto mne nevadi ze spinka s nami v posteli chrustik nas maly!!!

akika722
12. nov 2010

a vaha je doma 😀

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 tak sa mozte vazit
my tiez mame vahu tak vazime kazdy den 🙂 sme si povedali ze raz za tyzden ale neviem odolat

jankasramka
12. nov 2010

@evanns to chcem aj ja spravit, ze zaockovat az neskor. ajked je to dilema lebo tu je to urcite vecsie riziko ako na slov. ale tak zas do osad nechodime:P normalne sa tuockuje od 2. mesiaca. ale tak zatial nemame ziadnu...
pekna je s tou hrkalkou, aj ta hrkalka je pekna 😝

@liba78 ja neviem co sa to deje ale my sme zas uspavali do polnoci. potom sa zobudil az o siedmej lenze ja vam vazne vravim ze by som sa radsej v noci budila ako uspavat s takym 6 hodinovym vreskotom. ja neviem co mu je. davam kvapky na koliku, uz som mu dala vcera aj UM cely den aby sme videli ci to nema z mojho mlieka, ale nie- vsetko rovnako...proste nevie zaspat ☹

@kahlan1 my mame flasu avent 3 s regulovatelnym tokom a MAM 2 a potom este tisic inych flias co nam darovali a jemu je uplne jedno z coho pije, vychlasta vzdy vsetko. vcera zas stiahol 180ml len taky fukot. jedine mi protestoval ked mal malu drierku na cumli. mozno vyskusaj aj ty zmenit. neviem, to je len taky napad. mne sa velmi paci ta s regulovatelnym tokom. je to bomba, to len pootocis flasku a ide menej a pootocis a ide viac. neviem ci to poznas...

@mirmaj ja som tiez myslela ze je to blbost to s tym antikolikovym systemom flias ale mam ich viacero doma- kukala som ako funuju. a neni to az taka somarina lebo pri klasickych sa do flase dostava vzduch a tym padom sa dieta vobec nenamaha pri cucani a aj v pusinke ma nzduch ktory nasledne pohlta. ale pri ventile anticolic musi mat v puse podtlak a musi viac tahat lebo do vlase sa vzduch nedostane tak lahko (len ak je v nej velmi velky podlak tak sa otvori ten ventil). je to dobry vynalez nahodou🙂

jankasramka
12. nov 2010

@mirmaj tecu mi sliny jak som otvorila tu stranku s kinder kolacom 😵

jankasramka
12. nov 2010

@kahlan1 ak niekto ma pripomienky na flasu by som ho hned poslala kade lahsie, kazda matka robi to co povazuje za najlepsie pre svoje dieta.
ved napr. kvietok mala take strasne prekazky v kojeni a trapila sa velmi a napriek tomu pokracuje lebo zhodnotila ze je to najlepsie pre svojho syna.
ina matka ma mozno rovnake problemy ale vidi ze dieta sa trapi chce papkat a matka nezvlada a zhodnoti ze najlepsie bude ak mu sa UM.
ktora sa rozhodla spravne?! obidve!

okrem toho tu v mexiku odstavuju babetka uz po mesiaci pripadne troch ak vobec koja. to ja som tu skor vynimka...
k narodeniu babetka vsetci daruvaju flasky- mam ich doma peknu zbierku 😀
takze na tom nic nie je, dolezite je ze ste zdravi a spokojni 😉

jankasramka
12. nov 2010

@akika722 citam o tych hrckach 😖
povedz katulke nech ti da dake info aby si nebola skormutena, myslim ze nakoniec spominala ze su o to popisane hrozne veci ale niektori lekari to povazuju za normalnu reakciu ci daco take...
tak nebud smutna, zvladnete to, semi je uplne v poriadku 😉
a som rada ze si zmenila doktorku, nie vzdy je to vyhra ale v tvojom pripade asi skor ano a hlavne budes poznat aj iny nazor, to je dolezite 🙂

jankasramka
12. nov 2010

@majka35 pozeram tie tvoje francuzaky vyzeraju mnam.
ja vzdy robim podla tohto receptu a mexicania su z nim uplne nameko- vsetci chcu recept:P
ked chces mozes nabuduce skusit, este to aj vtipne opisuje, ja sa na tom vzdy pobavim 😀
http://www.dobre-jedlo.sk/hlavne-jedla/francuzs...

jankasramka
12. nov 2010

este cosi napisem a tato stranka je moja 😝
no co, musim dobehnut ked tu cely den nie som 😀

jankasramka
12. nov 2010

jooooooooj, este som si spomenula taku miniPIKOSKU:
minule som bola v obchode a matea som nechala v kociari vonku a kukam ze sa tam pristavilo take male asi 5-6rocne dievcatko a zacala sa rozpravat s mateom- ze ujujujuj, krasne babetko ako sa mas?
no tak sa jej pytam: pacia sa ti babetka? a ona ze ano velmi. a este chvilku sa nanho pozera a potom povie: vies, ak mam pravdu povedat, ja uz chcem mat vlastne babetko.... 😅

teraz som si len tak spomenula na ten clanok co dala akika ze petrocna porodila babetko 😀
mozno aj to dievcatko povedalo dakemu chlapovi ze chce uz mat babetko tak jej splnil zelanie 😅 no dobre, to len moje hypotezy 😅 😅 😅
ale neni to az taky kruty vtip ze to dievcatko co porodilo bolo koli hormonalnej poruche predcasne vyspele takze to je ine, prevdepodobne ani nebola znasilnena ved...

jankasramka
12. nov 2010

no, nic zas som tu sama, zachvilu dojde svokra tak idem dat do poriadku moju "kraliciu farmu" bo ju zo mna prekoti 😝 😀

kahlan1
12. nov 2010

@jankasramka neviem presne ona nema rada tie tenke cumle mame teraz mam - len sa mi zdalo ze pije rovnako ci davam velkost dva alebo tri

kahlan1
12. nov 2010

@jankasramka tak ja som prisla o mlieko ked malinku operovali :(

katulkaaaaaa
12. nov 2010

ahojte baby pozrite co stvara moj maly v lehatku. nebude lezat ani za svet stale si sada...aj vase deti to robia?a dnes s rozkecal 😀 a pluje na mna,vrci akoby auto startovalo,Viki som dala svokre na noc ,jaj bozske ticho 😀 idem vas docitat

evanns
12. nov 2010

baby ...trochu recesie + ako si vyklada nohy na prebalovaci pult 😀 😀 😀

evanns
12. nov 2010

a fotky som zabudla... 😉

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@akika722 toto nemyslis vazne!!!!!moj maly ma presne tu hrck ako opisujes,je toto normalne????moj maly mal tiez soplik ked ho ockovali...jebnuty oktori ja som taka nasrata ze keby som ho stretla ho prizabijem asi debilaaaaaaaaaa,ako bude sledovany?nas hned poslali do tych podunajskych...stvrtok uz ideme,co ti este o tom dr povedala??? ☹

kahlan1
12. nov 2010

@katulkaaaaaa aký je kráááásny a velmi sikovny 🙂

kahlan1
12. nov 2010

@evanns zlatučka je, taký šibal 😉

kahlan1
12. nov 2010

tak aj ja pridam jednu 🙂 ako dvihame hlavicku
a este sa idem pochválit ze práve sme dopili 130 za 11 minút. A este sa opýtam tiez sa vase deticky trosku zadýhajú pri pití?

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@vladka84 si krasna maminka 🙂 @evanns jaka sikulka ta tvoja malinka 😉

dnes som si bola kupit rifle ked som videla to svoje uzastne sadlo ako preteka cez rifle ze fuuuuj,baby nezerem,doslova! 😀 😀 😀 aj ste sa dnes vazili?ja radsej nie lebo som urcite pribralaaaa

evanns
12. nov 2010

@kahlan1 aka je chutnucka...aj my trochu na bok padame este...a vseobecne na brusko nie sme radi 😒

evanns
12. nov 2010

@katulkaaaaaa ja este stale v tehu rifliach chodim 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@evanns to vazne?ja som tehu rifle predala ked malmaly mesiac sak na co ze?som tucnejsia ako mesiac po porode,katastrofa 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre