• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
no veru dievčatá táto zima je moc aj na mna ja nenávidím zimu zato leto by mohlo byť 4x do roka...i ked toto leto bude asi doooosť ťažké aj tak sa nan moc teším.....
tea no to poteší takýto idiot....džím palce nech to nabuduce dobre dopadne.....
inak aj mna štve zub mudrosti už roky možno aj zo sedem si pokojne rastie a nič a teraz začne bolieť, sa mi zdá že mám na nom kaž len je problém že je ešte do polky v dasne tak ho budu musieť vysekávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte k tomu je to spodný a ja neznášam ked mi na spodných zuboch dávaju do ust tie tampony to zubár uvidí aj moj 3dnový obed tak mám strach tam ísť.....
19. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, ste mi dali zabrat, co som tu od piatku nebola, ale oplatilo sa, najmä kvôli tomu ockovaniu, pozrela som cele dve hodiny...diky tiriel, este sa to tykalo najmä Svajciarska (resp. priklady sa vztahuju na nemecky hovoriace krajiny, ale tyka sa to kazdeho). Doteraz som sa temou ockovania velmi nezaoberala, ale teraz mi je jasne, co som tusila, ze cele ockovanie je svinstvo na dobre zisky farmaceutickych koncernov a ich lobby pracuje tak, dobre, ze nie len obycajny clovek, ale aj lekari su kupovani a oblbovani klamstvami. Na tomto zaklade pracuje cely fakmaceuticky priemysel uz od jeho zaciatku fungovania a cim viac ludi to pochopi, ze zabara na ludskom nestasti, tym lepsie. Je to fakt nechutne svinstvo a neviem si predstavit, ako uzasny generalny riaditelko Novartisu Daniel Vasella si moralne ospravedlni rocny prijem 30 milionov Euro!...nech mu je zem tazka...

no, ale ja mam zato dobre spravicky po vcerajsku :slight_smile: Vcetko je u naseho babuliatka v poriadku, ma nosovu kosticku, poriadne narastol, ma uz 62 mm a NT mal po x-merianiach okolo 1.9-2cm, co je v poriadku a tym sa mi znizilo riziko na DS kvôli veku na 1:490. na amnio teda v ziadnom pripade nejdeme, ajtak by som nesla a teraz ani netreba :wink: zachvilu pridam aj fotecky, i ked najlepsie si nechali oni :frowning2: babänko bolo krasne, aj lekarka stale vravela, bolo zive, malo hodinu telocviku, metalo sa, tapkalo rucickami, kopkalo, proste nadhera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

este ste rozoberali strie- zatial mam len nejake trhlinky od celilitky a brusko mazem olejcekmi....prsia mi tiez vôbec nenatastli, stale 75 A/B a tusim budem rada, aspon zostanu aj po tehu pekne pevne, i ked male :sweat_smile:
19. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak, uz mame peknu srdieckovu temicku :dizzy_face:
19. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka ahoj akym olejom si natieras brucho?ja si ho este nemazem...uz by som mala zacat?
19. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sme srdiečkový
19. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka gratulujem, vy ste nejaký dlháni tuším :grinning:
19. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mata, už by si mala začať, ja to dosť zanedbávam:D musím sa polepšiť:D
19. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a aky olej si mam kupit...tieto vsetky veci okolo babatiek je pre mna spain dedina... :slight_smile:
19. jan 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: uz som tu z odberu, takze vysledok budeme vediet bud vo stvrtok vecer, alebo v piatok :dizzy_face:
rosienka, to su krasne spravicky, ako sa krasne rozrastlo :grinning:
19. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mata- podla mna nie je znacka dôlezita, najlepsie co najprirodnejsi...urcite aj obycajny olivac je lepsi ako nic. ja mam nejaky od Dr.Hauschka priamo proti tehotenskym striam s trnkovymi kvetmi, ci co :sweat_smile: ale zacat tereba urcite uz teraz, brusko zacina rast :dizzy_face:

tiri- no rastieme krasne a zodpovedame presne terminu v 12+0tt, takze vsetko tip-top
19. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si potom maťa na tom tak isto ako ja, tiež je to pre mňa špan. dedina, a zatial sa len vzdelávam. Ja sa natieram klasika, nivea.
19. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka- ved aj pre mna to bolo donedavna vsetko nove, nikdy som sa tym nezaoberala...ale teraz o dusu studujem :slight_smile:
19. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mozem aj obyc telovym mliekom,nemusi to byt na strie?
19. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja študujem o dušu :slight_smile: ani som nevedela, že koľko veci by nemala tehotná žena jesť. Mati musiš si pokožku hydratovať, a zaleží aj na tom aku ju máš, lebo niektoré sa budu darmo natierať a strie budu mat a niektore nie. ale určite to netreba podcenovať
19. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak zacnem.kupim si nieco na to moje male brucho.dufam ze v DM nieco najdem...
19. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ked najdes nieco take daj vediet,tiez si kupim v DM
19. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som sa pri prvom tehu natierala detskym olejcekom az do siesteho/siedmeho mesiaca, potom s nejakym mliekom proti striam a strie som nemala... tie sa mi spravili na prsiach v priebehu dvoch dni ked sa mi naliali mliekom po porode
19. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked tam nic nenajdem tak pojdem do lekarne.tam budu mat urcite...
19. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa natierala olejom z Bubchenu, je to asi pupalkovy, je an na strie . ale vravím,riť som vynechala a ta si to odniesla :grinning:
19. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, ja som sa konecne tuto noc poriadne vyspala. stanku uz dasna neboleli, uz vyvadza ako diva, beha zas po celom dome :D sice este nejake vyrazky ma a po zuboch ani stopy, ale hlavne,ze uz ju nemusim stopat paralenom.
dnes mi prisla pozvanka do nemocnice na sono, mam prijst az 24.februara. no tak este vyse mesiaca musim cakat na prve sono :unamused: no ak mi potom nedaju aspon 5 fotiek, tak nech si ma nezelaju. :angry:

a prisiel mi aj letak, lebo vsetkym tehotnym odporucaju dat sa zaockovat proti tej svinskej chripke, ale nech ma maju radi. vsak uz to tu pomaly ani nie je...
19. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som si na strie kupila v DM od Dermacolu krem Enja, zvlast na strie, je na nom tehotna zena, takze kazdy vecer mazem brusko...to bolo jedine, co som v DM nasla na strie...moj muz sa ich desi viac nez ja, ta snad ich obideme :grinning:
lucy, som zvedava na tvoj vysledok, aj ja zvazujem, ze pojdem na tie testy, ale pockam na dalsi USG, co ked uz bude nieco vidno :slight_smile:
19. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, ja som si doteraz natierala brusko obycajnym telovym mliekom. dnes som dostala od kamaratky krem na strie. je z DM a je na nom tehotna zena a napis mama. :wink:
19. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladyw: aj tu na SVK sa ozývajú také hlasy, že tehotné by sa mali preventívne očkovať. Hlavne, že nemajú vôbec žiadne štúdie o tom, ako to na tehotnú ženu a plod pôsobí :angry: .

Ja si odmietam kupovať prípravky špeci proti striám, ide hlavne o premastenie pokožky a jej masírovanie, aby sa stala pružnejšou, na to si nemusím kupovať drahé prípravky, ktoré sú často prepchaté chémiou :rolling_eyes: .

No, ráno som si vybavila úrad práce, ďalšia návšteva o mesiac :slight_smile: a hádam prijmú moju prihlášku na kurz - nechtový dizajn.

rosi: blahoželám ku krásnym mieram :dizzy_face: , teším sa na fotočky :slight_smile: .
19. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi, mas naaaaadherne fotky drobceka. ani si neviem predstaviet tie "najlepsie", ktore si nechali. my sme boli vdacni za tu, co mame v albume. :slight_smile: preco sa vyhybas amniocenteze? kvoli riziku?
19. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi: miminko je nádherné :dizzy_face: , dokonalé
19. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa, ja sa tiez divim, ze su to schopni tehotnej pomaly aj nanutit a pritom kde su studie, ze to neskodi? vsak na tehotnych sa ziadne studie aj tak nesmu robit. a este s tak narychlo vykvasenou vakcinou, u ktorej este nie su preskumane vedlajsie ucinky ani na beznych ludoch.ono ide cisto len o farmaceuticky biznis. ja inak neberiem ani vitaminy. akurat kyselinu listovu, lebo u nej su studie, ze fakt znizuje riziko poskodeni.a obcas si dam kalcium, kedze mam intoleranciu na mlieko a zas tych syrov tolko nejem,ze by som si ho stihla doplnit.donedavna som este kojila,takze som asi dobre odvapnena... :unamused:
19. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi, foto je kraaasne. nam sa inak na jednej podaril zaber, ked si mala zivla, tak je tam s otvorenymi ustockami :dizzy_face: asi v nejakom 32tt to bolo.
19. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi, tie NT hodnoty budu v mm. :wink: norma je 1 - 2,5 mm ... aspon tak som nasla.
19. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja som sa tiez pytala doktorky na to, ci brat alebo nebrat vitaminy. povedala, ze treba brat iba kyselinu listovu, v ktorej je vsetko, co dieta potrebuje. takze ja urcite ziadne dalsie "kvazi" vitaminy brat urcite nebudem. a ockovanie v tehotenstve ... som sa iba hlasno zasmiala. tak uz vacsiu blbost si vymysliet nemohli. :grinning:
19. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mojho skromneho nazoru su vsetky nepovinne ockovania farmaceuticky biznis, presne ako pise ladywitch, ine je ked sa clovek alebo dieta nachadza v dakom rizikovom prostredi, co je asi cca 10% obzvatelstva, ale pre nas vsetkych ostatnych je to podla mna zbytocnost a tahanie penazi! Ale samozrejme nech sa kazdy rozhoduje sam... :wink:

Ja som pouzivala na brusko krem Bonella z lekarne, radsej som to neriskovala, lebo uz mam este z puberty zopar strii na stehnach a pomohol mi, urcite si ho kupim aj teraz..

Idem na jogu, lucim sa zatial s vami dievcence.. :slight_smile:
19. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok