• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@hajatanufus
jasne dala som ťa do tabulky len mi stále nejde fotoblog :(
16. nov 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
cez link ktorý si dala na môj fotoblog som sa tam dostala a vymenila som tabuľku za novú aktuálnu....
A čo sa týka otázky čo je lacnejšie samozrejme cez net na bazári ich kúpiš lacnejšie ale rozdiel som veľký osobne nevidela.Ja som tú baterkovú kupovala za 35 a na bazároch ide po 30-33€ a tá vysávačová stojí v lekárni cca 10-15€.....
16. nov 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
tuším na ten zápal pomôže ten kapustný list čo som písala kvietku.Za vyskúšanie nič nedáš.Normálne šupni do podprsenky kapustný list (je dobré ak je vychladený,ale nie úplne ľadový )dúfam že to skoro prejde....
16. nov 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 nakoniec sme zaspali o desiatej a s cumlom
16. nov 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 treba dat kapustovy list, alebo tvaroh z chladnicky - hrcku masirovat pri kojeni, pri kojeni nahrievat napr. slibkovym lekvarom zohraitym v sacku v mikrovlnke, aj pri kupani masirovat, horucku znizovat paralenom mozes az 8 cez den, co mi potvrdil gynekolog a len prikladat a prikladat a aby som nezabudla brada dietata musi smerovat na hrcku

ak neklesne teplota po dvoch dnoch tak az potom ku gyn ja som mala tepltotu 39, 8
16. nov 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko som na skoleniiiiiiiiiiii :frowning2:
16. nov 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja ti poslem udaje nabuduci tyzden o 3 mesiaci, lebo vtedy ideme k dr
16. nov 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 pohodička :slight_smile: Prajem príjemné školenie ....
16. nov 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: @jankasramka gratulujem k cene za najdlhší príspevok. Dnes si ma fakt pobavila, najskôr "milaciky" a potom foto môjho syna. Len neviem, kedy mu stíhaš prifarbiť vlasy a nasadiť šošovky :grinning: :grinning:. Čo sa týka škúlenia, Jurko to robí hlavne keď sa blíži k potrave (prsníku) Vtedy sa až nalakám, že mu tie oči tak ostanú. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@21
@alure ahojte ....
16. nov 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
dobré ráno prajem ...aká noc je za vami?
16. nov 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 pripájam sa k alure a prajem príjemné školenie :wink:
16. nov 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no, noc nič moc :frowning2: . Zabudla som mu dať večer Sab Simplex a celú noc sa skŕčal a prdel až hrôza. A pritom chcel mať vždy plnú pusu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
joj zlatíčko malé :( ale snáď je už všetko ok...
my sme večer zapli hviezdičku a malý bol z nej úplne hotový,som sa dívala do postielky a tak sledoval obrázky zo zatajeným dychom a najviac ho berie hudba s prírodnou scenériou...ukľudňovalo to aj mňa....ale zase začal viac krát byť hore,neviem či je to tým že je suchší vzduch a je smädný,alebo to má príčinu niekde inde.....
16. nov 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ahoj , no vy máte ale háro a tie okále...super fotka
16. nov 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka som rada že chutilo :grinning: už som chora aj ja :grinning: a už mi z deti prepína :grinning: pozerame macka uška,Paťko oškrel palec zalepili sme to a stale do toho šupe a kriči že ako to boli :confounded:
krasna tatranka :sunglasses:
každe babo škuli neboj :wink:

čAUTEEE
16. nov 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka som rada že chutilo :grinning: už som chora aj ja :grinning: a už mi z deti prepína :grinning: pozerame macka uška,Paťko oškrel palec zalepili sme to a stale do toho šupe a kriči že ako to boli :confounded:
krasna tatranka :sunglasses:
každe babo škuli neboj :wink:

AHOJTééééééé
16. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka pripájam foto môjho pupkáča :sweat_smile:
16. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure myslím, že už je to ok. Len asi na to Sab nemôžem zabudnúť :unamused:
@akika722 no lieč sa moja, Moji chalani, keď mali zalepený prštek pýtali ešte aj rukavicu. Tak som im vždy nasadila takú tenkú a hrali sa ďalej. :sweat_smile:
16. nov 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 JéééJ ako sa mu pači vo vodičke :grinning:
@alure
@kvietok121 dik baby...on z toho aj papa ale vtedy AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
16. nov 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ahoj trochu ti závidím ako sa tešíš na Vianoce. My si ich budeme robiť už o týždeň, náš tatino totiž potom odlieta na pol roka preč, tak chcem aby sme mali aspoň pár foto prvých "vianoc" s Dominikou aj keď o mesiac skorej.
16. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 To ma nenapadlo :grinning: no už cmula flašu :sweat_smile:
štvrtok pravdepodobne ideme k psychologičke s Paťkom a dnes po obede by som mala vedieť čo tie zvyšne dve školky či bude miesto volne
16. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj pridáš aj nás do tabuľky?
16. nov 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka @liba78 baby, vy mate fakt rovnakych chlapcov, akurat tie oci a vlasy... ale su kraaaasni, take buchticky :sunglasses:
16. nov 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem som prave v activ studiu
16. nov 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dakujeeeeeeeeeeeeeeeem
@akika722 musis vydrza kym neprejde zapal tak to bude boliet poznam to a viem aka je to bolest len vydrzat
@kvietok121 zase ťa obdivujem ved to je strašna bolesť :confounded:
16. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobre ranko :slight_smile:
my sme dnes mali najlepsiu noc od kedy sa mala narodila... dufam, ze takych bude viac (aj ked to asi mozem len dufat) - zaspali sme o osmej, o tretej sme papali a potom o pol siedmej, kedy sme uz aj vstavali... ved to je nieco uzasne, takto spinkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 ahoj, tak to budeš mať ťažké, 1/2 roka bez tatina. Ešte, že je internet. teda ak neletí niekde na misiu, lebo tam mávajú obmedzené pripojenia. Ale dobrý nápad s predčasnými vianocami. :slight_smile:
16. nov 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007
jasne popridávam :slight_smile:
16. nov 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok