♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
19. jan 2010

lenadka skus, mozno to bude dobre

witchka gratulujem k dievcatku

ladywitch26
19. jan 2010

lenad, to s tymi doktormi, ti by ta presvedcili aj o neviem com, a este ti pomaly vynadaju, ked protirecis, vsak predsa oni studovali medicinu, tak musia byt lepsi. mojej starkej robili sono a lekar jej povedal, ze nema jednu oblicku. no tak 75 rokov ju mala a zrazu nema. zato ze on ju nevidel. a ked bola o dva tyzdne neskor u ineho lekara, tak uz tam zrazu bola. ale vadil sa s nou,ze vsak on je lekar a ked on povie, ze tam nie je, tak tam nie je.

tu sa inak ziadne krvne testy na toxo nerobia. tu sa berie krv akurat na zaciatku tehu na zltacku,syfilis, hiv a na urcenie krvnej skupiny. to je vsetko. a zvysok tehu beru uz len z prsta kvapku krvi na zelezo. keby to bolo podla mna take nebezpecne, tak to neriskuju. ale oni tu celkovo neberu tehu az tak uzkostlivo, viac veci nechavaju na prirodu. napr. jednej znamej prestalo babu bit srdiecko v 6tt a ziadny zakrok alebo pod. proste tu cakaju aj dva mesiace, kym si s tym telo same poradi. je to predsa len setrnejsie, ako ked sa tam zasiahne zvonku.

michaela80
19. jan 2010

takze babulky...mame uz v nasej temicke isteho chlepceka od Peti tak hadajte co budeme mat my? 😀 😀

evitkamalicka
19. jan 2010

miska ze by dievcatko?

michaela80
19. jan 2010

anooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 uz len ho donosit a aby bolo zdravucke...

evitkamalicka
19. jan 2010

miska gratulujem 🙂

bihan
19. jan 2010

tak tiež som uvažovala nad tým, že keby som mala MA, tak by som určite hľadala inú cestu, ako kyret.. tu sa napr. podávajú tabletky, a žena sa môže potratiť doma, ak si tehotenstvo neželá.. nemusia jej robiť zákrok.. podľa mňa je to omnoho šetrnejšie ako kyret.

bihan
19. jan 2010

jééj, tak dnes máme jedno dievčatko a jedného chlapčeka.. to je krásne 😵

michaela80
19. jan 2010

dakujem...este to predychavam..

lucy1990
19. jan 2010

Witchka, takze dievcatko 😵 supeer! Som zvedava ze co povedia nam 😉 a dakujem rosienke za prianie 🙂 ja chodim do probiosu v BA.

michaela80
19. jan 2010

kto ma este chlapceka okrem peti?

evitkamalicka
19. jan 2010

bihan mame dve dievcatka, vid predosla strana 😉

witchka
19. jan 2010

dakujem babule, lucka, zmeskala som nieco, zeby narodky? ak ano, vsetko najsamlepsie prajeme 😉

miska gratulacia, posilnime zenske pokolenie 😀

lucy1990
19. jan 2010

Miskaaa, aj tebe gratulacia! No vyzera to tak, ze pre zachovanie rovnovahy budeme mat chlapceka 😉
Witchka, nie, iba mi rosienka priala, ze nech nam povedia ze mame to co si prajeme a hlavne nech je zdrave 🙂 ale inak dakujem 😀

michaela80
19. jan 2010

uplne som mimo z toho lebo v manzelovej rodine su v podstate sami chalani ...a mm vravel ze on dceru mat nebude....takze prekvapko...svokru som uz rozplakala tou novinou.... a mm mi nedviha mobil lebo je na rodicku tak sa mu nemozem pochvalit... ☹

tiriel
19. jan 2010

íha baba,aj ja si prosím cikulku

witchka
19. jan 2010

ok, ale jasne, aj k tomu treba drzat palceky, dufam, ze vsetky v poriadku vynosime tieto nase milaciky a ze bude vsetko v poriadku 😉

lucy1990
19. jan 2010

Miska, ja sa strasne obavam, ze ked mi zavolaju, tak ze sa rozplacem a nebudem vediet hovorit 😀 samozrejme od stastia, som teraz taka senzitivna...aj v mojho muza rodine su sami chlapi, tak by som sa potesila velmi dievcatku 🙂

bihan
19. jan 2010

veď witchka a kto má druhé dievčatko? čo som zmeškala? 😕

lenadka
19. jan 2010

witchka a michaela posilnia zenske bosoracke rady o male bosoracky 😀 😀 😀 😀

bihan, mne ani inu moznost nedali, idete na zakrok a basta, ale uz na vlastne oci som videla ake je to "setrne", no musim uznat ze bolesti a to ako mi bolo naodpadnutie mi po kyrete hned preslo, ja som im totiz v nemocke prio to mpotracani kolabovala, tak ma drzali na jiske az do zakroku 😅

tak fotka je tam, aka taka ale je 🙂

evitkamalicka
19. jan 2010

tak uz viete ake vecicky mate kupovat 🙂

lenadka
19. jan 2010

michaela ma dievcatko 😵

tiriel
19. jan 2010

ježiš,už dve baby, nejak rýchlo píšete ,kým odkliknem tak už ma dalšia výsledok 😵

bihan
19. jan 2010

ja som trúba!!! Miška má dievčatko.. takže žiadny chlapček 😅 teda dnes...

lucy1990
19. jan 2010

😉 Bihan-witchka a miska maju dievcatka a petka ma chlapceka

lenadka
19. jan 2010

tiriel, daj si kofcu budes stihat 😀

michaela80
19. jan 2010

no len co s plnou vybavou pre chlapca,... 😠

tiriel
19. jan 2010

miška,hod na MMB

lucy1990
19. jan 2010

Miska, ved odloz pre tretie 😉 to uz budes mat plnu vybavu aj pre chlapceka aj pre dievcatko 😀

elinka27
19. jan 2010

ahojte,ja som v aprili bola na septoplastike nosa,pretoze som mala zdeformovanu jednu prepazku a tazko sa mi dychalo a ked bol nos este upchaty,tak to bolo este horsie.Ked som cakala Kubka tak som prve mesiace mala nos upchaty stale,doktor mi povedal ze je to vplyvom hormonov a tak, kedze ako tehotna som nemohla poriadne nic,a ani homeopatika nezabrali, odporucila mi jedna znama Vincentku sprej a to mi pomohlo, a aj teraz to pouzivam namiesto kvapiek a davam to aj malemu ked ma nadchu a ani to nedrazdi sliznicu,da sa kupit v lekarni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre