♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. nov 2010

@liba78
@danulienka35
@akika722 no strasne idem spat romantika skoncila ako vzdy stastne papa

liba78
19. nov 2010

@danulienka35 sedliaci ako takí mi tam nevadia. Skôr zíram na tie baby, čo sa dokážu takto verejne nechať ponižovať

hajatanufus
19. nov 2010

@kvietok121 ja sa napchavam s nutelou 🙂

mirmaj
19. nov 2010

dobru noc, len som vás dočítala, lebo som tiež pozerala toho farmára, no koniec fakt 😲 Ani neviem kto z nich je trapnejší, či tí akože farmári, ktorí asi naozaj hľadajú slúžky alebo brigádničky a nie ženy alebo tie chudery čo by tam ešte aj s nimi chceli žiť, kto toto vymyslel a režíruje to, teda fakt si zaslúži ocenenie 😝 ale kukám to ako blbá samozrejme aj ja 😀

mirmaj
19. nov 2010

@vladka84 načrtla si tu važenie meranie, ale nikto sa tu nechytá 😀 ani ja nemám odvahu sa postaviť na vahu po tých receptoch čo si tu posúvame a vypekáme a vyvárame ich celý tyždeň, fakt nemám odvahu sa odvažiť, lebo som určite pribrala späť tie 2,5kg čo sa mi podarilo tak krvopotne zhodiť, hambím sa 🙄

danulienka35
19. nov 2010

@liba78 su to chudere prepite co snimi krasne sny prajem bambulky idem dat sprsku a haji 😔

hajatanufus
19. nov 2010

@danulienka35 dobru noc

mirmaj
19. nov 2010

@liba78
@danulienka35 inak ani nemyslím že tí ľudia v tej šou su naozaj takí blbí ako ich ponúka divákovi televízia, lebo tie komentáre čo tam bežia k tomu su vždy tak trefne podané 😝

danulienka35
19. nov 2010

@hajatanufus dobru noc prajem slunicka

akika722
19. nov 2010

dobruu nocku 😵 😵 😵 😵

danulienka35
19. nov 2010

@mirmaj asi maju dobre zapaltene si myslim inak by to nerobily

hajatanufus
19. nov 2010

@akika722 nie si zla mama aj ja som dnes lucinke dala na zadok lebo sa mi hadze o zem v kuchyni a udiera si hlavicku o dlazku a neviem ju to odnaucit 😠 a to s tym umelym prsom pre mm je dobry napad 😀 😀 😀

hajatanufus
19. nov 2010

@danulienka35 @akika722 dobru noc baby 🙂 inak ten farmar sa da pozerat aj on line? lebo ja tu sk programy nemam ☹

mirmaj
19. nov 2010

no a ešte vám napíšem čo mi povedal mm a idem vážne spať 😀 ste tu načrtli čo že čo zajtra variť, tak listujem recepty na minibazare a bola som zrovna na divine, tak sa pýtam čo ideme variť? divinu? a on mi hovorí, to by sme museli Teba uvariť 😀 no tí chlapi vedia fatk potešiť takto večer, tak sa idem dať do marinády až som zajtra skôr pripravená 😀 😀 😀 pokojnú noc želám všetkým augustovčatkám 😉

mirmaj
19. nov 2010

@hajatanufus ano dá sa, ja som ho tak pozerala min. týždeň 😉

mirmaj
19. nov 2010

@danulienka35 vyzerá to tak 😒

hajatanufus
19. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 dobre 😀 fakt ti chlapi su niekedy hrozni moj mm zase dnes nechcel vstavat do roboty a chcela som ho vyhnat varechou ako maleho chlapca tak sa zo mna rehotal 🙂 dnes prisiel po neho kolega na aute tak si mohol dlhsie pospat inak chodi peso na vlak skoro hodinu takze o o 8.20 uz odchadza z domu a dnes isiel az 9.40 takze to je dost rozdiel 🙂 dobru noc a prijemne marinadovanie 😀

hajatanufus
19. nov 2010

@mirmaj diky mozno si to pozriem 🙂 a kde to vlastne vysielaju na ktorom programe?

jankasramka
19. nov 2010

@akika722 kukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
20. nov 2010

@danulienka35 nadherne licka, taka na pusinkovanie🙂 ved nech len nam rastu ti nasi drobci a hlavne su zdravi🙂

@akika722 nejde mu mliecko prudom? vtedy sa deticky odpajaju castejsie...
asi bolo nieco vcera vo vzduchu, aj nas maly nie a nie zaspat, len plackal a plackal☹ Matejko bol dnes urcite dobrucky 😉

memory97
20. nov 2010

@kvietok121 tieto palacinky robievam ja, ale ich nezapekam a su super aj bez mliecka🙂

@akika722 skvely opis, ale az tam som to nedopozerala, riadny trapas uz u toho mladeho, ze husy past a este ti da aj skolu, ako na ne🙂

memory97
20. nov 2010

@hajatanufus myslim, ze to slo na tv joj hned po panelaku to chodi🙂 baby ja som panelak nemohla ani citit, sa mi to hrozne nepacilo a moj mm ma donutil a teraz pozeravame obaja 😀 😀 😀

maly napapany, tak ideme do hajan🙂 dobru nocku august.milaciky:-)

evanns
20. nov 2010

dobre ranko baby...
aj my sme vcera s mm kukali farmara...v nemom uzase z tych zien, teda sme sa nasmiali az na tu disco gulu, tak ako tej jej malej dcery je mi neskutocne luto!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
co varit? ja uz mam sote a hranolky, vcera v noci som varila, dnes sme same, mm ma 12tku v praci

@liba78 no urcite by sme si dali kavu spolu ked pojdeme do teplic...brat ma zajtra narodky tak sa musime dohodnut kedy k nim zajdeme... 😎

vladka84
20. nov 2010

dobre ranko 🙂 taaak, uz nam dobre noci skoncili, dnes sme spali do polnoci a potom sme boli hore trikrat na papanie a pomedzi to sa stale mrvila a pucila, takze sa da povedat, ze od polnoci som spala dokopy asi hodinu po 5 minutovkach 😖
ja toho farmara nepozeram, ale tak ste to opisali, ze to asi pozriem na nete, musi to byt ina sranda, asi ako ked isli Mojsejovci 😀

aj my sme dnes same, som zvedava ako to s nimi vydrzim cely den, esteze vyzera celkom pekne von, tak sa pojdeme vyvetrat, dufam, ze mala pospi a starsia sa vybeha 😕

dnes nevarime, mame spagety od vcera, to nam staci, kedze mm nie je doma 😝

vladka84
20. nov 2010

@kvietok121 tento kolacik robim aj ja, mnaaaaam a uz sme ho dlho nemali... takze uz mam na tri vikendy co piect... 😉 ale potom to chudnutie budeme musiet asi vazne odlozit...ja by som navrhovala az po sviatkoch, lebo tam sa urcite neovladnem 😕

vladka84
20. nov 2010

@mirmaj to ta prirovnaval ku nejakej krasnej srnke, ci ako? 😵

vladka84
20. nov 2010

kde ste vsetky, spiiiiite? 😲

no nic, ranajky zjedene,idem pustit pracku a nieco poupratovat,dnes nas caka dlhy den 😕

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@vladka84 ahoj ja som tu ,posledne dni nestiham vas ani citat,obe deti zase chore,kasel taky ze sa az davia,nemam energiu na nic

evanns
20. nov 2010

@katulkaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a nic vam nepomaha?

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@evanns ahoj no davam obom lieky co dostli minule,mucosolvan,sinupret,a fenistil...a ztial to nijako nezabera...jedine co je dobre ze po tom fenistile spia 😀 😀 😀 nez zacnu kaslat,mne to pripada ako nekonecny pribeh tieto choroby,jeden dostane od druheho a stale dokola ☹
vcera som malemu odlepila to rameno,a mam tam az dieru taku cieru,chuda aj to ho asi boli...som rada ze nateraz mame ockovania zakazane dokial sa to neda uplne do poriadku
@majka35 ahoj aj si bola vcera s kamoskami?ja by som tiez tak potrebovala vypadnut,tento tyzden mam akciu aj licenie sa tesim ze sa troska odreagujem 🙂
farmara som nepozerala stacili ukazky,ale baby povedzte to co je tam za primitivne kozy???takto sa ponizovat???strasne ☹ a on si akoze ma vybrat ze ktoru chce?to co jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre