♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. nov 2010

@danulienka35 anoo nase zlaticka

danulienka35
15. nov 2010

@kvietok121 nam ked tato pride z prace tak je dospate 😝

memory97
15. nov 2010

@kvietok121 neboj aj Matejko o chvilku zabuva, Davidko uz sniva snicky o mliecku 😀 😀

memory97
15. nov 2010

@danulienka35 mala sa musi este s tatom rozlucit a tak ist buvat🙂

kvietok121
15. nov 2010

@danulienka35 uz prisiel 😀

kvietok121
15. nov 2010

@memory97 uz som nevladala, teda moje prska a tak som dala cumlik zatial dudle s otvorenymi ockami

danulienka35
15. nov 2010

@memory97 no ti poviem ako je nadsena potvorka mala

danulienka35
15. nov 2010

@kvietok121 to je radosti vsak

kvietok121
15. nov 2010

@danulienka35 to hej je na mna teraz milucky a isiel mi po jogurtik, dopapam a pojdem buvat

danulienka35
15. nov 2010

@kvietok121 ok moja i ja pojdem som unavena krasne snicky

kvietok121
15. nov 2010

@danulienka35 aj tebe ten nas malinky este nespi betar maly

memory97
15. nov 2010

@danulienka35 to jej verim, ved tie nase deturence si tych tatov ani neuziju, ked su stale v praci 😉

memory97
15. nov 2010

dobru nocku babulky a milacikom tiez

kahlan1
15. nov 2010

@danulienka35 🙂 snazi sa bambulka, zlatucka je. A neskusila si jej dat rucky pod seba? Anetke to vtedy ide pekne ked ma takto na lietadielko tak tiez jej to nejde az tak vysoko

kvietok121
15. nov 2010

@memory97 s tym s tebou suhlasim hrozna doba od rana do vecera

kvietok121
15. nov 2010

@kahlan1 ked ju davas na brusko davas jej rucky vedla seba?

danulienka35
15. nov 2010

@kvietok121 ani nasa nespi 😠

danulienka35
15. nov 2010

@memory97 no nas chodi ked spi a rano zas mala spi ked odchaza

danulienka35
15. nov 2010

@kahlan1 skusala a reve ako pavian 😀

hajatanufus
15. nov 2010

@alure dakujem ja to skusim s tym fb este raz ja som predtym tomu nevenovala pozornost a ani som moc s fb nepracovala tak sa idem zaregistrovat a nastavim si to tam este raz vdaka a mam este k tebe prosbu ci by si nezapisala do tej vasej tabulky aj nasu rachel tu su udaje: datum narodenia 8.8.2010 porodna vaha 3290g 1. mesiac 3.940g 2. mesiac 4560g 3. mesiac 5260g dlzku neviem lebo pri narodeni ju nemerali az ked mala dva tyzdne tak merala 49.5cm dakujem

hajatanufus
15. nov 2010

@danulienka35 mala je zlatucka a sikovnica

danulienka35
15. nov 2010

@hajatanufus dekuji a doktorka povedala ze je leniva

danulienka35
15. nov 2010

pekne sny bambulky prajem a detickam sladke snicky

hajatanufus
15. nov 2010

@danulienka35 dobru noc skor lekarka je blba 🙂

akika722
15. nov 2010

zapala som tu asi za sekundu a teraz krpec papa,ufam že hned zaspinka 😖
@kvietok121 čo zo zapalom? ☹ vraj s tym treba na gyndu no ten tyždeň nemm šancu...mm stale v praci akurat piatok bude doma ale musime s Paťkom na kontrolu do nemocky...boliiii to a je to vélmi červene až opuchnute ☹

memory97
16. nov 2010

@akika722 skus zmenit polohu babatka pri kojeni.

jankasramka
16. nov 2010

@akika722 jedanenky, co to citam?! keby som mohla tak si rada na seba zoberiem trochu z tvojej bolesti aby som ti pomohla ☹ fakt je mi uprimne smutno ze mas take tazke dni ☹ ☹ ☹
som sa tesila ako ti napisem ze sa mi konecne podarilo zohnat cottage cheese a bolo to skvele, ale tak teraz mas ine problemy sa mi zda... ☹
no nic tak snad len tolko ze som to pripravovala na ranajky ale viac ako polovicu som hned vecer spahltila a mm na mna cumel ze ved ja nemam rada surovu mrkvu 😉

@alure vdaka si zlata, inak ta odsavacka soplov sa kupuje v lekarni ci cez net? co je vyhodnejsie? lebo nemam ani tusenia a rada by som aby to nasi zohnali skor ako tam dojdem nech nemame zbytocne opletacky....

@liba78 fotku, fotku, fotku! ja ta budem otravovat az kym nam ju neukazes:P
tak to mal tu kobylu z fotky podrzat ten tvoj maly kaskader, jeho by urcite posluchla 😉
my tiez inak spavame s krpcom a mne to ani divne nedojde, akurat ze musime asi kupit vecsiu postel lebo je siroka len asi 1,5m a mateo je na nej cez polovicku 😀

@mirmaj akoze tie vase kolacky nemaju chybu...ja vam len v tichosti zavidim. tu nikto nepeie bo koli nadmorskej vyske nic nevyrastie ☹

@evanns skvely clanok- mas pravdu je to pisane velmi podobne ak nie rovnako ako v tej knihe. stotoznujem sa uplne.

@majka35 minule som sa v noci zobudila a kukam ze mateo je prikryty len do pol pasa a bola dost zima tak mi to bolo divne a potom ranao znova to iste a az potom som si vsimla ze si pocestoval v noci 😀
ale on spi pri nas a monitor dychu nemame tak som si usetrila nervy, no viem si zivo predstavit tu situaciu u vas 😖 nezavidim teda 😒 ale tak lepsie najst ju vysmiatu ako bez dychu...na to ani pomysliet...

@mia258 pozri tu su vsetky miery nasich babetiek https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alure/album/...
nas mateo sa narodil 2570g- podobne ako vy. teraz ma 4 mesiace a tipujem ze ma cez 6200g urcite (naposledy nas vazili pred 2 tyzdnami a mal 6070g).
boli sme u dvoch dr. a nikto nam nespomenul ze by bolo obezny (to len ja stale tvrdim 😝 😀)
vraj babetka s nizkou porodnou hmotnostou na zaciatku priberaju aj rastu ovela rychlejsie ako normalne....(to mi vravela dr. )
preco sa mia narodila taka malinka?bola predcasne?

@danulienka35 citam ze sa chiarinke nepaci ked jej davas rucicky pod seba,skusala si viacerymi sposobmi? nedavno sem dal ktosi link o tom ako to robit aby mal spravnu polohu, ajked ty mas uz s tvojimi babami skusenosti viac nez dost 😀
no nic, asi len treba skusat, mozno sa jej to zrazu zapaci 🙂
a nadherne sa smeje v tej ciapocke, asi sa jej tiez paci 🙂

@hajatanufus to ja viem ake to je ked nemas s kym kocikovat a nikoho naokoli nepoznas 😒 ja som mm uz milion krat vravela ze keby som tu nemala moje dovernicky na MK tak by som sa sama asi zblaznila 😔 uz tolko krat ma ukludnili a povzbudili ze ked ma mateo nejaky problem tak hned prve mi povie mm ze chod sa spytat kamosiek na konikovi. a malemu uz stale hovori ze "milaciky" (nejak mu nedoslo ze je to mnozne cislo 😀 )
tvoj chlop je slovak?

jankasramka
16. nov 2010

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, budem mat nobelovu cenu za najdlhsi prispevok 😀 😀 😀
a este fotecka co bude mat mateo v pase- no vyzera jak keby sme ho nastrasili 😀 a navyse mu dajak oko ubieha, vasi neskulia?

alure
16. nov 2010

@jankasramka
ahojky moja
odsávačku vieš kúpiť aj použitú napríklad tu na MK ale v lekárni to tiež majú.Ja som najprv o vysávačovej nechcela ani počuť tak som utekala do lekárne a baterková to istila.Potom som nemala doma baterky a bolo treba nutne odsať,zaklopala som susedke a tá mi požičala na vysávač...no poviem ti s tým to ide jedna báseň a noštek raz dva vyčistený...
ja mám túto https://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potre... ale ak by si chcela na vysávač a zohnala by si si maličký autovysávač tak táto je vynikajúca...http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=824436 obe je možné bežne kúpiť v lekárni a v BA s tým určite problém mať nebudeš.

21
16. nov 2010

Srdecne zdravim!!! Toto robia aj vase deturence..?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre