• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
16. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa pozrite na moje deťuchy den po narodení, akoby ich jedna mater mala ... neviem, či sa ešte niekomu narodili tak rozdielne deti :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 on sa tiež držal mesiac...no teraz chytil :pensive: nosik odsavame vkuse...ale tak zlato kašle :sweat_smile:

akéééé vláááásky dlhé :grinning: zlatušik
16. nov 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 no toto hore je barborka, teraz pripojím terezku ...
16. nov 2010 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 tvarička rovnaka ale terezka bola tmavšia,či?aj vo vlaskoch rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: krasne su obe :dizzy_face:
16. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 barborka je tmavšia ... a vidíš tváričky rovnaké? no ja vôbec :grinning: toto musím povedať mm, lebo ma podozrieva :grinning:
16. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem si ja kávu urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35
no ale myslím si že to nie je podstatné :slight_smile: Obe sú tvoje pokladíky ...a je dosť možné že Terezka schytila gény obgeneráciu,hm?tvoji alebo mm rodičia? ja mám zase pocit keď pozerám foto Olivera že Denis je jeho kopia...sa mi už aj kamoška smiala,že mám deti cez kopirák :grinning:
16. nov 2010 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 sekla som si mena :grinning: :grinning: :grinning: ano Barborku som mysleela že je tmavšia :grinning: :grinning: :grinning: ved to aj vidno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no mne satvaričky zdaju rovnake :unamused:
16. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem baby...
tolko mam roboty tento tyzden...moji rodicia a brat maju este narodky teraz, svagriny meniny, synovec narodky takze robim pre nich kalendare A3, stolove, hrnceky, tricka s Natashkinymi fotkami na nete :stuck_out_tongue_closed_eyes: darceky na Vianoce este v nedohladne, najprv vsetko toto musime oslavit
+ som si dala vyvolat aj fotky a kupila ramiky a pribijam si ich na stenu z kuchyne do chodby
+ robim Natashke hviezdnu oblohu zo svietiacich hviezdiciek a mliecnych drah...
no nenudim sa teda a ani sa tak akoro asi nebudem :astonished:

@majka35 aj mne sa zdaju v tvari podobne ale hlavne su rozkosne krasne

@akika722 taka som rada ze aspon to priberanie mate ok...skore uzdravenie prajem, aj moja uz kycha som zvedava co z toho bude :frowning2:
16. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evanns to lepiš hore na strop?ja som to tiež lepila pri Paťkovi a opadalo mi to aj s omietkou :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 ano, ale kedze ma uz varovali tak to lepim takou priemyselnou obojstrannou paskou z roboty co mam co tak drzi ze uz fakt len s omietkou to budem zosuchavat :grinning:
16. nov 2010 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evanns držim palce nech to drži :grinning:
16. nov 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure áno, sú moje pokladíky ... terezka je neskutočný smejo ... a gény obgeneráciu, neviem ... celá rodina sme tmaví a hnedookí ... aj mm rodina ... tak neviem :slight_smile:
16. nov 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam veget :grinning: mm prišiel domov,ide s malym vonku,akože do dr,pred Paťkom ale aj Pati chce isť ale je dosť chory...tak pozera spievankovo/podhradska a čanaky/
sice :astonished: pradlo mam v pračke :astonished: ...ešte trošku počka :grinning:
16. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 aj moj mm je tmavy a ja ako omietka :sweat_smile:
16. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 to spievankovo u nás hraje 24 hodín, malá to chce stále pozerať
16. nov 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslím barborka ... a ja deťom zo škôlky, ked ideme von stále spievam ... ide, ide slon, veľký ako zvon, za ním skáču opice, drzé sú jak ploštice ... no neskutočne sa deťuchy na tom rehocú :grinning:
16. nov 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 teraz to u nas hraje...slon :grinning: tiež mal obdobie ked to u nas šlo dooookoooola vkuse vkuse...aj do školky som to mala napaliť,vtedy tam bol Paťko dobry :angry:
16. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 @jankasramka
no vazne neviem rozoznat, ktory je Mateo a ktory Jurko. Akoby ich jedna mater mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nie ste vy rodinka z niektoreho kolena?

@helen1007 takze budete sami na Vianoce? No to si teda vedel tato vziat termin, ked nebude s vami na Vianoce, ale zas si to vynahradite neskor, neboj :wink:
16. nov 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen1007 uf, tak to nezavidim, ale hlavne, nech to rychlo zbehne a nech je cim skor pri vas:slight_smile:

@kahlan1 aka je zlatucka malinka:slight_smile: My sme dnes tiez museli robit konika, prvykrat vojtovka, maly sa usmieval az dokial ho to neprestalo bavit a potom uz bol len plac:slight_smile: od hladu:slight_smile: no unavilo ho to poriadne, uz spinka pekne dlho:slight_smile:

@kahlan1 mne sa osvedcila na sopliky vincentka sprej do nosteka. Ja som sa bavila na tuto temu s 1 lekarom a ten mi radsej odporucil prirodne ako nasivin.
16. nov 2010 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 a preco musite cvicit vojtovku?
16. nov 2010 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 no termín si moc nevyberal, skorej sme sa báli aby nebol v termíne, keď sa mala narodiť Dominika. Nebude tu na Vianoce a ani na prvé výročie svadby, ale na malej narodeniny už bude doma....a pevne dúfam, že potom sa už budeme sťahovať do nového domu. :grinning:
16. nov 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj vaši drobci spia s rúčkami za hlavou alebo moja je výnimka? :grinning:
16. nov 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOJTE SME doma :slight_smile: vikinka dopadla super,netreba korzet len cviky,uf ale som rada :slight_smile: maly to cele prespal,len som ho v aute nakojila a zase spal,viki cestu pohodicka,nevracala,isli sme za odmenu do mekaca :grinning: mnam :dizzy_face:
este stvrtok aby simon dobre dopadol a uz budem ta najspokojnejsia :dizzy_face:
16. nov 2010 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 moja skoro sa uzdravte,aj ja ich mam oboch chorych :frowning2:
16. nov 2010 o 16:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure sikulka :slight_smile: podareny ako pasie konicky
16. nov 2010 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evanns krasavicka :slight_smile: ma vlasky ako mi,take nakreslene :grinning:
16. nov 2010 o 16:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
@akika722 tak uz sme vsetci chori aj my.uf. krpec je zasopleny uz od nedele, mm zacal vcera a ja som sa dnes zobudila s nozom v hrdle a uphatym nosom :unamused: skvele.
spievankovo mame zajednane u jeziska, ked to pustam na nete mateo to strasne rad pocuva, je pri to super spokojnucky...
16. nov 2010 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka jejda ten je rozkosny :wink:
16. nov 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok