• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 dve farejrky? sikulka :grinning:
19. nov 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 takze blba noc?
19. nov 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
@akika722 takže Pati začína skoro, aby stihol všetky tie frajerky vybaviť pokiaľ sa ožení :grinning: :grinning:
@liba78 ale fakt su tí vaši drobci rovnaký :wink: no tak tie noci nezávidím, ja som mala take asi 4 alebo 5 že sme boli aj 10x za noc hore a to bola hrôza, už sa postupne vraciame do starých kolají, tuto sme boli hore 3x, tak to sa mi zda teraz celkom v pohode
19. nov 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vsetkym, ale zit sa musi... :grinning: A byvaju aj horsie veci... Dnes myslim na chalanov...
19. nov 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno milé maminky....no dnes sme začali asi tým že sme zaspali takže som si Olivera nechala doma.Teraz ísť do BA by bol zabiják :confounded:
@21 držím palce nech to chlapci zvládnu čo najlepšie a ty sa netráp bude to ok.
@mirmaj ahoj moja aj my sme tak 2-3 krát hore za noc kedyako,ale veľa závisí aj od toho či je u nás teplo alebo tak akurát..asi sú babulatka skôr náchylnejšie na suchý vzduch.
@kvietok121 odovzdám mu...ako ste buvali vy?
@akika722 veľmi som zvedavá na vyjadrenie psychologičky a uvidíš aj ty budeš spokojná :slight_smile: Som sa smiala za tie frajerky a som si spomenula keď bol Oliverko zhruba v Patiho veku,tak všetky dievčatá v triede v škôlke ho mali strašne radi a bol pre nich ako taká bábika...hral sa s babami viac ako chlapcami,ale skôr asi preto že chlapci sa väčšinou bili a on to nemal rád. Teraz mu je síce v škole veľmi dobre ale sú 11chlapci a žiadna baba v triede čo mu dosť chýba.
19. nov 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
ahoj moja,tak ako budúci týždeň? Máš nejaké info ohľadom tvojej cesty za kočíkom do SC?
@jankasramka
myslím si že na značke tej odsávačky nezáleží,tie vysvačové sú na jeden systém a my máme doma tú čo poslala link @gagarinka a je veľmi dobrá.
19. nov 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: perfektne...ale necudujem sa az tak mm ze nezistil rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: co mna zaraza je ze si pamata ze taku deku este nevidel, lebo mojmu mm je uplne jedno aku deku ci oblecenie mame, na nic nove sa nepyta co mne vyhovuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked sme niekde na navsteva a mu poviem nech pobali veci a ja poobliekam malu tak on vobec nevie ktore je nase (napr. deka, plienka, teplaciky...) :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. nov 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobre raaaanko prajem ...dnes mame 3 mesiaciky...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. nov 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka @memory97 @kvietok121 @liba78 @alure
dakujem baby ste zlate, teraz uz mozem napisat jeziskovi ze aku odsavacku chceme :wink:
@alure minule som sa ti ani nepodakovala ze si mi poradila, vdaka vazne
@21 drzim palce

@evanns gratulujem :slight_smile:

19. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka vam gratulujem k 4 mesiacom...sice neskor ale vcera som tu nebola
19. nov 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
gratulujeme k 3 mesiačikom...ako rýchlo nám to ubieha ani sa nenazdáme a budú tu fotečky s tortami a jednou sviečkou :sweat_smile:
ako by si opísala môjho drahého ..tiež nemá ani šajnu o tom čo som kúpila či už jednému drobcovi alebo druhému :grinning:
19. nov 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
janulka veď to je samozrejme :slight_smile: neďakuje mojko,od toho tu sme všetky aby sme si navzájom poradili a skúsili nájsť vhodnú alternatívu :slight_smile: No tak ježiškovi treba písať čo najskôr nech to stihne..dúfam že ti tá odsávačka veľa uľahčí....ach bože pozerám na hodinky..u vás hlboká noc však?
19. nov 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co mi dnes vraveli ze ak dieta sa vela laka alebo place ze sa boji tak ked zaspi mame sa nad nim modlit 3 krat verim v boha a pritom robit nad nim krize zapalenou svieckou....
jedna kamoska vravi ze to je jedine co zabera na jej dieta. vola sa to "odhananie laku" (od slova zlaknut sa)
ja som z mesta tak take praktiky moc nepoznam...vy ste o tom poculi? mne to pripada podobne ako "z oci" ale toto je vraj cosi ine.
nam to poradili skusit aj na ten mateov rev v aute.
inak s mm sme dnes dosli na to ze on tak vrieska odkedy ho hryzol ten pavuk. vtedy sme sli do nemocnice a cely cas vrestal jak besny. tak on si mozno tu bolest spojil s autom....
ktovie....
19. nov 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns dakujeme:slight_smile:

@alure hej , tu su uz dve hod rano. sme boli na jednom stretku rodin a to sa vzdy zakecame a vraciame sa medzi 00.00 a 01.00 :sweat_smile:
no idem spat lebo dnes som mala narocny den, dnes som akosi nic nezvladala... a navyse som zacala viac soplit. nos uz uplne odraty :frowning2:
19. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
tak šup šup do postielky,teplý čajík a rýchlo sa uzdrav..dobrú nocku prajeme....
19. nov 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ahoj,dakujem :slight_smile: fotila ma Silvia,ale ta Simona co mam na fb v priateloch tiez krasne foti a je z trencina ako ty :slight_smile: napis jej ak by si chcela foto :slight_smile:
akurat idem do skoly viki ma imatrikulacky,maly ma hrozny kasel aj sopel :frowning2: a noc zase hrozna,len sa zvija,boli ho brucho...neviem co to je
19. nov 2010 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko... my tiez nemame odsavacku, ale neviem ci mam kupit, pri Timke som nemala a nikdy som nepotrebovala, soplik som jej vzdy cistila vat. tycinkou a physiomerom, kym sa naucila fukat nostek :confused:
19. nov 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak to ta obdivujem, ze dokazes takto do polnoci fungovat, ja som o deviatej hotova, v lepsom pripade vydrzim do desiatej - to ked ma mm nalaka na tutu - mutu :grinning:
19. nov 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tiez moj obdiv tak dlho byt hore... :wink: ja s malou chodim spat o 21:00....mrrrrrtva
19. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala chvilu cas a som chcela malej nieco vlastnorucne vyrobit tak som jej takeho macko-psika urobila :grinning: k dnesnemu sviatku :wink:
19. nov 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ten krásny, to si z čoho urobila?
19. nov 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak my mame tu istu ako kvietocek:slight_smile: a sme s nou velmo spokojny:slight_smile:
19. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj frote ponozky :grinning: napln do vankusov :wink: masla...a flaky, nos a oci som vysila :sunglasses:
19. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns krasny darcek:slight_smile: tie su najcennejsie a na nezaplatenie :wink:

my dnes ideme cvicit s malinkym opat vojtovku, uz by som mala zacat balit, nech to stihneme, ale taaak sa mi nechce :wink:

@mirmaj davas malej cajik? ak ano, aky? davam malemu feniklovy a neviem, ci ho od neho neboli brusko. Aj ked iba troska mu ho dam, ale vecer sa mi neskutocne zvyja..
19. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj my uz sme na UM a davam vecer feniklovy...vypije stale kolko chce...sa mi zda ze jej skor pomaha ze sa vypurka po nom
19. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja dávam čajík každý deň, ty by si tiež určite mala a hlavne teraz ked už davaš prikrmy, ja mám 3 a tie striedam, feniklový - sunarek, a potom z HIPP pre detske bruško a bylinný nápoj na dobru noc a tieto jej striedam.
Môže ho z toho feniklového čajíku bolieť bruško, lebo tak ako je fenikel na vetry tak pri väčšom množstve môže zapekať, skus ho spraviť slabší, vypije ho veľa?
19. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
19. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121
@mirmaj ano, blbá noc a bude blbý deň. Zas máme doma desný buchot. Nedá sa mu spať a ja musím variť :frowning2: Takže nemožeme ísť von. A ešte netečie voda :angry: , vraj to vyhlasovali :angry: :angry: :angry: :angry: Ešteže má sestra voľno a príde aj s bandaskou, ja neviem čo by som robila bez mojej úžasnej rodiny :dizzy_face:
@evanns krásny macko, si šikulka :wink:
@katulkaaaaaa ona teraz fotila kamošku s malým. Tiež krásne fotky. Si ju zajednám, len čo bude už na dome všetko hotové :sweat_smile:
19. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure mam info v maily, potom napisem :wink:
19. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok