♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
13. nov 2010

@kvietok121 ahoj a tu su moje ratolesti

danulienka35
13. nov 2010
danulienka35
13. nov 2010

@hajatanufus no to su ale uzasne deticky krasne

kvietok121
13. nov 2010

@hajatanufus tak to mas krasne princezny a ako to zvladas hned po sebe deticky??? aj my by sme chceli

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj urcite sa to raz zastavi a otoci na opacnu stranu ue bude stale lepsie 😀

hajatanufus
13. nov 2010

@danulienka35 @kvietok121 dakujem 🙂 je to tazke ale da sa 🙂

kvietok121
13. nov 2010

@hajatanufus si sikovna mamina

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 som si aj ja myslela, ale už prestávam tomu veriť, teraz čo sme boli na tej navšteve tak tam mali take 2 a pol ročne dievčatko a je hore tak 4-5 krat za noc, tak to bude asi aj naš prípad toto 😒
@hajatanufus krásne princezné a maš môj obdiv zvladať dve takéto male detičky 😉

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj neboj tvoja tamarka je urcite uuuuuuuuuuuuplne ina ona bude hajinkaaaaaaaaaaaaaaaaat

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 jasne to si aj ja hovorím, ved každé dieťa je úúúplne iné 😀 😀

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj aj ja si to pri matejkovi stale hovorim 😉

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 ť obdivujem že by si hned chcela aj druhe, ja si stále viac hovorím, že ak to pôjde takto dalej, tak bude Tamarka pekne dlho jedináčik 😀 😀 a to mam deti fakt rada a nikdy som nechcela len jedno 😉

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj neboj to prejde a budes chciet aj ty dalsieho drobce, ked si vzdy chcela

hajatanufus
13. nov 2010

dakujem baby da sa to my sme to neplanovali ale so velmi rada ze ich mam obe su to moje zlaticke aj ked ma niekedy zlostia lucinka si vyzaduje pozornost a rachel by sa stale len pestovala a cucala prsko 🙂 dnes som si to chcela ulahcit tak som bola s detmi vonku bez kocika rachel v klokanke a lucinka za rucku ale mala na sebe aj taky popruh s ruksacikom aby sa mi nevytrhla ale uz nikdy viac tak nepoojdem sli sme na postu asi pol hodinu skoro sme to nestihli a potom na ihrisko mna tak bolel chrbat z tej zataze ako nikdy a lucinka uz na ceste spat bola unavena a hadzala sa mi na zem no hruza takze vobec som si to neulahcila ale naopak uz nikdy viac 😖

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 ved aj stále chcem ale určite nie nejako skoro 😀 musím aspoň trocha zabudnuť na začiatky s Tamarkou a potom 😉 a inak všetci hovoria, že prvé bývaju horšie a potom tie dalšie su vždy lepšie tak sa aj teším nato druhé 😀 😀

mirmaj
13. nov 2010

@hajatanufus a ozaj ako s nimi chodíš? maš surodenecký kočík?

danulienka35
13. nov 2010

@hajatanufus netreba zufat bude ok uvidis sme tu a treba sa zapojit 😀

kvietok121
13. nov 2010

@hajatanufus nabuduce bude lepsie
@mirmaj to dufam ze to bude lepsie horsie si to ani nneviem predstavit

danulienka35
13. nov 2010

@mirmaj no pozri ja som mala 4 a da sa to zvladnut 😀 😀 😀

hajatanufus
13. nov 2010

@mirmaj neboj ono sa to zlepsi musis sa babatku prisposobit najst si system a zistit co jej vadi a co jej robi dobre mne sa pri lucinke stavalo ked som bola este na sk ze jej zislo z oci vtedy taaak strasne vrestala ze sa to nedalo vydrzat niektori ludia proste maju taky zly kukuc no a vtedy som jej robila uhlikovu vodu raz dokonca v carefoure lebo sa to s nou nedalo vydrzat a nic nezaberalo tak som segru poslala kupit zapalky a pohar vody a potrela som malej s tou vodou tvaricku a potom sa to zlepsilo no a doma mam svatenu vodu a tou som jej vzdy rano robila krizik na cielko odkedy sme v uk tak je ani raz nezislo z oci klop klop tu su ini ludia tu vas pozdravia na ulici stari ludia ako prvi aj ked vas v zivote nevideli a pusti vas aj prvych do dveri a pod.

liba78
13. nov 2010

@hajatanufus no to si si teda dala. Myslím tú prechádzku. Teraz som si spomínala, aké to bolo keď som mala prvých chlapcov. Tiež to bolo náročné, ale veľká výhoda, že Maťko veľmi skoro pochopil všetko a nikdy mi neutekal. A vozila som ho pod kočíkom, keď bol unavený 😀 vtedy ešte súrodenecké kočíky neboli. 😒 Ale máš nádherné dievčatká, také zlatíčka maličké. Tá menšia fakt vyzerá ako bábika. To si ju asi pre porovnanie fotila pri bábike, či ju už zaujíma ?

liba78
13. nov 2010

@mirmaj čo ste to s Katulkou spomínali za koláčik ? Ak máš link, alebo recepík, daj ešte raz. Aj ja chcem mlsku 😅

hajatanufus
13. nov 2010

@liba78 dakujem ano dala som si aspon mam ponaucenie do buducna ja mam surodenecky kocik len sa mi ho nechcelo trepat lebo ma boli noha a chcela som si to ulahcit 🙂 s tou babikou som ju fotila len tak 🙂 este to nevnimala to bolo asi pred dvoma tyzdnami najaktualnejsia fotka je ta co spinka v posteli 🙂
baby neviete mi poradit? lucinka mi skoro nic nepapa dokonca uz odmieta aj parky ktore tak zboznovala teraz sedi na mne a krmi ma so zmrzlinou mali by ste to vidiet 🙂 len mi zabudla dat podbradnik tak budem umazana

kvietok121
13. nov 2010

akosi sa vam nechce spinkat? ja este odsavam

hajatanufus
13. nov 2010

inak co ste tu spominali tie hviezdicky premietacky tak my ju mame tiez ale zaspava pri nej lucinka a pusta si ju stale dokola velmi sa jej to paci vtip je v tom ze ja ked som to kupovala tak som ani netusila ze to aj premieta obrazky na stenu ja som myslela ze je to svetielko a ze to hra 🙂 a teraz som naucila este lucinku robit na stene tiene z ruckami akoze tam mava ruckou tak aj to sa jej paci takze ja jej to pustim ked ju uloziom do postielky a ked pocujem ze to uz nehra tak viem ze uz spinka este jej k tomu pustam aj rozpravku na cd napr. lomidrevo a ine

hajatanufus
13. nov 2010

@kvietok121 cakam kym lucinka zaspinka aby sme mohli aj my s rachel 🙂 rachel teraz spinka na hracej podlozke a potom ked idem spat tak ju prekladam do postielky teda do moses bascet ale lucinka mi dnes akosi nechce ist spinkat a placka tak neviem co s nou je 🙂 nezavidim ti odsavat to je dost tazke nie? mas aspon dobru odsavacku?

mirmaj
13. nov 2010

@liba78 tento kinder http://varecha.pravda.sk/recepty/kinder-kolac/1... tak upeč aj ty a môžeš mlsať s chalanmi 😉 niektorým kočkam to zle ukazovalo množstvo pri surovinách ked neboli zaregistrované tak ti to pošlem aj do IP ale tu maš aspoň pre inšpiráciu obrazok 🙂

mirmaj
13. nov 2010

@hajatanufus ešte nebuva? tak ta ma teda vydrž 😉

hajatanufus
13. nov 2010

@kvietok121 inak my mame o hodinu menej nastastie tak nie je este tak pozde

mirmaj
13. nov 2010

@danulienka35 určite sa to da zvladnuť 😉 ale ty máš veľke odstupy medzi nimi, takže už ti boli aj napomocne jedna pri druhej 🙂
@hajatanufus inak aj ja si myslím, že bola urieknutá, som ju poriadne popretierala a myslím, že sa jej uľavilo, no uvidíme zajtra a v noci, lebo takto naozaj neplakáva
@kvietok121 to už ani ja tak nato radšej ani nemyslime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre