♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
19. nov 2010

@majka35 ahoj...kedy my dame kavu netusim ☹ ideme teraz na 1 tyzden k mojim rodicom...nevideli malu velmi dlho a ja si idem oddychnut a ponakupovat darky 😝
ako sa mas?

majka35
19. nov 2010

ja mám tiež ťažkú noc za sebou, až mám z toho "depku" ... taká som dnes smutná, ani neviem z čoho ... bola som sa aj prejsť s terezkou a nepomohlo 😖

evanns
19. nov 2010

@majka35 chod si urobit nejaku radost...nieco si kupit alebo tak 😉

majka35
19. nov 2010

@evanns ahoj ... a odkiaš máš rodičov? ... tiež by som potrebovala taký oddych ... mm dostal z práce poukaz pre dvoch na lyžovačku pre 2 do Álp ... ale keďže ja ísť nemôžem, tak ide sám ... som ho poslala, nech si oddýchne chudák, doteraz sa nevie spamätať z tohom, že ho pustím sama od seba ... v kuse sa ma pýta, či to zvládnem s dvomi deťmi sama celý týždeň, no čo, musím 😵

majka35
19. nov 2010

@evanns asi pôjdem ... večer ma čaká posedenie s kamoškami, tak snáď tá depka prejde

evanns
19. nov 2010

@majka35 zo Spisskej...zavidim mm, my pojdeme na lyzovacku v marci...
posedenie ti urcite dobre urobi, ja to tak stale robim, ked mam uz fakt dost tak necham malu s mm a idem bud do obchodu alebo na kavu 😝 a hned mi mala chyba a je po depke...

majka35
19. nov 2010

@evanns no ja mám dve a mm nerád ostáva s dvomi často 😀 lebo skĺbiť požiadavky obidvoch dcér je niekedy aj pre mňa náročné, vždy mi vraví, že pokojne môžem byť s kamoškami aj celú noc, ale až ked obidve spia 😀

evanns
19. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 pokojne 😝 to je ten rozdiel ze uz s dvomi to nie je tak jednoduche, mate moj obdiv vsetky!!!!

mirmaj
19. nov 2010

no tak dnes sme sa vrátili skôr z prechádzky ako sme plánovali, ešte sme aj zmokli 😝 ale na tej maxirýchlej prechádzke som si všimla plagát, že zajtra sa tu púšťajú lampióny nádeje, nejako sme pozadu v tej PB 😀 😀 všade sa púšťali už pred mesiacom minimálne a u nas až zajtra 😕

mirmaj
19. nov 2010

@liba78 tak tebe nezávidím to varenie pre chlapov ešte aj s malým 😲 segra tiež stavajú dom a to ked som jej bola po sobotách pomáhať s varením tak sme mali 2 čo robiť a nieto sa ešte popritom aj o dieťa starať 😒 ale tak ty už maš len posledné úpravy a budete si domček užívať, tak to už hadam nejako zvladnete 😉
@evanns tak si fakt šikovná, mňa by teda také nič nenapadlo, som na toto antitalent ☹

kahlan1
19. nov 2010

@majka35 nebud smutna

som vas prisla iba pozdravit lebo akosi nestiham 🙂 drobcek zaspal tak chcem cosi upratat - konecne - lebo je to tu ako po vybuchu 😀 hrôza des, tak skusam krmit z kojaceho vankusa - najprv vypila za desat minut a potom vsetko vyvrackala - asi preto lebo nechcela v priebehu odgrgnut - a potom som jej psravila tak vypila s tym ze uz som ju davala odgrgavat ked vypila nieco a je to v brusku huraaaaa 🙂

tak sa majte pekne a pekny den všetkym 🙂

kahlan1
19. nov 2010

@evanns krásny macko :D stavim sa ze to bude najoblubenejsia hracka 🙂

kahlan1
19. nov 2010

@kvietok121 aj my mame tuto odsavacku a je super, teraz odsavame o dusu

akika722
19. nov 2010

@jankasramka ahojteeee
ja myslim že na vysavač su všetke vyborne 😉

akika722
19. nov 2010

@kvietok121
@mirmaj 😀 😀 😀 lepšie ako keby mal začať a skončiť s tou istou a potom by lutoval 😀 😀 😀 😀

akika722
19. nov 2010

@evanns gratulujeeem a macko nema chybu 😀 z čoho si to robila?masla....a flaky tomu nerozumiem 😕

mirmaj
19. nov 2010

@akika722 no to určite, viem o čom hovorím, môjho prvého a jediného frajera som si zobrala aj za mm 😀 ale ja to ešte nelutujem, uvidíme časom 😝
@akika722 no to masla, je mašľa aj ja som si najskôr myslela že tam dávala aj maslo 😀 😀 a flaky ako oči, nos a to, to povyšívala šikovnica 😉

akika722
19. nov 2010

@mirmaj tak si natrafila super 😉

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja pozaram načo tam davala maslo...a kde... 😀 😀 😀 😀 no,nedošlo mi 😅

kahlan1
19. nov 2010
mirmaj
19. nov 2010

@akika722 aj ja som to tak najskôr pochopila 😀
@kahlan1 s tou plienkou sa aj my tak hravame a hrozne sa jej to páči, len aj ked ideme buvať tak jej davam plienku a ona si potom myslím že sa ideme hrať a dava si ju na tvaričku a hroznu srandu ma z toho 😀 😀

memory97
19. nov 2010

@mirmaj praveze cajik mu velmi nevonia, ale davam mu ho. sem-tam ho hned aj vygrcka, ale nech si maly zvyka🙂 a kedy davas cajik, medzi dvoma papaniami alebo miesto jedneho papania?

hajatanufus
19. nov 2010

@jankasramka ahoj ja mam presne tu odsavacku a som s nou spokojna

mirmaj
19. nov 2010

@memory97 no tak skus mu dať len prevarenu vodu, nech aspoň nejaku tekutinu dostane do seba, ja davam medzi papaniami a normálne potom papame v ramci časoveho harmonogramu, nesnažím sa jej to posúvať pretože mala čajík, ale tak ona si väčšino pýta ked je hladná, nedávam jej preto, že teraz by sme mali papať lebo su tri hodiny, to nie.

gagarinka
19. nov 2010

@mirmaj @memory97 baby ja som sa dr. specialne pytala na dalsie tekutiny popri UM, ze ci davat vodu ci caj, ci co, a ona mi povedala, ze vobec nic. Ze vsetko, co potrebuje, ma v tom mlieku.
Takze zatial ja nedavam, keby bolo leto, tak je to ine, ale takto jej asi ozaj staci len to UM

gagarinka
19. nov 2010

Inac nie ste niektora zo Skalice? Mate tam v Tescu jednu uzasnu hracku pre take 2-3rocne deti, Hovoriaci strom Macko Pu, a o polovicu lacnejsiu ako tu v BA. Inac je to najlepsia hracka, aku mame doma, maly sa s tym vie neskutocne prehrat. Ale hlavne, je to poucne. Minuly rok bola ocenena ako Naj hracka roka v Cechach v kategorii do 3 rokov.
Takze davam tip na darcek pre starsich surodencov 😀
Idem pohladat a hodim sem link

mirmaj
19. nov 2010

@gagarinka pri UM nie je potrebne doplňať tekutiny ale pri príkrmoch už hej, my síce nie sme ešte na príkrmoch, ale aj tak jej čajík davam ale len vtedy ked ho chce a nevypije ho vôbec veľa, ja si myslím, že môže byť smädná aj z vysušeného vzduchu ked sa kuri, ale neviem, nechcem jej stále dávať len to mlieko a mne Dr. povedala aby som jej davala aj čajík, tak ja neviem už teda fakt

kahlan1
19. nov 2010

@mirmaj jeeej tak to skusim 🙂 ked sa zobudi myy cvicime to ika tyka a tak

kahlan1
19. nov 2010

@gagarinka mne sa zda ze ten hovoriaci strom macko pu maju aj v metre odkial si garinka?

gagarinka
19. nov 2010

Tu je ten hovoriaci strom
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
Vsade stoji okolo 40€ , akurat v skalickom Tescu je za 20€!!!
Dnes tam bola segra a hned si ho kupila

kahlan1
19. nov 2010

@gagarinka maju ho tam za 33,31 eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre