• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78
@danulienka35
@akika722 no strasne idem spat romantika skoncila ako vzdy stastne papa
19. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 sedliaci ako takí mi tam nevadia. Skôr zíram na tie baby, čo sa dokážu takto verejne nechať ponižovať
19. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja sa napchavam s nutelou :slight_smile:
19. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, len som vás dočítala, lebo som tiež pozerala toho farmára, no koniec fakt :astonished: Ani neviem kto z nich je trapnejší, či tí akože farmári, ktorí asi naozaj hľadajú slúžky alebo brigádničky a nie ženy alebo tie chudery čo by tam ešte aj s nimi chceli žiť, kto toto vymyslel a režíruje to, teda fakt si zaslúži ocenenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kukám to ako blbá samozrejme aj ja :grinning:
19. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 načrtla si tu važenie meranie, ale nikto sa tu nechytá :grinning: ani ja nemám odvahu sa postaviť na vahu po tých receptoch čo si tu posúvame a vypekáme a vyvárame ich celý tyždeň, fakt nemám odvahu sa odvažiť, lebo som určite pribrala späť tie 2,5kg čo sa mi podarilo tak krvopotne zhodiť, hambím sa :rolling_eyes:
19. nov 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 su to chudere prepite co snimi krasne sny prajem bambulky idem dat sprsku a haji :pensive:
19. nov 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
@danulienka35 inak ani nemyslím že tí ľudia v tej šou su naozaj takí blbí ako ich ponúka divákovi televízia, lebo tie komentáre čo tam bežia k tomu su vždy tak trefne podané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus dobru noc prajem slunicka
19. nov 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruu nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@mirmaj asi maju dobre zapaltene si myslim inak by to nerobily
@akika722 nie si zla mama aj ja som dnes lucinke dala na zadok lebo sa mi hadze o zem v kuchyni a udiera si hlavicku o dlazku a neviem ju to odnaucit :angry: a to s tym umelym prsom pre mm je dobry napad :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 @akika722 dobru noc baby :slight_smile: inak ten farmar sa da pozerat aj on line? lebo ja tu sk programy nemam :frowning2:
19. nov 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte vám napíšem čo mi povedal mm a idem vážne spať :grinning: ste tu načrtli čo že čo zajtra variť, tak listujem recepty na minibazare a bola som zrovna na divine, tak sa pýtam čo ideme variť? divinu? a on mi hovorí, to by sme museli Teba uvariť :grinning: no tí chlapi vedia fatk potešiť takto večer, tak sa idem dať do marinády až som zajtra skôr pripravená :grinning: :grinning: :grinning: pokojnú noc želám všetkým augustovčatkám :wink:
19. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ano dá sa, ja som ho tak pozerala min. týždeň :wink:
19. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 vyzerá to tak :unamused:
19. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre :grinning: fakt ti chlapi su niekedy hrozni moj mm zase dnes nechcel vstavat do roboty a chcela som ho vyhnat varechou ako maleho chlapca tak sa zo mna rehotal :slight_smile: dnes prisiel po neho kolega na aute tak si mohol dlhsie pospat inak chodi peso na vlak skoro hodinu takze o o 8.20 uz odchadza z domu a dnes isiel az 9.40 takze to je dost rozdiel :slight_smile: dobru noc a prijemne marinadovanie :grinning:
19. nov 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj diky mozno si to pozriem :slight_smile: a kde to vlastne vysielaju na ktorom programe?
19. nov 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 kukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 nadherne licka, taka na pusinkovanie:slight_smile: ved nech len nam rastu ti nasi drobci a hlavne su zdravi:slight_smile:

@akika722 nejde mu mliecko prudom? vtedy sa deticky odpajaju castejsie...
asi bolo nieco vcera vo vzduchu, aj nas maly nie a nie zaspat, len plackal a plackal:frowning2: Matejko bol dnes urcite dobrucky :wink:

20. nov 2010 o 03:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tieto palacinky robievam ja, ale ich nezapekam a su super aj bez mliecka:slight_smile:

@akika722 skvely opis, ale az tam som to nedopozerala, riadny trapas uz u toho mladeho, ze husy past a este ti da aj skolu, ako na ne:slight_smile:

20. nov 2010 o 03:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus myslim, ze to slo na tv joj hned po panelaku to chodi:slight_smile: baby ja som panelak nemohla ani citit, sa mi to hrozne nepacilo a moj mm ma donutil a teraz pozeravame obaja :grinning: :grinning: :grinning:

maly napapany, tak ideme do hajan:slight_smile: dobru nocku august.milaciky:slight_smile:
20. nov 2010 o 03:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby...
aj my sme vcera s mm kukali farmara...v nemom uzase z tych zien, teda sme sa nasmiali az na tu disco gulu, tak ako tej jej malej dcery je mi neskutocne luto!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
co varit? ja uz mam sote a hranolky, vcera v noci som varila, dnes sme same, mm ma 12tku v praci

@liba78 no urcite by sme si dali kavu spolu ked pojdeme do teplic...brat ma zajtra narodky tak sa musime dohodnut kedy k nim zajdeme... :sunglasses:
20. nov 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: taaak, uz nam dobre noci skoncili, dnes sme spali do polnoci a potom sme boli hore trikrat na papanie a pomedzi to sa stale mrvila a pucila, takze sa da povedat, ze od polnoci som spala dokopy asi hodinu po 5 minutovkach :confounded:
ja toho farmara nepozeram, ale tak ste to opisali, ze to asi pozriem na nete, musi to byt ina sranda, asi ako ked isli Mojsejovci :grinning:

aj my sme dnes same, som zvedava ako to s nimi vydrzim cely den, esteze vyzera celkom pekne von, tak sa pojdeme vyvetrat, dufam, ze mala pospi a starsia sa vybeha :confused:

dnes nevarime, mame spagety od vcera, to nam staci, kedze mm nie je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tento kolacik robim aj ja, mnaaaaam a uz sme ho dlho nemali... takze uz mam na tri vikendy co piect... :wink: ale potom to chudnutie budeme musiet asi vazne odlozit...ja by som navrhovala az po sviatkoch, lebo tam sa urcite neovladnem :confused:
20. nov 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to ta prirovnaval ku nejakej krasnej srnke, ci ako? :dizzy_face:
20. nov 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky, spiiiiite? :astonished:

no nic, ranajky zjedene,idem pustit pracku a nieco poupratovat,dnes nas caka dlhy den :confused:
20. nov 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ahoj ja som tu ,posledne dni nestiham vas ani citat,obe deti zase chore,kasel taky ze sa az davia,nemam energiu na nic
20. nov 2010 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nic vam nepomaha?
20. nov 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ahoj no davam obom lieky co dostli minule,mucosolvan,sinupret,a fenistil...a ztial to nijako nezabera...jedine co je dobre ze po tom fenistile spia :grinning: :grinning: :grinning: nez zacnu kaslat,mne to pripada ako nekonecny pribeh tieto choroby,jeden dostane od druheho a stale dokola :frowning2:
vcera som malemu odlepila to rameno,a mam tam az dieru taku cieru,chuda aj to ho asi boli...som rada ze nateraz mame ockovania zakazane dokial sa to neda uplne do poriadku
@majka35 ahoj aj si bola vcera s kamoskami?ja by som tiez tak potrebovala vypadnut,tento tyzden mam akciu aj licenie sa tesim ze sa troska odreagujem :slight_smile:
farmara som nepozerala stacili ukazky,ale baby povedzte to co je tam za primitivne kozy???takto sa ponizovat???strasne :frowning2: a on si akoze ma vybrat ze ktoru chce?to co jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry:
20. nov 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok