• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mirmaj ved to, ze kazdy hovori inak, ale ved aj tak sa kazda zariadime podla seba, no nie?
19. nov 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 určite vyskúšajte :wink:
@gagarinka dakujem za tip pre moje krsniatko :wink: stále som rozmýšľala čo mu kupiť a toto je super, ešte aj hrozne zbožňuje Macka PU :grinning:
19. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tak vyšlem mm do metra :wink:
19. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka presne tak, ved najdôležitejší je inštikt matky :wink: ani to neviem napísať..haha
19. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja ho mam, ja ho nepotrebujem, to som len hodila tip, ak je niekto zo Skalice alebo okolia, lebo ta cena je bohovska :wink:
ja som inac z BA, Petrzalka
19. nov 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :slight_smile: a maju tam dobre akci ena plienky teraz pampers play and sleep :slight_smile: my sme sa zasobili ajajajaj :grinning:
19. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka jaj som myslela ze zhanas :D a nemaju ho v kazdom tescu tiez je tusim na letaku
19. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, inac co kupujete drobcom na Vianoce? Ja nemam ziadny napad :unamused:
19. nov 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ani ja nemám žiadny, myslela som že tu hviezdičku ale tu sme samozrejme kupili hned ako si to napísala a teraz neviem čo zasa :unamused:
19. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ja asi tu hviezdicku a takeho oslika najdem ho na nete dam link

a oblecenie :D
19. nov 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ved praveze maju, ale za 42 eur. aspon tu v BA. tak mi vravela segra, ktora ho zhanala, ale zdal sa jej drahy. tak dnes v Skalici nasla nahodou (bola tam na sluzobke a vybehla si do tesca nieco kupit) za polovicnu cenu. no nekup to :grinning:
19. nov 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja urcite chcem nieco pre deti od 6 mesiacov, cize urcite nieco co hra alebo sa stlaca
ale neviem co :confounded: hovoriaceho psa uz mame po synovi, toho som jej minule pustala a pacil sa jej
tak asi nieco podobne
19. nov 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ocujte, ale ved ten strom by za tu cenu mali mat vo vsetkych Tesco, nie??? ved to je odveci, aby len v skalici nahodili tu cenu, ked to je vsade a ceny musia mat vsade rovnake, nie???
tak sup sup popri potravinach pozriet aj hovoriaci stromcek, ci za tu cenu je aj u vas :grinning:
19. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja uz nebudem kupovat hrkalky, lebo si myslim, ze o take dva mesiace ju to uz nebude bavit a budu to zbytocne vyhodene peniaze
19. nov 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka no aj ja si myslím, že b yto malo byť v každom tescu za rovnaku cenu, len či to aj bude mať vo všetkých tescach to neviem :unamused:
19. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ten oslik sa mi paci lebo som ho videla u kamosky a vravela ze jej syn sa s tym dokaze pekne zabavit na nozkach su hrkalky aj zrkadielko tak chcem to a este uvidim co ine jej kupim
19. nov 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no ked sa pojdem cez vikend vyvetrat bez deti do Tesca, tak to pozriem a budem nadavat, ako draho som to kupila pred rokom ja :angry:
ale segra mi vravela, ze v tescu raz za cas takto znizia cenu, a ani nenapisu ze akcia (ani toto nemali ako akciu) a o par dni sa vratia k starej cene. ona tak raz kupila laptop spidermana za nejakych 10-15 eur a potom to uz mali za 30, alebo kocky nejake kupila za 1,30€ a potom ich videla za 7€
asi treba mat stastie :wink:
19. nov 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zajtra na nakup, tak uvidim, ale asi sa dlhsie zdrzim v DM-ku:slight_smile:
19. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, dakujem, chalani su v poriadku, o nejaky mesiac vysledky.
19. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no este som vas ani nestihla docitat pri ranajkah a uz mi dieta nespokojne z izby mrnci...no nic, snad vas tu este dnes stihnem.idem asi trosku von sa s nim zohriat bo tu v dome je zima jak na slovensku vonku :grinning:
19. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dnes bol super den - boli sme tancovat bolo to supeeeeeeeeeer, potom sme spinkali vonku pol hodky potom pol hodky kukal, potom spinkal 3 a pol, vratili sme sa az za tmy a vy ako???
@liba78 dufam ze den bol lepsi ako noc a ze noc bude este lepsia
19. nov 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka pekny den ti prajem
19. nov 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 odsavacka je super, este keby si matejko dal odsavat
19. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 tak too super
19. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: mašľa a fľaky ako škvrny na tele, co som vysivala :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 pekna hrkalka
19. nov 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja som tiez kupila vecicky a hracky uz asi ziadne lebo urcite toho bude dost, my sme mu kupili tu hviezdicku tiez v predstihu a zatial si myslim ze ma toho dost
19. nov 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som dnes bola na vianocne nakupy, ale vybrala som si blby den - piatok poobede - v Tescu aj Maxe plno ludi ako keby zadarmo davali :angry:
tiez mam problem co kupit Karinke, lebo ma vela hraciek po Timke a vela sme jej kupili v predstihu, vzdy ked sa nam nieco pacilo... zasa na druhej strane Timke stacilo dat do ruky letak od Dracika a mam zakruzkovane na kazdej strane aspon dve veci, tak mam z coho vyberat :grinning:
19. nov 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak to mas bez problemov
19. nov 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok