• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@evanns včera mm kupil v lekarni mu povedali že možem a v letaku pisalo že sa neodporruča :unamused: tak jednu možem??????????,
17. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 med citron????? :astonished: ked kojim???
17. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a a ke ti kupil?
17. nov 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tantum verde lemon
17. nov 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak pisu ze by sa nemali...ale ja osobne by som si dala...no ale nenahovaram Ta
17. nov 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

robila som ten kolčik čo som dala link :grinning: :grinning: :grinning: mm je chory ako pes nevie ani čaj piť tak ho hrdlo boli,pridem do kuchyne a on s vydličkou vyjeda rovno z plecha :grinning: :grinning: :grinning: tak som mu narezala spasal 3 velke kusy :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 oni nikdy nie su dost chori na to,a by im nechutilo papat...ale umierajuuuuuuuuuuuuu pritom stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

velmíííííí velmíííííííííííí velmíííííííííííí držte zajtra palčeky ideme zistiť či je jedna škôlka volna..no ostali nam už len dve tie dve maju rovnaku riaditelku...ostatne su obsadene
17. nov 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 drzim silno silno...

chcela som posediet za PC lebo isiel mm s malou si lahnut ale uz mi pise sms ze "pod, urobime si braceka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mozem neist??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobruuuuu baby
17. nov 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mna tiez boli hrdlo a dala som si nieco ako strepsils....mna tiez na tu slanu vodu nik nenahovori.....je to ucinne ale nutili nas to kloktat ako deti tak mam nemile spomienky:O=====
mateo tiez neznasa odsavanie soplov, strasne sa mece, ale my mame taku balonikovu....to je asi horsie ako vysavac :confounded:

ja mam momentalne problem ze mam svaloviu od vera a mlieko kysle jak kefir a krpec mi to dava patricne znat...
17. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 vsetky tvoje baby boli take kludne ?
17. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak dufam ze tu skolku vybavis, drzim palce :wink:
17. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka musim isť zajtra do lekarne...neviem takto fungovať s dvoma deckami...sice s troma :grinning:
17. nov 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka dakujem..ked nie... :cry: Paťko dnes plakal že už chce isť do školky
17. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

hadzem par foto

zajtra nas caka ocne kontrola ocneho pozadia,baby drzte palce
17. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mi pride svokruša..stražiť Paťa :grinning: môžem dokupiť vianočne darčeky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka par foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zlatučky ste :sunglasses: neboj to fakt neboli Paťko bol minuly tyždeň na očnom pozadi kvôly bolesťam hlavy :wink:
17. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka jéééj to čo je za obliečko???ako škriatok maličky :grinning: rozkošny
17. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hej santov skriatok vraj je to,v tescu to maju
17. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka ja mam santu :grinning: :grinning: :grinning: možme ich spojiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka santa :grinning: :grinning: :grinning:

Pati tvrrrrrrdo spííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc :frowning2: nikde nikto :cry:
17. nov 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no niekedy mi den zbehne rychlo ako vcera a dnes a niekedy sa strasne nudim a nic sa mi nechce
17. nov 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 my uz tiez spinkame teda rachel spinka od osmej to je jej cas ale lucinka sa este hra v postielke dava babikam cajik a kolacik
17. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja drzim palce nech vsetko povybavujes a vsetko dobre dopadne

tak uz dve isli robit tutu mutu teda
@akika722 inak tebe a manzelovi by to tiez pomohlo hovori sa ze najlepsie sa je vypotit na cudzom tele :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka drzim palce chlapci su uzasni
17. nov 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase ste toho tolko pipisali ze az teraz som to docitala a uz tu nikto nie je :frowning2:
17. nov 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka podla mna ta ciapka vyzera prinajlepsom "zaujimava" :grinning: .....bez toho obleku by som mu ju na verejnosti asi nedavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@hajatanufus tak to mne sa este nestalo ze by som sa nudila :grinning: to ze sa mi nechce-tak to hej ale pri mateovi som sa teda este nestihla nudit ....
18. nov 2010 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok